BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #53515 przez Iwonka
i powiem wam że jest tak jak myślimy jak mówimy że jest dobrze to jest natomiast jak się dołujemy wmawiamy że jest źle to tak też się dzieje, mnie pozytywnego myślenia brat nauczył jak otwierałam gabinet:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53518 przez kinia0094
Gratuluje Iwonka ;)
Ile starałaś się o dzidziusia?

Eh a ja dziś dostałam ciutke brązowego plamienia, a @ nadal nie ma, także nie wiem co o tym myśleć.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53526 przez Nati
Iwonka GRATULACJE :)
to skoro mama tak myślała, to jutro powiedz że @ dostałaś :P:P:P a potem poeiwesz za tydzień, że jesteś w ciąży a że z @ kłamałaś, bo chciałaś im zrobić prezent-niespodziankę :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53530 przez magduska
oczywiscie asik-sprostuje swoja wypowiedz,skrzydelka cuudd mmiioooddd wedlug przepisu asik miska hihi:-)))) polecam,wie co pyszne :-)))

a mnie spioch lapie wiec do lozeczka,w sumie to juz leze z laptopikiem hihi,ale chyba dzis pojde nadzwyczajnie wczesniej

jutro zaczynam sie kobitki produkowac,bo zrobilismy sobie 2 dni przerwy i oby byl szczesliwy traf,wreszcie ten upragniony ehe n:-))))) trzymajcie kciuki w poniedzialek,jak bede u lekarza to dowiem sie jak tam moje jajeczka,czy pekly :-)))czy nie :-(((
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53537 przez Nati
dziewczynki we wtorek rocznica naszego ślubu! ahhh :):)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53546 przez Marta M
Asik wlasnie ogladnelismy z mezusiem ten film, do ktorego podalas link na sierpniowkach...kurcze super...az sie poplakalam..:):)

Nati, to jak swietujecie? Jakies plany??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53547 przez gosiak
no Nati super :laugh: zleciało co?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53548 przez ilona
Pierwsza rocznica hmm... niedawno miała okazję przeżyć. :laugh:
Nie powiem, bo było miło :laugh:
Ale ile się przez ten rok wydarzyło...

Nati życzę miło spędzonej tej rocznicy B)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53549 przez Agusia83
Iwonka, ogrooooooooooooomneeeeeeeee gratulacje...mowilam, ze to na pewno fasolinka :)
prze ogromnie sie ciesze....dolaczysz do nas....ja tez mam nadzieje, ze z wami zostane...
dzis caly dzien nie mialam tych cholernych plamien, ale na wieczor musialam dostac...niech szlak....trafi...moze dlatego, ze troche pochodzilam...moze lepiej lezec....jestem smutna...w poniedzialek ide na bete...oby odpowiednio urosla.....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53557 przez Nati
aaa kino i kolacja, nie ma jak więcej bo on zapracowany, ja mam egzaminy :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53568 przez Asik
Marta M napisał:

Asik wlasnie ogladnelismy z mezusiem ten film, do ktorego podalas link na sierpniowkach...kurcze super...az sie poplakalam..:):)
/quote]

No ja też :)

Nati teraz dopiero zacznie czas uciekać :)


.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53570 przez Iwonka
Kinia0094 o dzidzie staraliśmy się w sumie od lipca ,ale dopiero dwa miesiące przestrzegaliśmy tego ze co 2-3 dni tak poradziła dziewczyna z forum FM no i udało się:)i po przytulanko podusia pod tyłeczek i tak około 10-15min leżałam z tyłkiem do góry co by żołnierzom było łatwiej:) no i ja grudzień miałam zalatany szalony i mniej intensywnie myślałam o dzidzi

Nati super że już rok jesteście noooo świętujcie na całego może coś się z tego wykluje:D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53617 przez angellika1
NWitajcie :)
Nie bylo mnie 1-2 dni a postów sie nazbierało że nie nadążam z czytaniem.
Najważniejsze to GRATULACJE IWONKA :) doczekałaś się swojej fasolki, teraz tylko musisz uważać na siebie i dbać o siebie no i oczekiwać na dzidzię ;)

Dziewczyny Nowy Rok sie pozytywnie rozpoczął więc to dobry znak dla reszty staraczek ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53626 przez gosiak
Witam Was dziewczyny w ten słoneczny poranek:) wiosną zalatuje aż ciepło na serduchu się robi :blush: Iwonka ja tak samo od lipca bez zabezpieczenia a metodę co dwa dni tez od 2 cykli stosujemy:)i też ze świecowaniem :blush: zobaczymy trzeba się w cierpliwość uzbroić mąż 8 lutego ma urodzinki to może prezent by miał najlepszy w świecie:) ale nie nastawiam się bo już tyle razy liczyłam na różne daty że nic z tego nie wychodzi:(

a no i film dodany na sierpniówki przez Asię tez obejrzałam i tez łezki poleciały ahh a co będzie jak będę zafasolkowana! chyba co dzień będę oglądać i się wzruszać :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53644 przez Diana
Też oglądam "ciąże z zaskodzenia" i co jest tam najdziwniejsze: te kobiety to nie małolaty często już mają dzieci ale tak to jest jak się nie stara o dziecko!
My na pewno tego nie przegapimy a nawet same sobie objawy wmawiamy więc co się tu dziwić :blush: :side:
A ty Gosiak nie stresuj się - to jest rozkaz :silly: :blink: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl