BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #66146 przez madziaska
Kutyś!!!!!!!!! gratuluje:)

Dziewczyny nie ma co sie kłocic, przeciez kazda z nas ma pewnie gorsze problemy i nie potrzebujemy jeszcze sobie dokladac... Ja osobiscie z checia czytam jak ciezarowki pisza na temat swoich ciaz, ale moze dlatego, ze to moj drugi cykl i narazie wszystko na luzie...

Faktycznie dziewczyny dzisiaj okropny dzien, ja nadal przeziebiona, od 9 dni gardlo boli i stan podgoraczkowy, teraz mam 37,6... Kurcze niby nie powinnam byc w ciazy, to moj 25 dzien cyklu, aleboje sie brac leki i moze dlatego to wszytsko tak dlugo trwa...poradzcie co mam robic, co w razie czego moge wziac:( AAA i dzisiaj caly dzien lewy jajnik kluje, bodobny bol jak ten ktory mam kolo owu...Jejku juz sama nie wiem co sie dzieje, moze chora jestem??? tam w srodku???? ahhhhhhhh jakis dol okropny:(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66164 przez Marta M
Kutys super :) Gratulacje :):):)

Oj Asik....tak mnie na paczki ma...a na szczescie jestem teraz w domu i nie musze nic robic bo mamusia o mnie dba..caly czas pyta co ugotowac...nic tylko wymyslac ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66166 przez gosiak
madziaska to powrotu do zdrówka życzę :kiss: a z tym bólem jajnika hmmm może groszek się zagnieżdża :D 25 dc to nie długo się dowiemy co i jak a jakie masz cykle/? kurcze ale dziś cisza, chyba walentynkowe klimaty się wkradają :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66173 przez madziaska
Moje cykle to 28-30...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66211 przez angellika1
Kutyś GRATULUJE fasolki :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Też mi sie wydaje że październikowa jesteś :)
Tak soie uświadomiłam że zaraz listopadówki będa sie wykluwać :) MagdaM to chyba Ty chciałaś byś pierwsza prawda?? ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66310 przez Nati
eh dziewczynki ide spac, dobranoc... :( :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66311 przez MagdaM
Hej
Czy u Was tez taki Armgedon?? W zyciu czegos takiego nie widzialam!! Wieje, psa mi o dom walnelo sypie zawieja a mnie postrzyklo w plecach :dry: :dry:
Angelika niekoniecznie pierwsza ale zeby sie zalapac ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66324 przez Suari
U mnie też wieje i troszke śniegiem sypnęło, a już myślałam, że w końcu koniec zimy będzie :( a ja dzisiaj miałam sen, że miałam bliźniaki :) szkoda, że to tylko sen.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66336 przez Marta M
U mnie idento..cala noc potwornie wialo, a teraz tak sypie, ze juz bialo jest ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66348 przez angellika1
U nas też biało :( a myślałam że zima już się skończyła........
Surai a może Twój sen to przepowiednia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66359 przez Suari
Angellika- chciałabym aby się spełnił :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66370 przez gosiak
witam:) no z tego co piszecie o pogodzie to wierzyć mi sie nie chce sniegi? u mnie wczoraj tylko ciemno deszczowo i brzydko było a dziś hmmm pikne słoneczko swieci, i leciuteńki wiaterek.

Suari kto wie czasem sny sie spełniają trzymam kciuki:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66372 przez angellika1
U nas też słońce wyjrzało ale jest zimno brrr i biało ...
Dzisiaj nawet mój pies nie chciał być na dworzu tylko wystawiła główkę i z powrotem do klatki :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66385 przez Mirella
no to mnie zmotywowałyście jak pieron jasny do wyjścia z domu, a muszę na zakupy i na pocztę iść, u nas też leciutko posypalo, mam nadzieję ze na sanki wystarczy bo Klaudia od tygodnia staje przy sankach i wyje i nijak nie moŋe jej przetłumaczyć że po piachu sie nie da jechać ;) a w nocy wiało i gwizdało jak nie wiem co, na szczęście już nie wieje.

Suari, bliźniaki fajna rzecz, czasem się zastanawiam jakby to było mieć dwie Duśki a nie jedną :lol: Ja chciałam mieć bliźniaki, ale jakoś nie wyszło :)

Magda mnie opieprzy, ale trudno, powiem że mnie piersi bolą, kurcze, nie wiem co jest grane, bo przecież ledwo się @ skończyła, jeszcze mi problemów z hormonami do szczęścia brakowało....

Magduś, a tak w ogóle to ja Cię rozumiem, i przeczytałam bloga i rozumiem jeszcze bardziej, i tulę tulę tulę :kiss: I kurcze czego Ty tak daleko mieszkasz że nawet na kawkę wpaść nie możesz???
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #66388 przez MagdaM
Slooooonce!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: I z piesiem lepiej :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Mirellka ja mam Cie opieprzyc?? A za coz?? Tez zaluje, ze mieszkam tak daleko :( Ale wierze, ze moze kiedys uda nam sie poznac osobiscie :kiss: Dziekuje, ze wpadasz poczytac co tam u mnie i za zrozumienie :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl