BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #53486 przez Asik
IWONKAAAAAA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: noooooooooooooo to teraz moje oficjalne gratulacje kochana :kiss: :kiss: :kiss: piekna druga gruba krecha :) moja taka nie była :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53487 przez raczek10
IWONKA gratulujemy fasolki :laugh: :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53491 przez magduska
iwonka kochana gratulacje dla ciebie wszystkiego co najlepsze dla waszej trojeczki,suppperrr milion buziaczkow dla ciebie :-))))))))) ;-))))))
oby tak dalej i coraz wiecej nas zafasolkowanych bylo
a ja wlasnie ze szkoly wrocilam,masakra zmeczona taka jestem,padam z nog,na dodatek ciagle glodna jestem ze szok,dzis sie tak najadlam w szkole :-))))) i surowka,salatka,zapiekanka,krokiety z sosem i salatka i w domu skrzydelka z przepisu asik-cud miod mmmnniiiammm :-))) polecam wszystkim
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53492 przez bewipo
Iwonka serdeczne gratulacje!!!! To ty chyba też na wrześniówki będziesz??
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53494 przez Mała
Gratuluję Iwonka :lol:

U mnie @ póki co brak, czekam dalej na rozwój wydarzeń.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53495 przez gosiak
Iwonka oglądałam kiedyś program "ciąża z zaskoczenia" ciekawy i aż się wierzyć nie chce że to prawdziwe:) no ale koleżanka mi opowiedziała że jej koleżanka dowiedziała się że jest w ciąży jak była w 5 miesiącu ciąży :laugh: a skapnęła się po tym jak zaczęła odczuwać mocne ruchy dziecka:) okres miała normalnie i w tym czasie iprezowała, alkohol był jak to na imprezkach, biegała , tańczyła bawiła się i nic nie wiedziała, także ciąża bardzo szybko jej minęła a dziecko zdrowe na szczęście także różnie to bywa:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53496 przez magduska
tak bywa gosiak,mojaej kolezanki znajoma przez 7 miesiecy nie wiedzial,ze jeest w ciazy,dziwne to dla mnie troche,bo przeciez musiala czuc ruchy dziecka,a tu nic,ale widocznie tak czasami jest naprawde w zyciu
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53497 przez Marta M
Iwonka wiedzialam ze tak bedzie...serdecznie gratuluje :):)

Pytalas co na mdlosci, no wiec slyszalam ze dobra jest herbatka imbirowa (do kupienia w aptece, cena chyba 5 czy 6zł), ja kupilam, pije, czy mdlosci ustepuja nie wiem, bo ja od wczoraj wymiotuje, ale moze gdybym jej nie pila byloby mi gorzej...

inne rady, ktore slyszalam, to miec przy lozku sucharki, herbatniki, i zanim sie czlowiek podniesie wszamac...w sumie ja nie zdazam bo mnie naciagawki potrafia obudzic i nie ma mowy o herbatnikach...po 2: wiecej pic, po 3: jesc mniejsze posilki, ale bardzo czesto..po 4: nie gotowac, nie przebywac za duzo w kuchni (tam jest tyle zapachow)

Mnie wszystko smierdzi, glodna jestem non stop, i non stop mam mdlosci...heh...

No to Iwonka na kiedy masz termin?? :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53499 przez Asik
magduska napisał:

......... i w domu skrzydelka z przepisu asik-cud miod mmmnniiiammm :-))) polecam wszystkim


No ja muszę sprostować :) ja tylko podałam a przepis mojego miska :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53504 przez Iwonka
dla mnie to też takie nie wiarygodne jak można nie wiedzieć o ciąży ja mam już takie mdłości i ciągle śpię :)
mam klientkę położną i też miała takie przypadki że kobity nie wiedziały i to mówi że luz, gorzej jak sobie kobitka wmówiła ciąże i brzuch wszystko miała i skurcze tylko dziecka nie masakra
jak wpisałam w kalkulator kiedy poród to 24 wrzesień , miesiączkę miałam 16.12.2010 ostatnia

Marta mi też wszystko śmierdzi ojj nie jest to fajne
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53507 przez Iwonka
wiecie co musze jeszcze przez tydzień ukryć ciąże przed rodzicami a to trudne bo mieszkamy z nimi a chce żeby to był prezent na dzień babci i dziadka:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53508 przez gosiak
Iwonka my też mieszkamy z rodzicami i też się zastanawiam czy ja bym tydzień wytrzymała żeby nie powiedzieć, bo ja jak będę to najchętniej bym wszystkim zaraz się chwaliła :laugh:
chyba że jak nie wytrzymasz to powiesz że mają troszkę wcześniejszy prezent :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53510 przez Iwonka
postaram się wytrzymać ale czy nie zauważy to nie wiem bo mama zna mnie na wylot:) jak dziś widziała że źle się czuje to powiedziałam że @ się zbliża i dla tego:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53511 przez gosiak
no ja tak mieszkam u rodziców że szło by ukryć przez ten czas bo mamy osobne piętro to czasem tak bywa że nawet cały dzień się nie widzimy:) Oj jeszcze jutro i będe sie trzęść ze strachu przed wizytą u gina:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53513 przez Iwonka
Gosiu wszystko będzie dobrze :) pamiętaj wiara czyni cuda;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl