BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #65927 przez Kutyś
Cześć dziweczyny..

Pewnie pomyślicie, że jestem nieźle porąbana :) ale dzisiaj rano strzeliłam 3 testy pod rząd i wyszły wszystkie POZYTYWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Na 16:00 idę do lekarza. TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65928 przez Mała
Moim zdaniem trochę przesadzacie.
MagdaM kilka stron temu pisałaś, że przed @ bez kij nie podchodź i myślę,że przez hormony się Agnieszce dostało, tak jak twojemu mężowi i psu.

Teraz to już i ja chyba przestanę tu pisać, bo nie wiadomo jak już pisać, żeby was nie urazić.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65929 przez gosiak
Nooo kutyś GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65931 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka Ty jestes z Wrocławia powiedz mi czy to prawda o ile sie orientujesz że wstęp do zoo kosztuje 5 dyszek za os.? wczoraj mojemu mężowi kolega powiedział że tyle kosztuje wstęp za os. masakra :angry: a pytam bo mamy w planach latem się wybrać a cena mnie zszokowała bo u nas w opolu to 10zl tyle że jest mniejsze zoo



Nie mam pojecia ile teraz kosztuje wstęp..Byłam ze 3 lata temu i na znizke studencką płaciłam 12 zł, ale teraz jak porobili te remonty to moze podniesli ceny zeby sie im zwróciło..Ja mam swoje zoo w domu, wiec nie szlajam sie po cudzych hahaha Mam kotka, królika, męża i jeszcze chce pasa :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65932 przez MagdaM
Mała cofnij sie kilkanascie stron nie bylam przed @ a tez zwracalam uwage jak pytala czy rosna nam brzuchy. Zreszta nie bede sie wdawac w dyskusje. Co innego jakby to byl tylko moj wymysl, ale widze, ze inne dziewczyny maja podobne zdanie.

Kutyś!! GRATULACJE!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ktory dzien cyklu masz??

Lacrijka co do psa, ja wlasnie o malo zawalu nie dostalam... Wchodze do pokoju Fuksa nie ma. Latam po domu wolam nic. Wiec cisnienie mi skoczylo ja Ci odwalam nasza posciel a Fuks pod nia lezy obudzony i mocno zdziwiony co ja chce :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65933 przez gosiak
hahaha męża posadziła między królika, kota i jeszcze psa chce nooo :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65934 przez Lacrijka
Ja tez bardzo czesto szukam mojego kota.. Kiedys to nawet pralke z praniem zatrzymywałam, zeby sprawdzic czy podczas wkladania prania sie tam nie wcisnal.. Taka mende mała mam normalnie..Wszedzie wlezie, ilez jak go juz razy zamknęłam w szafce na buty, albo w wersalce jak składałam..i szukaj kota, dobrze za narazie mamy tylko 50m2 i szukania mało, ale w domu juz bedzie gorzej bo tam 180 :huh:

Ale za nic bym tej mojej mendy nie oddała :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65936 przez Kutyś
MagdaM 45 dc ! Z moich obliczeń to 6 tydzień :)

Pewnie się uśmiejecie ale jak zauważyłyście mój nick to KUTYŚ...
a ja z tej radochy jak się logowałąm to wpisałam KUTA* :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65940 przez MagdaM
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: tos sie pieknie wpisala!!
super, bardzo sie ciesze i gratuluje!! To pazdziernikowa mama??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65941 przez Lacrijka
gosiak napisał:

hahaha męża posadziła między królika, kota i jeszcze psa chce nooo :lol: :lol: :lol:


No tak, mój maz to jak takie zwierzatko jest..Trzeba dac mu jesc, poskrobac za uszkiem, pobawic sie z nim (oj, to akurat bardzo lubie hehehe;) ) Dobrze ze nie trzeba wychodzic z nim na spacer hahaha Ale mój maz wie ze jest członkeim mojego małego zoo :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65943 przez Nati
Cześć dziewczynki

Kutyś GRATULACJE

Agusia i Magda ehh... jedna i druga ma trochę racji. Zgodzę, się, że dla ciężarówek są osobne tematy, a tu dla sytaraczek ale z drugiej strony każdy ma prawo tu wejść i napisać co chce i jeśli coś kogoś uraziło, to albo załatwić to na PW albo przemilczeć :/ mnie też jest smutno, bo chciałabym dzidzię a teraz to w ogóle mamy przerwę w starań i też mam @ i jakoś nie wyżywam się na Agnieszce, że bolą ją cycuszki czy co tam innego. Cieszę się razem z nią, że jest w ciąży itd, a swoją drogą Lacrijka też trochę racji ma. Jednak Madziu jeśli masz do kogoś zarzuty, to może jednak pisz na PW niż na forum, bo nie każdy może ma ochotę czytać takie kłótnie :/

swoją droga pogoda do dupy, wczoraj była super to mnie cały dzień w domu nie było, ale dzisiaj to nigdzie się nie wybieram hehe :D



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65944 przez gosiak
dziewczyny a nam 200 str. strzeliło :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65947 przez Kutyś
Październikowa a nie wrzesień?? Ja tam się nie znam na tym za bardzo ale tak jakoś mi wyszło...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65949 przez Mirella
No Was to na chwilę z oka nie można spuścić, jak dzieci.... :lol:

Kutyś gratuluję i buziakuję, mooooooocnoooooo :kiss: :kiss: :kiss:
oczywiście buziaki do przemnożenia przez milijon, ja się już boję dużó wklejać ;)

Poszłam spać o piątej rano, i spałam do południa z przerwą na butlę o ósmej.... Wysypiajcie się ile możecie, potem się nie naśpicie, a to potem przychodzi szybciej niż myślicie :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65950 przez Nati
Gosiak :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl