BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #65896 przez bewipo
Magda ja cię rozumiem, niepotrzebnie czasem coś tu napiszemy. Mamy swoje wrześniówki czy możemy do sierpniówek zajrzeć, a na staraczkach możemy przyjść powspierać staraczki a nie nasze ciążowe dolegliwości opisywać. Ja mam nadzieję nic za dużo nie pisałam, a jak co to przepraszam, wiem że to wkurza i boli jak samemu nie można zajść :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65899 przez magduska
w sumie dziewczyny nie ma sie o co klocic,
powiem ci magda,ze dziewczyny maja racje,niby forum o staraniach,ale nie do konca,po to zostalo zalozone,zeby kazda z nas z najmnijszym problemem tu sie zwracala,ja pisalam o swoich problemach z Ł,gosiak i o remoncie i wogole,nawet z asik podawalysmy przepisy,przeciez to nic zlego :-)) kazda pisze to na co ma ochote

a tak poza tym magda,jak masz nerwy na caly swiat to niech nie odbija sie to na innych,potem mozna juz tego nie naprawic,uwierz mozesz sie na mnie obrazic lub powiedziec,ze sie wymadrzam,ale wiem jak jest :-)))czasami przemilcz to,zachowaj dla siebie
i z tego co piszesz to wychodzi na to,ze zadna juz ciezarna niee powinna zagladac na to forum,asik,angela,agusia,iwonka,a pamietaj to bylo by bardzo niesprawiedliwe :-)))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65900 przez Agusia83
faktycznie nie dojdziemy do porozumienia...bo ani ja Cie nie rozumiem..ani Ty, mnie...
Bardzo Ci wspolczuje, ze tak sie stalo...to okropne co Ci sie przydazylo i oczywiscie chcialabym aby takie zajscia w ogole nie mialy miejsca.....Wiem, ze sie starasz, wiem, ze sie wiekszosc dziewczyn tu stara i wszystkim dopinguje...ale nigdy nie myslalam, ze pytajac Was o cos w kwesti ciazy zostana skierowane takie slowa w moja strone....
Bo kazda, ktora jest w ciazy pisze o swoich przezyciach....nawet chwala sie tu dziewczyny, ze byly u lekarza, ze teraz maja taka przypadlosc itd...ale nigdy nikt im nie zwrocil uwagi, ze to nie stosowne, bo my pragniemy miec dzidziusia w brzuchu a jeszcze nie mamy....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65902 przez MagdaM
Magda!! Ja pitole a TY czytasz ze zrozumieniem??!! Napisalam wyraznie, ze Marta Angelika Asia Bewipo itp potrafia zrozumiec i jest ok. Wpadaja i gadaja o wszystkim!!
A ze kazda pisala o domach itp nie czepiaj sie mnie!! Bo to Aga zarzucila mi ze pisalam tu o psie a chyba skoro Wy mozecie to ja tez moge!! Nie wsadzaj mi prosze slow ktorych nie powiedzialam i nie zarzucaj jak nie doczytasz wyraznie!!

Bewipo uwzglednilam Cie wsrod reszty. Piszecie o problemach i doradzacie kazda ma. Mnie tylko I kilka dziewczyn rani pisanie o sprawach typowo ciazowych tak jakby tu tylko mamy byly. Ale to tylko 1 osoba tak pisala, nie Wy wiec luz

Anieszka trzeba bylo dodac nie wiem, ze pytasz laski w ciazy. A tak to zabrzmialo jakbys pytala ogol bo tu ogol jest w ciazy. Czy nas bola piersi - nie niestety nie bola

Koniec tematu, ide bo nie wygram z kolkiem... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65906 przez gosiak
dziewczyny nie kłócić mi się tu bo Nam się forum rozsypie no:( ciężarówki nie zostawiajcie Nas, Madzie też trzeba zrozumieć ma troszkę racji, i Agusia też ma racje jakby każda miała pilnować co gdzie ma pisać to by sensu nie miało, nie jestem i nie chcę być po niczyjej stronie wszystkie Was lubię i tylko proszę niech żadnej z Was nie przyjdzie do głowy żeby Nas opuszczać!!!!

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65908 przez Lacrijka
Cześc dziewuszki moje kochane..

Nie było mnie pare dni, ale od jakiegos czasu czuje sie jakbym umarla :huh: Gdyby nie fakt, ze byłam na becie, która rozwiala moje wątpliwosci to naprawde uwierzyłabym ze jestem w ciazy..Spie prawie całą dobe, zle sie czuje, mam straszne bóle głowy i zawroty, wstaje tylko zeby isc siku i sie napic bo mam sachare w gebie, niemoge patrzec na jedzenie..no jednym słowem stan przed agonalny :( :( :(

Co do sprzeczki Agusi i MagdyM to niestety moim zdaniem Magda ma troche racji..Po to sa pozakładane watki np mamusie sierpien 2011 czy mamusie wrzesien 2011 zeby tam sie dzielic swoimi odczuciami i watpliwosciami, tu jest forum dla staraczek. Owszem, wpdaja te zafasolkowane jak Asik, Angellika czy Bewipo, MartaM ale zeby nas podtrzymac na duchu, powiedziec ze trzymaja za nas kciuki itd a nie wpadaja po to zeby pogadac o badaniach USG czy mdłosciach i o tym jaki wielki juz brzuch maja..Moim zdaniem bardzo ladnie ostatnio zachowała sie np. Bewipo która tu napisala ze dodala na wrzesniówkach czy sierpniówkach nie wiem juz która gdzie jest (przepraszam) post o wizycie u lekarza i zdjatka z USG, która z nas chciała to weszła obejzec i po sprawie. Forum tez nie jest tylko o gadaniu o sluzie, tempce itd, "spedzamy ze soba duzo czasu" i normalne jest to ze, cos tam o sobie napiszemy innego..czy o pracy, o nowym domku, mezach nedobrych ;) itd itd Gdyby to były tylko gadki o staraniach to bysmy dostały na leb..a tak to jest jakies urozmaicenie.
Nie gniewaj sie Agusia na MagdeM czy na mnie, bo nikt Cie stad nie wyrzuca i nie uwazamy ze jestes niemile widziana, ale skoro Magda wspomniała kiedys o tym ze jej nie jest miło jak czyta o ciązowych sprawach to reszta to uszanowała :) Ale wiem wiem, hormony Ci buzuja stad ten ostry ton :):):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65909 przez Agusia83
Ja sie naprawde nie chce klocic...bo tylko tego mi brakuje...nie dosc, ze musze siedziec w domu i ciagle odpoczywac, tak, ze mozna swira dostac...to jeszcze nerwow mi brakuje....
Juz raz napisalam, ze nie chcialam nikogo urazic...ale moim zdaniem jest to forum dla wszystkich i moge sie z Wami dzielic roznymi spostrzezeniami...ale to wcale nie oznacza, ze nie mam szacunku do dziewczyn, ktore staraja sie o dziecko....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65911 przez MagdaM
Gosia i Lacrijka dziekuje za zrozumienie :kiss:
Lacrijka jak stan przedagonalny?? Kobieto mloda jestes dasz rade. Trzymam kciuki badz silna. Moze to taki stan na koniec zimy, jestes zmeczona, odpocznij, mysl pozytywnie bedzie dobrze :kiss: :kiss:
Agnieszka tez siedze w domu, ale chetnie sie z Toba zamienie jesli chce. I nie bede narzekac.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65913 przez gosiak
Już mi się tu nie gniewać na siebie...Lacrijka Ty to bardzo dobrze napisałaś i chyba nikt nie powinien poczuć się urażony Twoją wiadomością, rzeczywiście są wątki mamusie sierpień, wrzesień, i myślę że tam powinny padać takie pytania najtrafniej, bo czytuję sobie wasze wątki i tam najczęściej są poruszane takie tematy i tam można znaleźć najszybciej odpowiedź na takie pytania:) :lol: ale dziewczyny zaglądajcie do Nas aguś nie gniewaj się, i inne ciężaróweczki, Wasze wskazówki są i będą bardzo ważne i w dużej mierze nasz wątek bez was nie hulał by tak jak powinien, bo kto nam podpowie jakie dolegliwości mogą wskazywać na ten stan na który wszystkie czekamy, no i kto będzie nam kibicował jak nie Wy:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65914 przez Lacrijka
No moze i dam, ale naprawde czuje sie jakby mnie walec przejechał.. Wczoraj nawet moj mąz chcial mnie na zakupy wyciagnac (czego nie cierpi ;)) bo juz nie mógł na mnie patrzec..ale nie, ja nie chciałam.. Haaaa zawstydzilam własnego męża, on chciał a ja nie :):):) Jestem jak turbodymomen tylko ze przez walec przejechany :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65918 przez gosiak
aaa Lacrijka już wczoraj miałam pytać gdzie nam przepadłaś, no to rzeczywiście chyba jakaś deprecha wszystkie Nas dopada, ale dziewczyny jeszcze trochę i będzie wiosna u Madzi pod oknem już kwiatki wychodzą a to dobry znak:) tylko ja nie wiem po co te śniegi mają jeszcze spaść ach zimo idź sobie :P :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65919 przez MagdaM
Hahahaha Turbodymomen :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Niezle :silly:
Powiem Ci, ze ja taka sama jestem. Nerwowa (dzis zrobilam mu awanture za nic, pies tez mnie wkurza :( ) niedobrze mi, glowa boli, kreci mi sie, brzuch boli jakos dziwnie - tragedia i nic mi sie nie chce tylko spac... :(

Gosiu wczoraj pieknie a dzis?? Leje, znowu glowe urywa - szok :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65921 przez gosiak
MagdaM napisał:

Hahahaha Turbodymomen :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Niezle :silly:
Powiem Ci, ze ja taka sama jestem. Nerwowa (dzis zrobilam mu awanture za nic, pies tez mnie wkurza :( ) niedobrze mi, glowa boli, kreci mi sie, brzuch boli jakos dziwnie - tragedia i nic mi sie nie chce tylko spac... :(

Gosiu wczoraj pieknie a dzis?? Leje, znowu glowe urywa - szok :(




Madzia ajc pogoda straszna u mnie też leje ciemno i do du... :silly: :angry:
A tak w ogóle Madzia masz Ty tego testa już zakupionego???

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65924 przez gosiak
Lacrijka Ty jestes z Wrocławia powiedz mi czy to prawda o ile sie orientujesz że wstęp do zoo kosztuje 5 dyszek za os.? wczoraj mojemu mężowi kolega powiedział że tyle kosztuje wstęp za os. masakra :angry: a pytam bo mamy w planach latem się wybrać a cena mnie zszokowała bo u nas w opolu to 10zl tyle że jest mniejsze zoo

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65926 przez MagdaM
Gosia nie mam... :( Bylam dzis w rossmanie i widzialam nawet promocja byla po 8 zl :laugh: I mialam kupic ale moj wszedl i zrezygnowalam :( Zreszta i tak boli mnie brzuch jak na @... Wiec jutro najpozniej w niedziele do mnie zawita, nie ma szans zeby bylo inaczej :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl