BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #65952 przez magduska
lacrijka powiem ci,ze tez ostatnio nie najlepiej sie czuje,po mojej dwu-dniowej nie dyspozycji,nie czuje sie najlepiej,nadal mnie mdli,nie moge jessc,w nocy nawet budze sie z mdlosciami,a jak juz cos zakasze to odrazu robi mi sie niedobrez,widocznie jeszcze do konca mi to nie przeszlo :-)))n glupia przypadlosc zoladkowa,juz nie bede jadala zadnych smierdzacych zapiekanek na miescie,wole mierac z glodu :-)) hehe

kutys gratulacje,a z tym nickem to naprawde musialas byc niezle zakrecona hehe
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65956 przez MagdaM
Kutys no ja nie wiem kiedy mialas ostatnia @ tak strzelalam ;)
Mirellko :kiss: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65958 przez Kutyś
29 grudnia miałam ostatnio @
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65959 przez Nati
jak pisałam moją wiadomośc to sporo dziewczyn też w tym samym czasie, więc jak ktos nie widział, to jest powyżej



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65963 przez MagdaM
Kutys nie wiem jakie masz dlugie cykle ale z ciekawosci w kalkulatorkach ciazowych to wychodzi mi u Ciebie 7/8 tydzien :) Podziwiam, ze tyle wytrzymalas bez testowania!! :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65965 przez Kutyś
Cykle mam od 31 -37 dni dlatego tak jakoś do tego podeszłam z luzem bo stwierdziłam, że i tak @ nie przyjdzie punktualnie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65966 przez MagdaM
:) bardzo sie ciesze!! Jest nadzieja :laugh:
Sie podjaralam jakby to moje bylo :blush: przy cyklach 31dc masz termin ok 8.10 wiec sie lapiesz na pazdziernikowe mamusie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65969 przez bewipo
Kutyś gratulacje :) Chyba jednak październikowa będziesz :)

Dziewczyny co robicie na suche, spierzchnięte usta. Nigdy nie miałam takich, a teraz może przez to że się nie maluję ostatnio i nie maja żadnej osłony, czy jakiegoś nawilżenia.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65972 przez MagdaM
bewipo a nie masz zatkanego nosa?? w ciazy tak jest ponoc i wtedy jezykiem zwilzasz usta i gotowe. w kazdym razie tak 1. krem nivea, 2. pomadka ochronna, 3. nieoblizywac, 4. duuuuuzo pic :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65979 przez bewipo
Hehe, no właśnie mam przeważnie zatkany. Krem nivea za bardzo mi nie działa, to jakąś pomadkę ochronną sobie zakupie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65980 przez Asik
Witam wszystkie laseczki w ten ooohhhyyydny dzień :(

KUTYŚ suupeerrr :) :) gratuluję Ci baardzo :D :D faktycznie jesteś baardzo cierpliwa że tyle wytrzymałaś z testem :D
MagdaM ehhh popatrzyłam na te krokusy pod Twoim oknem.hmm to znaczy na zdjęcie ;) nie żebym się skradała u Ciebie po ogródku ;) ;) i od razu lepiej się robi na duszy :)mój misiek w końcu przyjechał i usmażyłam mu takie pączki (angielskie ) z serka homo, leży teraz i sie zajada :D :D

aaa Kutyś nooo z pomyłką w nicku to Ci się udało hahhah :D :D

MagdaM widzę że masz sposób na spierzchnięte wargi :) uuuu skorzystam bo faktycznie ciągle oblizuję i już mi naskórek zaczyna płatami odchodzić

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65988 przez MagdaM
Bewipo to moze dove tez jest dobry :)
Asik a szkoda, ze sie nie skradalas :laugh: zapraszam na kawke!! ;)

Ide, szaro, buro, glow mi peka, zjem bule i sie kimne a potem nauka...
jutro sprzatanie i wet z piesem.
W niedziele moze spacer i @...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65989 przez bewipo
Asik co ty tam masz za magiczny przepis na pączki?? Koniecznie musisz zdradzić :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65991 przez Asik
Ha to są takie niby pączki :) ale baardzo smaczne :)
1 serek homo waniliowy (150g) , 3 całe jaja ---wymieszać mikserem i dodać do tego 1,5szkl mąki i 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia.zmiksować i na rozgrzany olej (np we frytownicy albo małym garnku) smażyć .małą łyżeczką nabierać porcję i drugą malą zrzucać delikatnie do tego oleju.
roboty minutka :) smażą się baardzo szybko :D aaa do ciasta można cukier waniliowy dodać .i po usmażeniu cukrem pudrem posypać . My zjadamy gorące :D :D :D :D :D :D

MagdaM ojj z chęcią bym wpadła na kawkę :D ale trochę za daleko ..

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66032 przez gosiak
ale smacznie się zrobiło :laugh: moja babcia wczoraj pączki robiła mniam :side: :blush:
dziewczyny co za dzień okropny przebrzydły ble niech się on kończy :silly: ale mamy piątek weekendu początek :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl