BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65601 przez Suari
MagdaM- na pewno się uda, organizm potrzebuje czasu na regenerację, tak samo jak i dusza.
Przeczytałam cały wątek "staraczek" zarówno ten stary, jak i obecny w ciągu dwóch nocek :)
Forum to stało się moim nałogiem :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65620 przez Asik
MagdaM na pewno Ci gin pod razu przepisze . a jeśli nie to ja bym się upomniala mówiąc co się wydarzyło poprzednim razem . i nie zastanawiało by mnie to czy wypada czy nie. po to są żeby nam pomagać :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65645 przez angellika1
Suari nałogowe forum dotyczy większości z nas :)

Magda Gin powinien Ci przepisać lek na podtrzymanie duphaston abo luteinę, Jeżeli nie będzie chciał to sie upomnisz albo zmienisz lekarza ::)
Jakoś tak dzisiaj cichutko na forum... ale do dobrze oznacza że staraczki wzięły się ostro do roboty hihihi
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65654 przez MagdaM
Dzieki dziewczyny...
Wolalabym nie zmieniac, a luteine jak cos mam w domu...
Ok lece bo mi brzuch rozwali zaraz :(
Dobrej nocy

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65728 przez nikusia1988
Jednak sobie w tym cyklu spróbujemy codziennie... :lol: W poprzednich była metoda: kiedy mamy ochotę i co pare dni no to teraz metoda codziennie... A niech sobie będzie co chce... :P :blush: i bez świec i innych fikołków :silly:

PRZYJEMNOŚCI NIGDY ZA WIELE!!! O! ;) :P :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65733 przez Mirella
Suari napisał:

Często powtarzam, że szkoda, że faceci nie mogą poczuć tego bólu jaki jest przed lub w trakcie @ dopiero by zobaczyli co to prawdziwy ból ;)


Suari, chłopaka mojej siostry zawsze bolą plecy jak ona ma dostać @, całkiem porządnie go bolą ;)

Magda, piękne te Twoje kwiatki, u mnie nic jeszcze wiosny nie zwiastuje, a ja mam typową dla mnie deprechę na koniec zimy, nic mi się nie chce, wszystko mnie wkurza, najchętniej bym z łóżka nie wychodziła, i spała spała spała.... a tymczasem noc w pełni a Duśka szaleje...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65744 przez Agusia83
Czesc dziewczynki....jeszcze nie spicie? ja juz dawno na nozkach....ale troche mi sie kreci w glowie i chyba bede musiala pojsc spac... :P
Wczoraj wybralam sie z mezem na zakupy i juz mam piekne spodnie ciazowe i 2 bluzeczki :laugh: i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu...kurcze, pewnie nie wszystkie musicie martwic sie o gacioszki, bo wiekszosc z Was miesci sie w swoje stare spodnie....
Asik...widzialam lozeczko, ktore chcialabys kupic dla maluszka...jest piekne...ale ja bym osobiscie wolala, zeby przod i tyl lozeczka nie byl tak bardzo zabudowany...ale kolory tez sliczne...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65752 przez kaśku
mojego męża to cierpi psychicznie jak widzi ze mnie boli. I to jest dopiero kiszka, bo nic nie moze poradzić, tylko leki podać.
Mirella a jak ty się czujesz?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65795 przez Agusia83
Dziewczyny, czy Was tez tak bardzo bola piersi? Bo u mnie w dzien jest ok, ale w nocy to masakra...jak wstaje do toalety to az musze je trzymac, bo wydaje mi sie, ze zaraz odpadna...hmmm...moze powinnam spac w biustonoszu? Ale musze juz nowy kupic :P bo obecne bardzo sie odciskaja na cycuszkach nie mowiac juz o tym, ze pod biustem mam pozniej wielka kreche....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65852 przez MagdaM
Hej :)
Dol ciag dalszy, wiec Mirellko lacze sie z Toba :(
Agnieszka bardzo Cie przepraszam, ale jakbys nie zauwazyla tu jest watek staraczek, nie mam wiec jak moga nas bolec piersi??!! Czasem mam wrazenie, ze albo sie mylisz, albo to zlosliwosc :( :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65887 przez Agusia83
Magda, to prawda, ze to watek staraczek, ale przychodza tu rowniez dziewczyny w ciazy...jesli tak bardzo Cie meczy moja obecnosc i moje posty, to nie bede tu zagladac...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65888 przez gosiak
Cześć dziewczyny:)
Madzik Madzik nie nerwuj się tak :P
ale dziś dzień masakra pada u mnie i dopiero o 11 wstałam a najlepiej to tak jak Mirella bym z łózia nie wstawała :silly:

Agusia zakupki?? no my kobitki to lubimy i nawet najmniejsza rzecz sprawia nam radość, mój mąż się zawsze ze mnie śmieje bo mówi "kochanie jak Tobie niewiele do szczęścia potrzeba" bo ja to nawet z głupiej pomadki się cieszę i mam lepszy humorek hihihih

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65891 przez MagdaM
Przychodza ale jakos potrafia uszanowac, ze niektore to boli.
A tak to ja sie odzywam, ale kilka dziewczyn juz sie nie odzywa bo to rani. Same zajsc nie mozemy a czytamy o rosnacym brzuchu i bolu piersi. No sorki ale Marta Asia Angelika jakos potrafia z tego wybrnac... Zagladaj, tylko prosze postaw sie czasem w sytuacji tych mniej szczesliwych...

Zly czas kuzwa zly czas...
Gosia staram sie, ale naprawde ta sprawa juz mi gra na nerwach od pewnego czasu i nie moglam jej przemilczec :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65892 przez Agusia83
Zastanawiam sie co napisac, by sie nie poklocic, chociaz i tak jestem juz niesamowicie wkurzona...
Wiem, ze jest tu mnostwo staraczek, sama sie do niego zapisalam jak planowalismy miec dziecko...ale nikomu nie wytykalam, ze pisze o ciazy, badz tez bardziej o jej dolegliwosciach dlatego, ze ja jeszcze w niej nie jestem.....
Moim zdaniem jest to forum dla wszystkich i mozna w nim pytac doslownie o wszystko, tym bardziej, ze uczeszczaja tu dziewczyny, ktore byly w ciazy...i wiedza jak to jest...
Ja sie nie czepialam, ze piszesz o psie, ktorego chcesz, ktorego zamawiasz, bo to przeciez forum o staraniach o dziecko a nie staraniach o psa....
natomiast jesli kogos urazilam swoimi wypowiedziamy, to przepraszam...
Ale tak jak juz pisalam....to moj ostatni post...
nie czuje sie tu mile widziana.....a szkoda....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65894 przez MagdaM
Agnieszka widze, ze ciezko ze zrozumieniem u Ciebie. Porownanie do psa Ci sie nie udalo, bo tu piszemy o mezach domach pracy itp. Wiesz do czego mozna to porownac?? Np do tego Ty kobieta ciezarna piszesz w Waszym watku, ze przestaly Cie bolec piersi itp a ja po poronieniu i nie mogaca zajsc wpadam i pisze Ci, ze mnie przestaly bolec na kilka dni przed poronieniem a bylo to w 10tc3d. Jakbys sie poczula?? Wcieklabys sie, ze wpadam i Was strasze bo pewnie jestem taka mega rozzalona. To jest trafne porownanie. A Ty nie mialas sie czego czepic, a jako, ze zamiast odejsc odwazylam sie powiedziec swoje zdanie czepilas sie psa, bo najprosciej - powiedziala co widziala :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl