BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #674221 przez Qltoorka
Właśnie obserwuję postępy plamienia... Chyba dzis więc nie zasne.... Aleboli mnie w kroczu jak podczas pierwszego dnia miesiaczki.... Nie lubię takich sytuacji...wrrr....ciężko samemu ocenić czy dzieje się coś złego czy można spac spokojnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674222 przez siwa342
Qltoorka ja plamiłam na początku ciązy i wylądowałam w szpitalu więc wiem co czujesz,jeśli to tylko troszke to przez wizytę jeśli nie to lepiej pojechac do szpitala,zrobić z siebie waraiatkę ale być pewną

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #674223 przez dziubasek
Oltoorka to moze byc po badaniu a moze tez czop zaczyna odchodzic(ja mialam takie plamieia jak zaczynal odchodzic a na drugi dzien juz byl glut z krwia)wiec jesli jutro dalej bedziesz plamic to ja bym na twoim miejscu udala sie na ip
Bisbas ja bede miec badanie ginekologiczne w srode, sama sobie zazyczylam, mnie juz wogole uwazaja pewnie w tym szpitalu za jakas swirnieta wiecznie wymyslam jakies badania co maja mi zrobic(i czesto chyba dla swietego spokoju mi je robia)

My sobie jeszcze z Miss zrobilysmy wieczorny spacerek :) tzn ja Dame pchlam na rowerku(bo ona wiecznie zmeczona :angry: -len maly)... mowie wam jeszcze z pare takich rundek i bede na porodowce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674228 przez !sylwia!
No nadrobione, ja dalej w szpitalu, na szczęście jutro wychodzę z Olkiem ok jeszcze trochę posiedzi. Za to wiem jedno że nie lubi ktg bo ciągle sondy przekopuje. Za to z ciekawostek moja współlokatorka zaczela dziś rodzic i szczerze o kurde. Cały dzień leżała bez życia no masakra, wieczorem było gorzej dostała gorączki i caly czas powtarzala że nie może jej się odbić wiec jak ja poszłam na usg todr i ja poprosila żeby zobaczyc co tam sie dzieje no i niby ok ale wziela ja jeszcze na fotel ta zdazyla usiasc i jej wody poszły i się zaczęło ale dr kazala jeszcze ktg zrobic dać leki i na górę. Wiec spakowalysmy torbę ona jeszcze ktg i nagle paw na pól sali o matko no i później pojechala. ciekawe czy Kacperek już jest.
Qltoorka ja z brazowym plamieniem pognalam na izbe wolalam chuchac na zimne przynajmniej wiedzialam że zrobilam wszystko co w mojej mocy zehy pomóc Olkowi jezeli coś by sięidziało a na ip dr powiedział że to po badaniu ale i tak dostałam leki no tylko że to był 15 tydzień.
Uniuni super pupka.
Karolinkanice kwitnąco wyglądasz i wszystkiego naj co prawda spóźnione ale dalej gorące.
Agniesia gratulacje piekny królewicz.
Madzia dzięki za tą stronę o urlopach zrobiła furorę na całej patologii.
Wielki apel do mamus które nie mialy jeszcze skurczy ani żadnych podobnych objawów nie wygladajcie ich i nie zastanawiajcie sie czemu ich nie macie to nic przyjemnego plus strach o maleństwo jest wręcz paraliżujacy.
O i u mojego M postępy szpital obudził w nim ojca lwa, wreszcie wrócił mój kochany Misio waleczny a przerażony gdzieś się ulotnil
Pozdrawim dziewuszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674229 przez !sylwia!
I zapomnialam się poskarzyc koleżanka która obiecała mi sprzedać wózek dała "d" bo obiecała już jakiś czas temu że nie bedzie go używać a tu nagle okazało się że go dalej używała to w dodatku jakis czas temu popsula podnóżek w spacerówce. No lipa wiec teraz musimy szukac nowego. A najgorsze jest to ze dowiedziałam sie przez przypadek bo napisalam do niej ze jezeli Olo nie urodzi się wcześniej to wpadniemy do nich pod koniec miesiąca go odebrać a ona mi taką bombe sprzedała. Strasznie mi się przykro zrobiło i hormony podzialaly bo sie poryczalam jak głupia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674230 przez siwa342
!sylwia! super że u ciebie wszystko ok :)
własnie zakupiłam literki nad łóżeczko,w koncu się zdecydowłam jakie :)
chusta też zakupiona,szafeczka koło łóżeczka również teraz na wszystko tylko czekać :)
zostało mi tylko do kupienia pare rzeczy: jeszcze jedna paczka pampersów 1(jedna może być mało),sól fizjologiczna,sól morska i paczka mleka(w razie czego) i bede już gotowa :)
no sorry jeszcze wózek :) fotelik już zamówiony

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674255 przez karolina_p123
Hej laseczki

Co za koszmarna noc. Jestem cała obolała przewracałam się z boku na bok, a każda pozycja była niewygodna...

Buszujemy po allegro- zamówiłam już tabliczkę z imieniem nad łóżeczko i poduszkę do karmienia po czym od razu mam trochę lepszy humor :)

emi Ty chyba jesteś fanką panterki - zobacz jakie buciki znalazłam przez przypadek :laugh:
allegro.pl/hit-buty-dla-niemowlat-lux-pa...-13-i3240133231.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674280 przez carmelove
dzień dobry Mamki :))


Qltoorka - jak tam po nocy ??? Bo sie zamartwiam .

Sylwia, dobrze, ze juz wszystko ok i wychodzisz w dwupaku!!!
KOleżanką bym sie nie przejmowała zbytnio, niestety tak to jest. Kupisz sobie swój wózeczek i nikogo nie bedziesz sie musiała prosic :)


Karolina, haha, zajebiaszcze te buciki :D
aż też se pójde pobuszowac po allegro, może cos wyhacze ;)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674293 przez karolcia84
Witam ,Qltoorka mój lekarz zawsze mówi zebym patrzała czy plamięń nie mam bo mogę mieć po badaniu więc mam nadzieje ze u Ciebie to samo po badaniu tylko ,

u mnie nocka minęła nawet ok , i powiem wam że mogę spać już na plecach bo brzuch niziutko i mogę normalnie oddychać :))) więc od razu mi się lepiej spi bo na tych bokach to potem wszystko mnie boli , a teraz czas na śniadanko i sama nie wiem co mnie się na nie chce ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674315 przez karolina_p123
któraś z dziewczyn pisała bodajże wczoraj o profilu grupy lipcówek na fb. Jak do was dołączyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674360 przez magdalenagal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674364 przez Kamilka22
Hej Dziewczyny!

Jeny moja nocka dzisiaj to tragedia... do 3;30 nie mogłam zasnąć więc poszłam do drugiego pokoju pomęczyć oczy telewizorem dało to taki efekt że zasnęłam jakoś o 5. a za 40min mój G. wstawał do pracy więc się obudziłam no i z powrotem do sypialni i teraz wstałam i jestem padnięta, oczy mam spuchnięte jak bym była po jakiejś mega imprezie hehe:P masakraaaa


Wczoraj byliśmy na zakupach w CH połaziliśmy po centrum potem do Lidla jak wróciłam do domu to myślałam że padnę... nogi mi spuchły tragedia... już jednak nie nadaję się na takie wyprawy po sklepach.. niestety już coraz ciężej mi jest... ale już końcówka więc dam radę ;) torbę do szpitala mam już całą gotową w 100% także jestem już spokojna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674392 przez karolinap
Dzień Dobry!

Za mną przespana noc, położyłam się o 23 a wstałam 9:30 :) "odpukać" ze spaniem nie ma problemów ;)

Qltoorka Jak tam? Coś się dalej wydarzyło? Oby to tylko plamienia po badaniu :*

Sylwia Super, ze wychodzicie w dwupaku :) a ta koleżanka - nieźle - widać naprawdę każdy poród jest inny, jedna rodzi 2 godziny, inna 20 godz, jednej odchodzą wody na początku, innej na końcu a jeszcze inna zaczyna od pawia :)
Mamy tu jakieś 40 lipcowek :) wiec przed Nami najróżniejsze porody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674414 przez kaska1982
Witajcie! :)

Siwa nie przejmuj sie tymi rozstępami. Jeśli miały sie pojawić to co byś nie zrobiła sie pojawią, najważniejsze że z Majką wszystko ok :) Ja mam też kilka, wyszły na bliźnie po oparzeniu z ubiegłego roku i mimo, że smaruje brzuch codziennie rano i wieczorem, to w miejscu, gdzie skóra jest słabsza wyszły. Ale mam to gdzieś, byle mały był zdrowy :)

Qltoorka i jak tam sie czujesz? mam nadzieję, że lepiej i że sie troszke uspokoiłaś :) Trzymam kciuki :) odezwij sie kochana bo sie zamartwiamy :)

Sylwia super że wszystko ok :)

Cos mi się wydaje, że teraz już coraz trudniej bedzie nam spać :P Ja jak tako dzisiaj, ale najważniejsze, że leipiej sie czuję,nie jest tak źle jak wczoraj :P Dorkiszonku chyba miałas rację, jedna noc paskudna, a potem jakoś idzie :)

Idę z mamcią na zakupy :) potrzebuję towarzystwa już do spacerów po mieście bo boję sie, że coś sie może wydarzyc :)

Miłego dzionka:)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #674420 przez nala
Witajcie mamki,

Coraz częściej dopadają nas problemy ze snem ,chociaż ja nie mogę narzekać. Owszem ciężko się przekręcić z boku na bok, ale śpię raczej dobrze i duużo :)

U mnie tez juz torba prawie spakowana. Czy Wy już sterylizowalyście/wyparzalyście butelki, smoczki? Czy czekacie z tym do ostatniej chwili? Ja muszę spakować butelkę do ewentualnego dokarmiana do szpitala więc powinnam się chyba za to zabrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl