BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562597 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562599 przez sylwus136

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562610 przez ferritka
ooo sliczna pościel B) nie obejdzie się bez zdjęcia jak już pościel bedzie założona na Kruszkowe łóżeczka!!! Kurcze blaszka ale masz czadowo wszystko podwójne B) :lol: :side:


Sis mówisz ,że to 50 shades of Grey jest B) kurcze , aż strach taką nosić, no może to taka branzoletka jest jak wiecie, te z anoreksją noszą czerwony sznurek, ci od kabały czerwoną nitkę, a ci od tego sado-maso to może takież cudo :blink: :lol:

Sylka no dobrze mówisz..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562611 przez pani_p
Studentka fajowskie te bransolety. Mnie się strasznie podobają i mam nawet kilka ale jakoś w nich nie chodzę... Zapominam o nich :-D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562613 przez gosiak
Lacrijka no i bardzo ładna ta pośćiel :blink: też kiedyś jak mialam manie ogladania takich rzeczy to je ogladałam, te paseczki tez fajne, no i cena w miare oki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562619 przez studentkaae
Sis - no może i racja - tej Greyowej to bym się bała nosić ;)

Pani - ja mam tych błyskotek mnóstwo i ostatnio zaczęłam je znowu nosić, co mają bidule być takie pochowane przed światem ;)

Lacrijka - nawet nie wiesz co ja bym dała za kupowanie Kruszkowej pościeli zamiast tych bransoletek :) śliczniutkie są te kompleciki :) i cena już ok, bo tamte to łooo kosmiczne.


Sylwuś, Sis - dobrze powiedziane to na temat roli kobiety - zgadzam się z Wami :)

moja reakcja na zdradę - walizki za drzwi, ale puste, bo ciuchy bym przez balkon wyrzuciła - niech zbiera :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562623 przez ferritka
tylko wiecie co.... gorzej jak facet ma to wszystko w swojej kobiecie a i tak idzie w bok :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562628 przez Agusia83
Bardzo ladna ta posciel...tez ja kiedys ogladalam...Emilce kupilam 2 posciele..a 3 uszyla mi ciocia D....teraz sie przyda bo jest niebieska :laugh:

A bransoletka czadowa...ta pierwsza bardziej mi sie podoba :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562630 przez studentkaae
Agusia83 napisał:

A bransoletka czadowa...ta pierwsza bardziej mi sie podoba :silly:


dlatego właśnie tę wybrałam Agusia :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562634 przez Agusia83
Studentka...ja tez lubie bizuterie...mam mnostwo par kolczykow...kiedys mialam na ich punkcie hopla..ale teraz zakladam je raz na ruski rok...Emi bardzo ciagnela za uczy...
Ale w koncu bede musiala do nic wrocic...juz jest duza :laugh:
A ja zawsze kochalam sie w takich dlugasnych kolczykach... :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562639 przez Mirella
Gosiak, Tobie się wydaje, że jesteś nienamierzalna? Mnie się wydaje że widziałam Cię na fejsie :P Ale nie pytaj jak Cię znalazłam bo Ci nie powiem :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562642 przez studentkaae
aa, kolczyki to uwielbia z kolei moja siostra, właśnie takie długie, czasem o przedziwnych kształtach.

ja jakoś niespecjalnie się w takich czuję, ale u innych bardzo mi się podobają. to zależy - każdemu co innego pasuje :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562644 przez anoda89
Mogę poprosić o kolejną cześć Crossa??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562645 przez ferritka
Mirella napisał:

Gosiak, Tobie się wydaje, że jesteś nienamierzalna? Mnie się wydaje że widziałam Cię na fejsie :P Ale nie pytaj jak Cię znalazłam bo Ci nie powiem :P


Mnie Mesy po kocie znalazła B) :lol: :lol: :lol: :lol: , a Ty Mirellka jesteś czarownicą, Ty się na nas wszystkie na fejsie natknęłaś bankowo :silly: :silly: :silly:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562648 przez studentkaae
no Mirella to faktycznie swoim czarownicowatym zmysłem ósmym wszystkie już na fb oblukałą pewnie :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl