BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #620785 przez karolinap
Ja wczoraj zauważyłam pierwszy skok wagi o 2 kg w dół - co za radość!!! :lol:
Pewnie jak bym teraz weszła na wagę to skok byłby w gore - dlatego nie wchodzę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620791 przez karolinap
NataliaK Ja też trzymam kciuki! Nie moge się doczekać kiedy mi oznajmi, ze się znowu udało. Życzę jej jak najlepiej :)
W końcu musi się udać i bedzie taka szczęśliwa jak MY :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620864 przez magdalenagal
Dziewczyny wróciłam z warsztatów Mamo to ja.
Relacje jutro bo dziś padam na pysk ;-)

Spokojnej nocki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620898 przez moonia154
kobietki, przyłączam się do Was, jako iż ja również jestem (lub będę) "lipcową" mamusią. Termin mam na 10. lipca i każdy dzionek z brzuszkiem mnie ekscytuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620913 przez Patrizia
MOnia witaj i przygotuj sie na pogaduchy bo tu same gaduły są :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620929 przez karolinap
Mooonia154 Witamy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620934 przez karolinap
Robicie sobie badania anty-HIV?
Mi położna zaproponowała, bo mowi ze meza można być pewnym ale można się zarazić u fryzjera, dentysty czy kosmetyczki wiec się przebadam jak proponują ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620979 przez osobka85
karolinap- ja miałam przepisane to badanie na samym początku razem z pierwszą toxo, cytomegalią i pozostałymi badaniami. To raczej standardowe badanie w ciąży, bo tak jak piszesz- zarazić się można w wielu miejscach nawet u dentysty, w szpitalu, w szkole czy u fryzjera. A że miałam skierowanie i badanie za darmo, to zrobiłam.

Ale dziś strasznie się czułam- miałam dość silne bóle w dole brzucha, chyba znów macica mi się rozciąga, albo Młody się przekręcał... teraz już znacznie lepiej, ale przestraszyłam się.. też tak macie?

Qltoorka- moja szkoła rodzenia jest przy szpitalu w którym mam zamiar rodzić i jest darmowa zarówno dla przyszłych mam jak i dla partnerów, więc przypuszczam, że stąd te tłumy :) na ćwiczeniach mam nadzieję będą bardziej kameralne grupy :D

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620991 przez karolinkanice16
karolinap ja miałam robione badnia na HIV obowiązkowo i na inne jakieś tam :D.

a tak w ogóle to hej laski, byłam cały dzień w ikei kupowaliśmy pierdołki do domu i niby tu 1euro tu 2euro a wyszło grubo ponad 100e. Kupiłam taką fajną szufladę do szafy na bieliznę i kurdę o 10cm za dużą ;/, muszę jechać spory kawałek żeby wymienić ale jak mus to mus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620999 przez dziubasek
Karolina mi tez robili w 1szych tyg badnie na HIV i reszte tych wszystkich cholerstw... kurde zastanawiam sie co z ta waga dzisiaj mam 14kg na plusie a trzy dni temu 4kg mniej(kurna to niemozliwe zebym sie tak spasla przez 3 dni :angry: )... we wtorek ide do poloznej to zapytam ale u tych debili w UK wiecznie wszystko jest ok :angry:
P.S przez ta wage ta mam jakiegos nerwa :angry:
Moonia witaj w rodzinie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #621036 przez Jamajka
Ja miałam dzisiaj wizytę i o dziwo w sumie od początku ciąży mam +8kg a myślałam, że już 10! Z dzidzią wszystko dobrze, dostałam clotrimazolum bo mnie co nieco swędzi, więc tak żeby działać póki większa cholera się nie przypląta. Jutro idę oblookać naszą szkołę rodzenia, mam nadzieję, że będzie fajnie ;-)

W ogóle stwierdziłam, że te tygodnie tak szybko lecą, że masakra :ohmy: Za chwilkę wszystkie dobijemy do 30tc a wtedy to już z górrrki na pazurki :D Zaczynam lekko dygać jak ja ogarnę chałpę z dwójką dzieci, jak tu wszystko zaplanować i zorganizować, żeby było dobrze.. żeby wpaść w ten rytm.. kurcze trochę się boję a z drugiej strony mam nadzieję, że wszystko samo naturalnie wyjdzie w praniu i się ułoży :huh:

Mam nadzieję, że nie zeświruję :unsure:


Karolinap też miałam kiedyś kolka w języku.. kilka dobrych lat ;-) w liceum sobie zrobiłam, ale dzień przed ślubem wyciągnęłam i już nie udało się założyć :P tak jak mówisz.. język zarasta w kilka godzin.

Nowe mamunie lipcowe - witamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621042 przez !sylwia!
jamajka z tym kolczykiem to jakoś ja mam inaczej bo już wyjęłam z rok temu i co jakiś czas wkładam i nic mi nie zarosło, nawet teraz z ciekawości sprawdziłam i bez problemu się udało a nie wkładałam od początku ciąży jak bum talala. i nie martw się z 2 dasz rade, moja chrzestna mówi że im więcej dzieci tym się łatwiej wychowują, ma 5 więc wie co mówi.
z badaniami na hiv to też miałam na początku bo to standardowe badania dla ciężarnych wg wykazu nfz a jak jakiś lekarz twierdzi że się nie należy to bujde sprzedaję, pracowałam w przychodni w rozliczeniach. ale są też lekarze którzy zlecają masę nie potrzebnych badań (czasem narażając pacjenta) tylko po to żeby kasę wyciągnąć z nfz (znam taką neurolog masakra).
poszukam jutro w starym kompie bo gdzieś mam prezentacje z wyliczonymi badaniami i procedurami jakie powinny być wykonane przy ciąży fizjologicznej no i z ciekawostek każdą wizytę ciężarnej (ciąża z prawidłowym przebiegiem bez patologii) lekarz rozlicza za 15 pkt cena pkt to ok 9-10 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621043 przez !sylwia!
tak na szybko znalazłam info tylko że z oddziału w katowicach ale są wyliczone wszystkie badania
www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&...vm=bv.45107431,d.ZWU

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621076 przez sloneczko33
hmm co do syna to mnie w ogole nie slucha i olewa mnie woli tatusia i dziadkow bo na wszystko mu pozwalaja :( i moje zdanie sie nie liczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621080 przez Nikaa
hej mam za sobą totalnie nieprzespaną noc - Mikołaj dał mi do wiwatu - ułożył się poprzecznie przy żebrach ( zjednej strony boku główka z drugiej nóźki) normalnie jakby mi jakiś klocek spadł na płuca miałam kłopot z oddychaniem - do tego miał fazy aktywności gdy twardo wypychał się jeszcze bardziej pod żebra (chyba chciał sobie zrobić więcej miejsca a może wtulić bliżej serca by słyszeć wyraźniej bicie :unsure: ) i to wypychał czym się da - głowa plecy tyłek nogi - wszystko czułam - teraz wiem co czują te z Was co mają problem z oddychaniem - nie zazdroszcze
Dopiero ok 7 rano poczułam, że opuszcza nóżki na dół i zaczyna sobie nimi huśtaćw dół mojego brzucha :P ehhh dał popalić - czy któraś z Was też ma takie doświadczenia?
jestem totalnie padnięta bo wczoraj większość dnia spędziłam "na nogach" (jak to się mówi)
Dziś miałam kuzynce pomóc przy wyborze sukienki ślubnej i musiałam odmówić bo po prostu zwyczajnie nie dałabym rady maratonu sklepowego - maks 2 sklepy i wysiadłabym :angry:
no nic teraz piję herbatkę zjem śniadanko i zdrzemne się o ile dam radę ( mam problem z tym by rano jak już wstanę zdrzemnąc się)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl