BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688172 przez Kamilka22
Kasiak kochana buziaki sle! :) i daj znac koniecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688173 przez Kamilka22
Magda! jakie piekne podziekowanie! az mi lezka poleciala na serio!

Trzymajcie sie cieplutko tam! i dawaj znaka co i jak:)!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688174 przez kasiak
Tymczasowo jesteśmy z powrotem w domu. Małe rozwarcie jest, skurcze bez zmian. Położna stwierdziła cyt.coś tam się zaczęło dziać. Mam coś zjeść, przespać się i wrócić jak skurcze będą co 4-5min :dry: no ale dobrze, że pojechaliśmy przynajmniej wiem, że może niedługo urodzimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688191 przez karolinap
Napisać moze za bardzo nie mam czasu ale podczytuje Was czy ktoras się nie rozpakowala :)
wiec wtrace szybko tylko:
Magda, kasiak (gdyby to juz) TRZYMAM KCIUKI ZA SZCZESLIWE ROZWIAZANIA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688228 przez agusiaa26
Magdalena dziś wasz wielki dzień i widze że też cie wzięło na refleksje :) Kochana trzymamy mocno kciuki, ja osobiście przeżywam każdego dzieciaczka na forum i też już bym chciała mieć mojego przy sobie.
U was taki piękny dzień 23 czerwca dzień ojca- dzień narodzin synia :), dla męża będzie to pewnie najpiękniejszy prezent w życiu :)
Trzymamy za was kciuki!!!!

Kasiak również kochana trzymaj się, widze ze adrenalina robi swoje bo w ogóle się nie boisz, wręcz przeciwnie- jesteś podekscytowana tym co się w tobie dzieje- mam nadzieje ze sama zareaguje tak samo :)
Trzymamy kciuki bardzo mocno!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688241 przez dziubasek
Kasiak i Madzialenka meldowac mi sie tu jak tylko sie rozpakujecie... Ja mam kciukasy zacisniete i czekam na wiesci :)
A Ciebie Madzialenko wszystkie kochamy :kiss:

Ja cala noc zagladalam na formu i podgladalam jak sie sprawy maja :) mezus mnie zrypal o 4 rana ze wiecznie na tel siedze(zazdrosny ;) o was czy co ;) :unsure: )... A wczoraj ugotowalam caly gar mlodej kapusty i wieczorem obzaralam sie jak wieprz- jelita to myslalam ze mi rozsadzi ale coz moze to moja ostatnia kapustka ;) ... Dajcie troche sloneczka bo mnie juz wqrwia to gnicie w domu, Miss mi chate rozsadza a ja mam coraz to wiekszego nerwa(chata wysprzatana, w tv sama sietoza nie mam co robic)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688242 przez osobka85
no proszę kolejne lipcówki rozpakowują się w czerwcu :) :)

kasiak, magda- trzymam kciuki żeby poszło szybko sprawnie i bezboleśnie!!

magda- jak już agusiaa napisała- wspaniały prezent na dzień ojca sprawicie razem z Michasiem tatusiowi :)

a my wczoraj z mężem i znajomymi byliśmy na corocznej imprezie plażowej z okazji nocy świętojańskiej- cudawianki. Była naprawdę super impreza i ostatnia okazja do spotkania ze znajomymi przed moim rozwiązaniem. Także posiedzieliśmy chyba do 1 w nocy- jak dla mnie ostatnimi czasy to meeega długo ;). Mąż trochę popił i mi już na koniec o niczym innym nie mówił tylko o synku- o tym jak to będzie i do kogo będzie podobny i jak on z nim będzie spędzał czas... rozkleja mi się facet :D

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688249 przez carmelove
Kasiak i Madzia mocno trzymam kciuki !!! Co chwile w nocy zagladalam żeby sprawdzić co tam u Was, Kasia to w ogóle mi sie śniła z tego wszystkiego :)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688252 przez kasiak
Jestem strasznie zawiedziona. Skurcze nadal mam ale raczej rzadsze. W środku mnie swędzi po tym jak mi polozna rozwarcie sprawdzala...
Kurde no ja się cieszyłam, że już a tu dupa blada zbita :angry:

Pytanie co zrobić żeby wszystko znowu ruszyło? Tak juz calkiem? Chodzić, skakać? O gałęzi mogę pomarzyć. Mężu się wypial i nie chce :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688256 przez magdalenagal
Saluto! O 11 miało być po ptokach a tu się okazuje że więcej Pań wpadło na genialny w swej prostocie pomysł podarowania Tatusiom potom Jako że nie mam skurczy przenieśli mnie na 15. Przynajmniej zjadłam szpitalne śniadanko. Polecam. Zajebiście dietetyczne ;) mo i sąsiadka z łóżka obok sprawia że czuję się jak w domu. Chrapie jak mój Stary :) jeszcze niech pierdnie z mocą 100 decybeli i będzie full opcja. Kasiak trzymaj się buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688260 przez dziubasek
Kasiak skakac nie wolno(bo niby moze lozysko odkleic) idz na spacer(tylko z obstawa), poszczyp brodawki no i mozesz masowac brzuch- chociaz na mnie to nie dzialalo... Aha a ostatnio czytalam na czerwcowkach- ze one robia przysiady i wkladaja nogi do lodowatej wody....
Madzialenkoa sasiadka jeszcze nie beka???? jeju ja juz mialam ci wysylac smsa zeby wypytac co i jak a ty jeszcze w dwupaku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688281 przez Qltoorka
magda, najpierw popłakałabym się przez Twojego posta ze wzruszenia, a potem ze śmiechu...
Tamten dziękczynny post zabrzmiał trochę jak pożegnanie... Ale wiem, że się z nami nie żegnasz jeszcze, I hope :) Jeszcze długa droga przed nami...Teraz tylko nam się zmienią tematy :)


magda, kasiak, całą noc myślałam o Was, a jak już udało mi się zasnąć to mi się porody śniły... Boziu, jak ja to przeżywam...

kasiak, możesz pić herbatę z liści malin i olej z wiesiołka - ponoć pomagają w rozwieraniu się szyjki macicy. Ale naprawdę Twoje podejście jest super :) Nie boisz się niczego, wręcz nie możesz się doczekać wykonania swojego zadania, żeby mieć już swojego szkraba przy sobie :) Mam nadzieję, że też będę miała takie nastawienie. Czytałam artykuł, że takie podejście bardzo ułatwia i przyśpiesza przebieg porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688291 przez dorkiszon
Magda nie mam wiele teraz czasu, by się rozpisywać nie wiedziałam, że juz rodzisz POWODZENIA dasz radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688292 przez uniuni
Madziula Ty krejzolu :laugh: Ależ się uśmiałam z ostatniego posta :D To co napisałaś o forum i przyjaciółkach jest naprawdę wzruszające :) Ja mam jednak wrażenie, że największym wsparciem, to jednak byłaś/jesteś Ty. Tobie również należą się podziękowania za spędzony z nami czas :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kasiak czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń :) Mówi się, że lewatywa pomaga może zrób sobie w domu. W aptece możesz kupić małą butelkę Klyx i zapodać. Ja mam przygotowaną i czeka na widok mojego dupiszcza w niedalekiej przyszłości :)

Qltoorka ja też jak spałam, to mi się porody śniły i nawet obudził mnie ból brzucha, a jak wstawałam na siku, to jak Dziubasek sprawdzałam wieści z forum i FB w razie jakby któraś z dziewczyn napisała :)

Jesteśmy od siebie uzależnione chyba :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688295 przez dorkiszon
Generalnie jestem mega wkur... i rozbita , bo złapałam wczoraj moją matkę na gorącym uczynku jak nas podsłuchiwała pod drzwiami. Poprostu strasznie się zawiodłam na niej wszystko bym mogła jej przypisać jakię swścibstwo itp. ,ale nie podsłuchiwanie.
Mam dosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl