BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #562652 przez sylwus136
Mirella ma zdolności o których nie mamy nawet pojęcia dziewczyny :D

A mnie znalazłaś Mirelka :D??
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562654 przez gosiak
Mirella nie moze być :laugh: a ja siebie tu dawalam w czekoladowych włosach zes mnie rozpoznała :unsure: bo w blondzie wiem ze tu dawalam :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562657 przez gosia28
studentkaae napisał:

ja np. zauważyłam, że na forum są etatowi podglądacze. tylko czytają, ale nic nigdy na żadnym temacie nie napisali. dziwne trochę nie??[/quote]

no np. ja zauważyłam creature czy jakoś podobnie - czyta od dłuższego czasu a nic ten tegos

wróciłam ze spacerku z goldusiem. nstempnym razem wsiąde na sanki :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562661 przez Mirella
Sylwuś Ty mało z nami piszesz to mi danych brak ;) i nie widziałam Was wszystkich jeszcze, nie denerwujcie się, nie mam tyle czasu do siedzenia na fejsie.

Gosiak masz kwiatki z zdjęciu w tle?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562662 przez ferritka
taak taak Gosia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



właśnie ja często na tlc oglądam, ta medium z long ... to masakratorka jest!!! a na amiszów czekałam co to za cuda wianki są;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562663 przez Agusia83
Macie TLC? Idzie program o Amiszach...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562665 przez Mirella
Dziwię się że się dziwicie, a gdzie są lepsze imprezy niż na staraczkach? To i kibiców pełno :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562667 przez gosiak
Mirella napisał:

Sylwuś Ty mało z nami piszesz to mi danych brak ;) i nie widziałam Was wszystkich jeszcze, nie denerwujcie się, nie mam tyle czasu do siedzenia na fejsie.

Gosiak masz kwiatki z zdjęciu w tle?


Mam :blink: a to Ty mnie jakos dzis albo wczora musialas widziec, bo wczoraj chyba dalam se te kwiotki :laugh: u MartyM mnie wyhaczyłaś?a moze u Lacry albo mesy bo tylko je mam z tego foruma :laugh:

No też tą creature własnie widzialam B)

Agusia dalam na tlc

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562668 przez studentkaae
taaa, ale jacyś nieśmiali - przyłączyć się do imprezki nie chcą jak widać...
tak Gosia - m.in. tę postać miałam na myśli
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562671 przez Mirella
Gosiak ja nikogo z foruma nie mam w znajomych :lol: znaczy w sumie mam, bo mam dziewczyny z bloga, ale nie mam ani Lacry ani Mesy ani Marty :) Nie pytaj słonko, nie powiem :P A widziałam już dawno, teraz zajrzałam żeby jakiś znak charakterystyczny wyhaczyć i Cię zapytać.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562672 przez gosiak
O w mordziache, nie dość ze czarownic to jeszcze detektyw B) :laugh:

Aż jestem ciekawe jak do mnie doszłaś :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562676 przez ferritka
co se przecykne na tlc to reklama :dry:
A ogląda jakiś głupi film na hbo i nie pozwala mi tak cykać :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562677 przez sylwus136
mirelka no mało jestem u was ale kiedyś jakieś z 2 lata temu wstawiałam nawet tutaj swoje fotki i młodego też nawet na chwalmy się dziciątkami ale to prehistoria wiec możesz nie pamiętać :D ja tez mam pare dziewczyn z bloga w znajomych ale Ciebie nigdy nie znalazłam :D hehe
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562679 przez Mirella
A bądź sobie, i tak Ci nie powiem, ale to łatwe w sumie było :P także pozbądź się myśli że jesteś anonimowa, jak ja mogłam to każdy mógł :P

No nie każdy jest taki odważny żeby pić ze staraczkami, nie dziwcie się :P No i po tym jak tu są pokemony traktowane to trochę strach się dołączać :blink: :P

Sylwuś mnie nawet na fejsie ciężko znaleźć, i w ogóle mam zablokowane zaproszenia, nie można mi wysyłać, fejs to dla mnie tylko sposób na komunikowanie się z dziewczynami z bloga, nic więcej. No czasem sobie na Gosiaka zerknę :silly: ale może podejmę wyzwanie i Cię poszukam, kto to wie...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562683 przez gosia28
ferritka napisał:

taak taak Gosia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ta czy inna, może jej też się coś obsunęło na klawisza i nie wie gdzie co i jak :lol: czy żeby taka nieśmiała od tylu czasu :S

Mirella ja wiem że to forum jest mistrzowskie :lol:

no to ja sobie dziewczynki drineczek za ośmielenie onieśmiałych ale to drugi :lol: pierwszy zaś za niespodziewany bieg spraw znaczy tym co się spodziewają i niespodziwają wszystkiegiego tego spodziwango i niespodziewanego ale dobrego :) zgubiłam się ale ma być dobrze :lol:


Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl