BezpiecznaCiaza112023

Trudna Teściowa

14 lata 1 miesiąc temu #7029 przez Scholastyka21
Dziewczyny jak to jest z Waszymi teściowymi?
Ja z moją walczę już od roku bezskutecznie niestety. Wprowadziła się do nas bez pytania i mieszka sobie z nami już tak długo znacznie utrudniając nam życie. Mnie nienawidzi a mojego męża traktuje jak by miał 10 lat. Ja ciąglę się z nią kłócę ponieważ ona stara się narzucić mi swoje zdanie i metody wychowawcze. Jak tylko zwrócę jej uwagę obrażona siedzi w pokoju czekając aż mój mąż wróci z pracy i wtedy skarży mu na mnie zmieniając zupełnie wersję aby wyszło że ona jest niewinna a ja ta najgorsza.Dobrze ze mój mąż jest chociaż normalny i nie zbyt przejmuje się tym co ona mówi :)
Ehh mówię wam masakraaa. Mam nadzieję że w końcu się wyprowadzi :(.

Czy macie takie problemy jak ja z waszymi teściowymi, czy wręcz przeciwnie są super i dogadujecie się bez zarzutów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7032 przez andziaa35
U mnie to wyglada tak, mieszkamy ponad 2000km od siebie i dzwonie do niej raz w tygodniu, a widzimy sie 2 razy w roku, nie za dlugo max 1 tyg jeden urlop( trzeba tez do mamusi jechac-bo tesciowa od moich rodzicow mieszka ponad 600km)- zyc nie umierac :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7033 przez Scholastyka21
oj andzia pozazdrościć naprawdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7034 przez andziaa35
Ale czasmi to az marze o tym zeby tesciowa przyjechala i wnusiem sie zajela... ale to tylko czasmi :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7046 przez Mirella
Scholastyka co to znaczy wprowadziła się bez pytania? To ona ma swoje mieszkanie i wisi Wam na głowie??? To walizki jej spakowac i za próg!!!
Ja nie mam takiego problemu bo nie mam teściowej, ale myślę że gdyby u mnie zaistniała taka sytuacja to długo by nie trwała, góra dwa dni. Macie swój dom, swoje dziecko, swoje życie i prawo do swojego świętego spokoju. A mąż nie jest od tego żeby się nie przejmować, tylko stanowczo powiedzieć "mamo nie wtrącaj się, to nasze życie"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7051 przez Madzia89862
ja na szczescie tez nie mam takiego problemu.tesciowa wogole nie pisze nie dzwoni nie odwiedza a mieszka zaledwie 6 km od nas:(z jednej strony fajnie bo mamy spokoj ale z drugiej przykro ze wnusia swojego nawet nie odwiedzi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7060 przez moni_82
Ja na szczęście mam świetną teściową Nie wtrąca się w Nasze życie ani w wychowanie jedynego wnuka i zawsze można na nią liczyć:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7079 przez sara125
hmm... my mieszkamy 200 km od niej i ja sie z nia dogaduje i sie nie wtraca ale moze dlatego ze mieszka daleko. teraz jedziemy do niej na 2 tyg i zobaczymy.... wyjdzie szydlo z worka jaka jest naprawde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7089 przez _aga86_
Ja rowniez nie mam problemow z Tesciowa:) Fakt my jestesmy w Wielkiej Brytanii, a tesciowa w Polsce- moze dlatego. Aczkolwiek jak bylismy na urlopie w Pl z mala nie wtracala sie wogole:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #7093 przez martela89
Ja też nie mam problemów z moja teściową. Na początku owszem jak to bywa na początku :) Teraz żyje nam się bardzo dobrze mieszkamy blisko siebie ale rzadko się widujemy zero wtrącania i uprzykrzania nam życia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7094 przez kasiora
z moja spotykamy sie w PL 2-3 razy w roku i slysze :
* kasiu ja sie nie chce wtracac ale moze malemu ze zimno, a moze pic mu sie chce, a moze kupe zrobil, a moze spac chce ,a moze glodny, a moze... :huh:

no niby sie nie wtraca :lol: :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7122 przez Scholastyka21
u nas to trochę zawiła historia z jej wprowadzką do nas, szkoda gadać, ale dziś podobno zapowiedziała, że nie może się ze mną dogadać i w kwietniu wyjeżdża
nie mogę się doczekać :)

bardzo się cieszę, że jak narazie nie ma osób z takimi problemami jak moje, to dobrze świadczy o waszych teściowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7123 przez Mirella
Do kwietnia niedaleko, dasz radę, jeszcze tylko Święta i z górki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7126 przez _aga86_
Tylko nie wspomniala na ile wyjezdza:D A tak powaznie- to nie zazdroszcze, ale podziwiam za wytrwalosc no i przede wszystkim duzy uklon w strone Twojego meza, bo chyba jednak on jest w najgorszej sytuacji;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25546 przez jedynaczka
o to mi słoneczko chodziło ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl