BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561868 przez Lacrijka
Aleksandraaa1 napisał:

ja jestem w ogóle sprzedawców -...wiec nie skomentuje.Gosiak wiesz co ja uwazam ze jest tyle aukcji ze kazd ma wybór i nie tylko na aukcjacha ale i w zyciu i wybierzesz tam gdzie chcesz.
Ja nie dorabiam sobie na wysyłce ale mam wieksze opłaty bo mam kogos kto mi wysyła przesyłki a tej osobie usze rowniez za to zaplacic .


A jakbys sie zarejestrowala na stronie np.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.pl lub
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to kurier przychodzi Ci do domu i zabiera paczkę. Ustalasz sobie z firmą dzień i godzine jaka Ci pasuje i gościu jest. Ja tez duzo wysyłałam bo szwagierka sprzedaje inetrnetowo i tak właśnie sobie upraszcza zycie. Odpadaja Ci koszty dostarczenia towaru do siedziby lub jak w Twoim przypadku pensja dla osoby ktora Ci to wysyła. Nadeszły takie czasy, ze ludzie szukaja nie tylko tańszego towaru ale żeby i koszty wysyłki były niższe.
Podam Ci przypadek moj z rana:
Zamawiałam materace do łóżeczek dla dzieci.. U jednego gościa było wszystko fajnie ale kurier 45zł, poszperałam dalej i znalazłam to samo z przesyłką kurierską 17zł..No i kupiłam tam gdzie taniej.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561870 przez ilona
Aleksandra proszę edytować posty, a nie pisać kilka wiadomości pod rząd. ^^ MODERATOR

I skończmy temat wysyłki. Twoja sprawa komu płacisz, ile i dlaczego. Nam nie musisz się tłumaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561873 przez Lacrijka
Kurcze, czemu wszystkie fajne pościele na allegro sa z baldachimami..Ja tego nie chce a w każdej ładniejszej jest.. Macie jakies fajne linki ??

I powiedzcie mi mamusie, muszę liczyc dwa komplety na głowe, tak ???
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561881 przez ilona
Nie wiem Lacra jak ja byłam na tym etapie było dużo bez baldachimu, chociaż i tak kupiłam ale inny tiulowy bo w lecie muchy chciały zjeść W. Mimo siatek w oknach. :angry:

Ostatnio szyłam dla Natalki niech się Inso pochwali :blush: :laugh:

No musisz... :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561884 przez gosiak
Inso dawaj dawaj, zobaczymy co tam ciotka nacudowała :laugh:

Lacra a może można bez kupić :blink: jak Ci się jakieś podobają to może napisaj do sprzedawcy czy mają taki sam ino bez baldachimu, choć wątpię :huh:

Ja bym liczyła x 3....Max będzie zazdrosny jak nic :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561892 przez Insomnia
jak założę pościel to na bank się pochwalę :lol:
jak ja szukałam pościeli to były kodami oznaczone z ilu elementów się zestaw składa... kurde coś pokrętnie tłumaczę :dry: w sensie że wybierało się zestaw z ilu elementów się chciało no :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561898 przez BODY1
czesc dziewczny co u was widze temat kołderek i poscieli:)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561899 przez gosiak

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561907 przez ilona
Ale piękne :)

mój nr 1 pokój marynarza :laugh:
Wiktor też ma marynarza ale w bardziej dziecięcej wersji :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561914 przez Lacrijka
Jedna znalazłam taka piękna.. kit że z baldachimem, ale koszt - 312zł :( a to x 4 a nawet x6 to Matko Bosko tosz to pół mojej zapomogi :lol: .. W życiu dla dużego ludzia nie widziałam w takich cenach .. Chyba se kupie maszyne i będę szyła :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561919 przez gosiak
Faktycznie drogo...to może jedną kup taką "wyjściową" :lol: a na zmianę tańsze :P

Mi się pokój brązowy podoba, 3zdj. Od końca i reszta tez fajna :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561921 przez ilona
a pokaż tą za 300
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561925 przez anoda89
Z tego co się orientuję to dobra jest firma Amy, koleżanka ja chwaliła i też miałam kupić z tej firmy. Co do tego ile kupić to może kup 1-2 komplety a np poproś znajomych żeby zrzutkę zrobili i kupili pościel dla maluchów jak się urodzą??
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561929 przez Lacrijka
ilona napisał:

a pokaż tą za 300


340 nawet

allegro.pl/15ele-posciel-hafty-z-moskiti...pol-i3005228720.html
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #561939 przez pani_p
Hej dziewczynki :)

Ale tu gorąco od rana, fiu fiu.

Te pokoje dziecięce- marzenie.

Lacrijka Pościel śliczna i rzeczywiście kosztuje nie mało, a patrząc, że potrzebujesz podwójnie to się robi niezła sumka. Strasznie dużo elementów zawiera ten zestaw. Pewnie też dlatego taka cena.

Obiecałam, że z każdym wpisem wkleję do niego link, więc wklejam. Kto ma ochotę, zapraszam :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl