BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710313 przez gosiak
Witam się, i tak jak gosiak powiedział tak zrobił :blush: czujeta o 12 wstałam, wyprysznicowałam sie , i za chwilkę mamcia zawoła na obiad :blush:

Studentka ja przez tą swoją małpe to odwołałam dentka bo przeca co chwila trza bylo się "ratować" bo ta jakby wścieklizne miała, no i jeszcze ten upał, nie wyobrażałam sobie pół godz siedzenia na fotelu dentystycznym potem bała bym się wstać :S co w domu to w domu ;)

No ale ja nadal zaciskam że jednak nie przyjdzie, dawno II kresek nie było :blink: :kiss:

A wiecie co dziś będę robić? Hamakować się i w końcu znajdę czas na dokończenie książki :side:

Dave moje kondolencje :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710348 przez studentkaae
Gosiaku :kiss: :kiss: jejuuuu, hamaczek, cień, chłodne napoje... ajj, żyć nie umierać :) masz jeszcze jakieś dwa drzewka wolne w ogrodzie? to wpadam z hamakiem do Ciebie :)

aaaa, macie pozdrowionka od Ferritki :) Biedulka zarobiona tam na maxa, ciężko strasznie, ludzi tłum podobno i już się końca doczekać nie może. jeszcze 5 tygodni jej zostało i wraca :)

aha - Gosiak - Ferri napisałam też, że po prostu my w trójkę we wrześniu mamy zafasolkować dopiero wiesz :) i dlatego tak to się wszystko narazie układa.

hmmm, właśnie ja też mam tą Emmę gdzieś na kompie przecież, chyba sobie też poczytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710360 przez gosiak
Studentka właśnie wpadłam kawkę mrożoną sobie zrobić, więc nie pytam ino robię dla Ciebie i jaszka że drzewka się znajdą więc wpadaj ;)

A Fercia to moze i ma racje moze my we trzy mamy zajść :laugh: no na trzydzieche dwie krechy to jak w totka 6 strzelić :) pozdrów ja tam i czekamy na nią :kiss:


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710486 przez studentkaae
Gosiak, ale mi ślinka cieknie, takie pyszności serwujesz?? kurcze, to tym bardziej żałuję, że nie mam bliżej do Ciebie :)

Ferri pozdrawia :) noo, rację masz, ta magiczna trójka znowu... hmmm :) może tak ma to właśnie być, to co - we wrześniu pokazujemy tu w trójkę po 2 kreski czyli 3 x 2 = 6 :)
lotto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710496 przez Dave
wracamy dopiero od nietopery. nareszcie jestem on line,bo tam nawet zasiegu nie ma. nadrobie jutro:-P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710504 przez gosiak
Haha studentka no to na wrzesień nie ma bata kreskujemy :silly: ;) no kaweńka była pyszka :laugh:

Dave ja to zawsze jak jedziemy do nietoperów to się śmieje, bo co raz bliżej to fale radiowe trace jedynie maryje idzie łapnąć :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710532 przez ViFi
gosiak napisał:

Studentka właśnie wpadłam kawkę mrożoną sobie zrobić, więc nie pytam ino robię dla Ciebie i jaszka że drzewka się znajdą więc wpadaj ;)

A Fercia to moze i ma racje moze my we trzy mamy zajść :laugh: no na trzydzieche dwie krechy to jak w totka 6 strzelić :) pozdrów ja tam i czekamy na nią :kiss:


Poproszę przepis

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710539 przez gosiak
Vifi oglądałaś reklame nescafe? Juz w tamtym roku zgapiłam przepis z tej reklamy...a wiec dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej (nie musi być nesca :blink: ) ja że lubię słodką kawe daje 3 łyżeczki cukru :blush: zalewasz mlekiem, trzy kostki lodu, mieszasz zeby kawa sie rozpuściła i śmietanke na góre jak lubisz;) a można jeszcze pokombinować z lodami np gałka waniliowych ;) na upalne dni rewelka ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710556 przez Dave
nareszcie lozeczko:-):-)

dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710576 przez MoNiaaa
dave widze ze wytrwalas u nietopery i nawet bez mandatu sie obylo :)
a fotka rodzinki piekna :kiss: :kiss: :kiss:

gosiak ale ci dobrze z tym hamakowaniem :) kawki nie pijam ale jak widze taka z pianka to slinka cieknie ale chyba na pianke tylko :blush:

studentka pozdrow feri ode mnie :)

ojojoj widze ze wrzesien bardzo fajowo sie zapowiada :D:D oj bedzie sie dzialo :kiss:

a ja ostatnie 3 dni w pracy niestety na rano :huh: ale latwiej sie staje moc od poniedizalku juz odliczac.:) teaz sie obawiam co ja bede w domu robila pewnie po miesiacu zacznew juz za praca tesknic :P

chyba jakis wplyw ksiezyca jest dla facetow niekorzystny my niby sie nie poklucilismy iniby wszystko Ok ale wlasnie niby bo M nawet czasu nie ma zeby przytulic tylko przed kompem siedzi juz mu dogaduje na ten temat to udaje ze nie slyszy...mam nadzieje ze mu przejdzie bo zaczne myslec niedlugo ze znalazl sobie jakas sikse :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710582 przez Dave
dzien dobry:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710612 przez Gravity
Witam po weekendzie:)

anoda89 tak starm sie ale milam takie peikne 2 wieczory ze niedalo sie nie denerwowac ale szkoda czasu by wspominac:((((
ZA nie wchodzilam do Was bo normalnie mialm dosc wszystkiego w sobote poszlam spac o 3:40nad ranem:(((


gosiak no no kawka wyglada smakowicie :)ja tez robie kawke tylko duzo slabsza:))i Kochane za miast lodu mozecie dac lody jak macie jakies mleczne:)polecam wanilie ,smietanke kawowe:)))Ja to robilam zazwyczaj dzbanek litrowy i trzymam w lodowce do 3 dni nic sie jej nie dzieje,Teraz robie jak gosiak w szklaneczce jedna od czasu do czasu ale daje odrobine goracej wody kawe cukier ile kto lubi bo sie szybciej rozpuszcza i dobrze,do tego mleko 1/3 big milka odrobina sosu tofi i bita smietana:)))To przepis z GelItali w ktory w pl pracowalam
Polecam:))) :blink: :blink: :blink: :b

studentkaaa i jak tam u Ciebie testowanie?

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710621 przez pani_p
Heloł :-)

Gosiak mmm uwielbiam mrożoną kawę wyrobu domowego:-) ja sobie robie połowę porcji w sloiku, zamykam i mieszam jak shake'erem ;-) super pianka sie robi i wszystko miesza a w szklance dolewam mleka :-) pyyyycha!

Ode mnie też pozdrowcie Ferri! Teskno mi za nią...

Dave dobry dobry kochana :-)

Monia może ma jakiś kryzys.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My dzisiaj nad wodę jedziemy na pare godzinek i jestem podjarana jak małe dziecko bo uwielbiam to a po całym tyg w domu to normalnie jak wyjazd na wakacje :-D hihi

Milego dnia dla Was :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710633 przez studentkaae
dzień dobry :)

melduję, że @ i do mnie dziś przyszła... ale co się można było innego spodziewać. a tu taki upał :dry:

miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710638 przez MoNiaaa
studentka :kiss: :kiss:

pani moj M wlasnie tez caly czas zmeczony na nic ochoty nie ma jak ci faceci sie zmieniaja...jak sie poznalismy nie moglam sie odpedzic od jego rak a teraz to zapisac w kalendarzu :P
moze mu przejdzie za pare dni albo mu nakopie do d..y :ohmy:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl