BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #709923 przez anoda89
Dzień dobry. Chałupa wysprzątana można posiedzieć ;) :)

Gosia pamiętają :) Co u Ciebie kochana??

Dave rodzinka przepiękna a fryzura super :kiss: :kiss: :kiss:

Vifi powodzenia w leczeniu i szybkiego zafasolkowania :kiss:

Gravity nie denerwuj się bo maluszek stresuje się razem z tobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709951 przez Agusia83
Dziewczyny, aj nie wiem co z tymi chłopami, dziś ja się pokłóciłam ze swoim i mam go dość.... :angry: :angry: :angry: z 2h przyjdzie koleżanka to mam nadzieję, że się trochę rozerwę...

Dave sliczna fryzurka...w ogóle bardzo ładnie wyglądasz...fotka rodzinna rozczula, a synek to taka kluseczka? :silly:

Kurcze przydałoby się wyciszyć, chyba pojechać na jakiś zjazd, spotkać się, wypłakać, wygadać i wówczas bysmy sie oczyściły....co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710001 przez anuuuusia
Agusia no z chłopami to ewidentnie coś musi być dziś nie tak :angry: Dobrze, że mój do pracy na noc poszedł, bo normalnie... :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710036 przez Mała
Witam
Lacrijka cudnosci laleczki Twoje, też ni w ząb ich nie rozróżniam. Wierzę, że ci ciezko, ale dasz radę, tyle o nie walczylas :*

Gosiak, Studentka przytulam, trzymam wciąż kciuki, żeby już nie było kłótni bez powodu, a z niewyspania :blink:

Dave cudna rodzinka:)

Mama jutro odjeżdża, a my znów będziemy czekać aż T wróci z pracy, żeby na dwór wyjść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710043 przez Patrizia
hejka :)

Dave tworzycie piekna rodzinke :)

Vifi glowa do gory wszystko sie napewno dobrze ulozy zycze Ci z calego serca zeby juz niedlugo pojawila sie fasolka :)

U mnie @ sie rozkreca ale w sumie nie ma co sie dziwic 9 miesiecy jej nie bylo wiec nadrabia ;) moj W. wymyslil zebysmy jutro na koncert szli bo u nas teraz Lemon, Lady Pank itd beda a ja mu mowie ze dopiero okres dostalam i jest dosc obfity i raczej nie mam ochoty isc i sie meczyc a on mi mowi przeciez beda ubikacje :/ no jasne i ja mam niby podpache w toi toju zmieniac :ohmy: Faceci ehhh.....




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710068 przez Elmirka85
Gosia28 ja wiem że w Szczawnicy jest fajnie bo byłam już wiele razy a w Krynicy właśnie jeszcze n ie więc chcieliśmy zobaczyć i wyrobić własną opinię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710069 przez Dave
Agusia - z tymi facetami to ja nie wiem czy wina pogody, czy innego dziadostwa. Może te wszędobylskie komary jakieś badziewie im wszczepiają z jadem. U mnie też dziś ciśnienie na niego wiegachne mam. Jakieś dziwne teksty sypie, że ja pierd**** Ja sama ogarniam dom, dzieci i co tylko się da, a on mi jeszcze jakiś podtekst, no nic tylko się pochlastać.
Też mi brakuje spotkanie, wyluzowania, wygadania i wypłakania.

A co do Mata, to na zdjęciu wyszedł jak ludzik michelina, ale w rzeczywistości tak nie jest. Owszem jest gigant, ale jakoś się mu to po ciele rozchodzi, jest taki ogólnie duży, długi. Choć nie powiem kitka to on ma :lol: :lol:

Patrizia - koncerty super, ale fakt mało komfortowo dla Ciebie może być :(

No i dzięki za komplementy :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710074 przez Dave
A tak w ogóle, to ratujcie :cheer: :cheer: jutro do nietopery jedziemy. Jakieś 7 godzin (w dwie strony) mnie czeka :cheer: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710122 przez anoda89
Patrizia facet nie zrozumie jak to jest a jest nie miło ;) Tym bardziej po porodzie jak się jeszcze wszystko w środku oczyszcza i wyjść z domu nie można bo strach żeby plamy na dupie nie było

Dave współczuje ale dasz radę wierzę w Ciebie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710153 przez gosia28
Dave rodzinka jak z obrazka, super razem wyglądacie :) dasz radę z nietoperą, kto jak kto ale Ty ;)

Elmirka też byłam kilka razy w Szczawnicy, potem zdecydowaliśmy na odmianę Krynicę i jednak wróciliśmy do Szczawnicy... ciekawa jestem jakie będą Twoje doświadczenia

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710154 przez missyy
Heyyaa :)Dopiero wróciłam do domku. Od rana w rozjazdach. Najpierw badania w przychodni, niestety na wyniki muszę czekać do poniedziałku. :S
Potem pojechaliśmy z M do siory na grilla i tak cały dzień zleciał. Trochę się chociaż rozerwałam, koloru nabrałam od słonka, bo nigdy nie było kiedy :P:P Moj 4-letni siostrzeniec stwierdził, że chce żeby ciocia urodziła dziewczynkę, bo on baaardzo lubi dziewczynki :silly: lowelas mały ;) Ale jak będzie chłopak to też go zaprosi do siebie, z naciskiem na "może". Ahh te dzieci :P :lol: :lol:

A jutro namówię mężula żeby pojchać kupić huśtawkę do ogrodu :P Będę się bujać :D
Monia, cieszę się, że badanie masz już za sobą i jest wszystko ok :) :) kamień z serca prawda?. Ja teraz z niecierpliwością i obawą czekam na moje badanie i modle się, żeby też było w porządku.

Agusia, to świetnie, że dajesz radę. Nie przejmuj się niczym i skup się na swoim szczęściu :kiss: Jakoś się może sprawa wyjaśni, poczekaj może mama trochę dojdzie po rozum do głowy.

Gosiak rozumiem Twoje zdenerwowanie, a mąż wiadomo, jest pod ręką i to na nim się wszystko odgrywa. Sama na swoim się wyzywałam, jak gadał coś o bracie z rodzinką, że chcą przyjechać :dry: Na pewno nie chciał źle, a to zawsze jak na złość ta druga strona naciska :S

Lacra, nie martw się, potrzebujesz czasu, żeby wszystko opanować :kiss: :kiss: Córeczki masz prześliczne. :kiss: Lepiej samemu, niż z teściową;p

Ingrid, Arti to już duży chłopakk :))

Dave, śliczne zdjęcie, szczęśliwa rodzinka, a Twój Książe, miód, malina :kiss: :kiss:

Gravity, spoko, i bez nerwów :D :kiss: Sama mi to dopiero radziłaś :woohoo: :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710191 przez Dave
helol:-)

ja dopiero spac idę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710200 przez gosiak
Heloł B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No miłej już niedzieli :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710242 przez Mała
Gosiak super, że się pogodziliście :lol:

Studentka i jak na froncie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710274 przez studentkaae
Gosiak - noo, to dobrze, że już cacy z Emkiem :)

Mała - nie ma @ narazie, ale jak tak dzisiaj na kalendarz patrzyłam to u mnie faza lutealna nie trwa 14 dni tylko z 17, 18, więc jak tak to jeszcze ma czas wielmożna pani. chociaż jak ma przyjść to niech przychodzi dziś/jutro, co bym w domu była, a nie w pracy.

Dave - łuuu, nietopera powiadasz. ojoj, ale dasz radę, to tylko kilka godzin, przeleci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl