BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #561941 przez sylka
Mnie wczoraj wkurzyli na allegro właśnie za dolieczenie kosztów za kilka szt. Kupiłałm testy ciazowe. A że od raz kilka by miec na zapasie to wiadomo 1 przesyłka i taniej wychodzi. I zdziwienie na końcu (w opisie nic a nic o doliczeniach) a tu węcej do zapłąty. Pytam jakie to pakowanie wychodzi i jak znacznie waga się zwieksza zeby wychodziło mi 3 zł wiecej za list. Głupota. Co innego ciezki przedmiot ok ale niech ą o tym w opisie czy kosztach dostawy. Jak ktoś ich nie ukrya to ok ale nie lubię takich niespodzianek przy płaceniu.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561962 przez Lacrijka
Ta jest superoska
allegro.pl/mamo-tato-15-cz-posciel-dziec...aft-i3005373555.html

I na takie dwa komplety sie chyba szarpne na przywitanko maluszków w domku :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561981 przez Agusia83
Witam was :laugh: Emi spi, wiec mam troche wolnego czasu dla siebie.

Gwen B, bardzo sie ciesze z tak fantastycznych wiesci.

Dave, a Ty tez nie mialas isc na male przeglondanko?

Lacrijka...nie wiem czmeu, ale obstawiam dzioluchy :silly: Emi byla tak wstydliwa, ze dopiero w 34tc sie ujawnila :silly: a tu synek rozlozyl nogi juz w 10tc a teraz w 22 tylko potwierdzil swoja przynaleznosc do chlopcow :laugh:
Jesli chodzi o posciele, te co wybierasz sa sliczne..ale kurcze, drogie..ja kupilam zestaw z baldachimem i dobrze, bo w lecie bylo sporo komarow...nawet jeden skurczybyk uchowal sie w domu i odkrylismy go dopiero wczesna zima...
Wydaje mi sie, ze przydalo by Ci sie:
poduszk plus obleczka
koldra plus obleczka
ochraniacze
moze przybornik na lozeczko gdzie mozesz wsadzic pieluszki, ceratki...
no i rozki jesli beda w zestawie...
i oczywiscie przescieradla...tu dobrze zaopatrzyc sie w kilka..
aaa i materac jesli nie bedzie w zestawie z lozeczkiem...
inne rzeczy sa chyba zbedne...ale to juz jak uwazasz...

Sylka, moje gratulacje dla wczorajszego jubilata:)..ale to zlecialo...juz 2 latka :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561985 przez ferritka
dzień dobry :)

wiecie co ja też miałam kiedyś sklep na allegro i...nigdy nie doliczałam za przesyłkę na plus od sztuki- za duża konkurencja a o klienta walczyć trzeba... ale się nie wypowiem, bo znowu bedzie że mam się nie odzywać i że s*ką jestem :lol:

kurcze blaszka się na torta nie załapałam, tak żeście się rzuciły, że dla mnie nawet zdjęcie nie zostało B) słonecznej Stówki dla solenizanta od cioci ferritki :kiss: :kiss: :kiss:

Lacra- boski komplecik, cudo :blush: :blush: :blush: FROG mega drogo ;/ znajdź może kogoś kto Ci po kosztach uszyje- za czekoladkę i kawę + materiał :lol: Ilonka szyje :blink: w barterze może, ktoś Ci komplecik a Ty komuś upieczesz muffinki albo żela kokakolowego :blush: :S jakbym ja umiała to bym za żela i sztangę gum kulek uszyła B) :silly:

pokoiki cudne :) marynarski i ten niebieski z sowami - tylko nie niebieski aaaa w ogóle wszystkie boskie są

poka rude włosy Twe? :blink: jak ja sie z czornych na blond robiłam to przeszłam wszystkie kolory tęczy od pomarańczy, różu, rudości i zółci z odcieniem zieleni :blush: po czym wróciłam do czornego bo mi A powiedział, że broł mnie czarną to taka mam być :lol:

na narty jedziemy jutro :lol: dzisiaj tak mnie bolą plecy i kark, ale nie pytajcie czemu :blush: :laugh: B) A kupił mi twój styl z songami Grejowymi :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562029 przez Mirella
Ja na Allegro w pierwszej kolejności szukam odbioru osobistego, często się udaje i wtedy każę mężowi bo całej Warszawie ganiać :lol: a jak nie to układam sobie wg ceny z dostawą i nie czuję się zaskoczona. Chociaz fakt, kiedyś ceny za dostawę jakieś realniejsze były, teraz to z choinki pozdejmowane ;) Dwa lata temu za dostawę dużego brodzika do łazienki zapłaciłam 30 zeta, teraz tyle samo płaci się za pościel ;)

Lacra, te pościele to nawet ładne jak ktoś białe lubi, ale po co Ci z miliona elementów? To są potem łapacze kurzu w domu i nic więcej, zgadzam się z Agusią, podstawowe elementy wystarczą. A na komary to ja włączałam ten bzyczek elektryczek, naprawdę dobrze działa, mieszkam w lesie i wieczorem na dworze wytrzymać się nie daje a do domu nie wchodziły jak bzykadło było włączone.

a znacie ten portal, zdarzyło Wam się kupować? www.swistak.pl/
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562080 przez sylka
Mirellka ja też ustawiam z najnoższa ceną z dostawą i tak wczoraj zrobiłam a tu później przy pąłcenku wyższa kwota. No i okazało sie ze za kolka sztuk podoliczali parę zł. A pierwotna dostawa mniejsza widnieje. Trudno wiecej nie kupię i tyle :P

Na świstaku nic nie kupowałam.

Co do pościeli to wg mnie min. 2 komplety. Z rozka nie korzystałam. Baldachimu nie miałąm bo uznałąm że to zbieractwo wszelkiego kurzu. Ochraniacz na całę łozeczko sobie chwaliłam jak mały zaczał sie przekrecać i przemieszczac. Organizer fajna sprawa miaąłm taki z łózeczka i dodatkowy. Jak znajde to pokaże bo mega zadowolona z niego byłam.

Edit.

Organizer miaąłm taki i polecam. Wszystko pomieściłam w nim i półeczki usztywniane od spodu. Pieluchy i wszelkie pierdułki, maci sobi leżały. Bardziej mi przypad do gustu niż ten z kompletu. allegro.pl/organizer-na-lozeczko-munchki...isy-i3000028705.html
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562235 przez anoda89
Co tu taka cisza nastała :unsure:

Ja już obiad zrobiłam i czekam na męża :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562240 przez madziaska
Lacrijka napisał:

Kurcze, czemu wszystkie fajne pościele na allegro sa z baldachimami..Ja tego nie chce a w każdej ładniejszej jest.. Macie jakies fajne linki ??

I powiedzcie mi mamusie, muszę liczyc dwa komplety na głowe, tak ???


lacra, ja długo nie używałam ani kolderki,ani poduszki. Na początku takie malenstwo nie przykryjesz koldra. Poduszka też na początku nie jest wskazana.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562251 przez sylka
Madziaska fakt. Kuba na początku mimo że lutowe dziecię spał bez poduszki, później na klinie i pod kocykiem.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562253 przez studentkaae
hallooooo co tu taka cisza panuje???

Lacra - bardzo ładne te komplety pościeli - ehh, zazdroszczę Ci takich zakupów :)

Sis - hmm, kark Cię boli?? i plecy?? to coś Ty robiła Moja Kochana, no co??? :laugh:
i jak te nuty Greyowe??
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562265 przez Asik
Lacrijka :D pościele boskie :) ja nie kupowałam takich kompletów bo latem np rożek to porażka ;) no co do kołderek itp toż to sie kupuje żeby oko mamusi i tatusiowi cieszyło :D a czy się przyda to inna sprawa :D kiedys na pewno :D duzo pierdółek sie kupuje bo gębusia zaciesza na sam widok :D :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562302 przez gosiak
Wiecie co dobre te forum jednak jest, każda coś doradzi ja jak bym była w ciąży to pewnie gdyby nie wasze rady to nakupiła bym masę niepotrzebnych rzeczy, bo to wszystko takie ładne, a jak jeszcze pierwszemu dziecku to dopiero, dobrze Was mieć :blink:

No Asik widzisz są sprzedawcy i sprzedawcy, o klienta dziś trudno i dobry sprzedawca tak jak piszesz i jakiegoś gratisa dorzuci...kiedyś u jednego kolesia kupowałam więcej rzeczy (kosmetyki) i dorzucił mi pare próbek, nie mówię że każdy powinień być taki chojny, no ale bez jaj zeby zarabiać na wysyłce :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562347 przez ferritka
aaa zapomniałam napisać że Kruszki będę stylowe jak nie wiem co !!! uwielbiam te śpiochy z zespołami i trampki !!!!!! B)

a ja zakochałam sie w tych kocykach www.lamillou.com/shop/kocyki


Sis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sama nie wiem jak w tym miesiącu bedzie, ale chyba zbliża się owu, tak mnie twarz wysypało, że ma-sa-kra!! :angry: i bank nie od czekolady bo nie jadłam :dry:

songi Grejowe to sama muzyka poważna, ale miło się słucha, napawa optymizmem do działania B) np dzisiaj tak mnie napałała, że generalnie dom wysprzątałam ,tak z każdym zakamarkiem , szafki odsuwałam i na szmacie :lol: :lol:

Sylka :kiss: krosuje fingersy i czekamy czekamy


p.s. Dzidzia jeśli tu zaglądasz, podczytujesz ale z niewiadomego powodu się nie odzywasz, to bardzo Cię proszę zlituj się Kochana i daj znaka, że wszystko jest ok :cheer:

kurka rurka, slyszałyście o tym paraolimpijczyku Oskarze?? Pamiętam jak był on kiedyś w PL na jakimś memoriale, bosze jakiż on przystojny, a teraz wyszło jakiż on popieprzony :(


faktycznie, jakoś ostatnio spokojnie tu... dzisiaj pewnie Staraczki na party się szykują, albo jakieś wielkie wyjścia, dlatego taka cisza. Tak sobie myslę, że my z A to tetryki jakieś, bo my nigdzie nie ciśniemy w piątek :blush: ja bachne browarek, A wiskacza a naszym jedynym piątkowym szaleństwem będzie to, że może uda nam się nie zasnąć przy filmie :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562388 przez Mirella
Ilonka, przyznaj się ile naprawdę wart jest kocyk, który tu kiedyś wygrałaś? Może Lacra sobie takie zafunduje?

Kurcze, szybko się zapomina, ale rzeczywiście na początku Duśka pod kołdrą nie spała, chyba dopiero na jesieni.

Wam też sie wydawało że w Greyu wszyscy oczami przewracają czy tylko ja tak mam? Szczerze mówiąc śmieszy mnie to dzieło swoją naiwnością :lol: Ale czyta się szybko to fakt :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562434 przez Dave
Sie ma baboliny :lol: :lol:

Ale naskrobałyście, sorry ale wszystkiego nie nadrobię :P

Agusia - byłam na przeglądzie. No i pisałam. Wsio ok. Dzidziek ma 1600g. Foty brak.
Mnie się łapie anemia więc dziś zakupiłam prochy. No i dalej rosnę :lol:

Lacra
- babolcu szalejesz :ohmy: :ohmy: Komplety PIĘKNE!!!! Tylko cen a trochę mniej jak dla mnie.

Sylka - tez bym się na takiego wkurzyła. Przecież ro tyle waży co nic. Cóż...
No i ciekaw co tam u Ciebie słychać :unsure: :unsure: :kiss: :kiss: :kiss:

Ferritka - twoja kocykowa miłość też słono kosztuje :lol:

A ja czekam na małża, bo w końcu wraca z arbajtu. Ze względów ekonomicznych jak ma np. 3 dniówki z rzędu to siedzi w hotelu a ja tu samotna :dry: Niestety po przeprowadzce ilość kilometrów się zwiększyła, a cena paliwa niestety też. Ale mam przynajmniej wieczorki dla siebie, na jakieś maseczki itp. Albo na to co po ciężkim dniu lubię najbardziej - nicnierobienie :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl