BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #693440 przez kaska1982
Qltoorka, a jak złożysz ten wniosek przed porodem to liczy ci sie od dnia porodu, czy od daty złożenia wniosku? bo jak lekarz czasem przed porodem wystawia macierzyński a nie zwolnienie, to liczy sie właśnie nie od dnia narodzin tylko od daty wystawienia? Nie zagmatwałam mam nadzieje?

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693445 przez Qltoorka
MalgosiaSz, a Ciebie też w tabelce lipcówek nie mam....Chyba się cosik za bardzo nie udzielałaś...

Nasza tabelka tu:
pokazywarka.pl/lipcowki2013/

sprawdźcie czy coś poprawić, dodać, ująć itd.... :)

kaska1982, to jest tylko deklaracja, że chcesz wykorzystać pełne 52 tyg. Będzie się liczyło od początku macierzyńskiego.... 3-go mam ostatnią wizytę u gina, dostanę nowe L4, które zawiozę do pracy to wtedy napiszę taki wniosek u kadrowej. I też jestem ciekawa na ile mi da L4 mój lekarz, ale chyba da na dłużej niż planowany termin porodu, bo tak słyszałam jak innym ciężarnym tłumaczyła położna, że tak oni tam robią, żeby nie marnować urlopu na ciążę...

Joanna, ja niestety z powodu infekcji musiałam przerwać ten masaż krocza... :( Też pisałaś jakis czas temu, że coś tam Cię szczypi, więc jeśli Ci to nie minęło to nie wiem czy można... Może poradzić się gina?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693447 przez agniesia
Kilka fotek Seweryna:-) Seweryn ma już 24 dni:)








Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693457 przez agusiaa26
Qltoorka to pewnie będę mieć to co ty, ja w pon ide dopiero po skierowanie a kiedy termin do proktologa to nie wiem:/ dobrze że byłaś, powinnaś być już spokojna, no trudno musimy poczekać do porodu i wtedy zrobimy z sobą porządek :)

agniesia synio cud, miód, malinka mniam mniam :laugh: jejku już 24dni? ale ten czas leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693464 przez Qltoorka
agnesia, już 24 dni??? Ale to leci... A na tym jednym zdjęciu faktycznie widać jakie ma włoski na czole i buźce... ale podobno maluchom włoski też potrafią wypaść jeszcze...

agusiaa, niech Ci na tym skierowaniu napisze lekarz, że pilne - ja dodałam sobie tydzień ciąży do przodu i mówiłam, że na dniach rodzę, więc dzięki temu udało mi sie tak szybko... Bo w moim mieście 1 poradnia proktologiczna, a w Katowicach tylko 4... oczywiście wszystkie prywatne, choć część ma umowę z NFZ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693471 przez karolinap
Utworzylam sobie grupę w telefonie osób które chce powiadomić jak tylko Pola się urodzi :) wtedy tylko napisze ze Pola się urodziła, ile wazy i mierzy i opcja - wyślij do wszystkich z grupy i z głowy :) Polecam :)

Seweryn - CUDO! Agniesia jakiego obiektywu uzywalas do tych zdjęć? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693476 przez dziubasek
Qltoorka mi zmien termin porodu- jakos na grudzien sie zapowiada ;) nie wiem jeszcze czy w tym roku czy w nastepnym ;)
Agniesia cudny jest ten twoj synus :)
Kamilka kup jej moze jakas kiecke albo cos z makeupu ;) moze to ja przekona ;)

Kurna a ja bede sie meczyc z alergia do momentu az nie przestane karmic :angry: mezus zapytal o tabletki co mi przepisal ginekolog u siebie na oddziale zwyklego lekarza i ten mowi ze w zadnym wypadku nie moge brac tych tabletek w ciazy i podczas karmienia :angry:. A mnie wysypuje po wiekszosci owocow :angry: ale ciul tam dam rade :)

A wy co zrobilyscie zastoj w porodach :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693478 przez Kamilka22
Qltoorka według miesiączki mam właśnie na 2 lipca. Według USG na 4. Fakt wcześniej z USG wychodziło mi coś około 10lipca. Więc w sumie jeszcze chyba może posiedzieć w brzuszku. Ale mamcia by chciała już mieć Ją przy sobie;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693486 przez judytejsza
Dzieki dziewczyny za wyjasnienie, ja to nigdy nie lubialam papierkow i nie mialam o nich pojecia,ale przyznajcie mozna sie pogubic w tych wnioskach;) odpukac ogarnelam wszystko:)


Uuuuu.... idzie wieczor ida znow skurcze i bolesci, synek sie drazni z mamcia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693487 przez osobka85
ho ho widzę, że tabelka dookoła mnie jest już zapełniona... więc może wreszcie u mnie też się zacznie? póki co cisza... w niedzielę mam wizytę, więc dowiem się co i jak :)

a co do kolejek, to w biedronce niestety najczęściej emeryci, którzy starają się nie widzieć ciężarnych- tam jeszcze nikt mnie nie przepuścił... ostatnio w te upały na szczęście ustąpiły mi miłe panie miejsca w piekarni- chyba widziały, że ledwie stoję a ludzi tłumy były...

agniesia- minki Twojego synka są cudne :D

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693493 przez agusiaa26
Qltoorka fajnie że przetarłaś szlaki, pójde napewno i coś wykombinuje chociaż domyślam się że też zaprosi mnie po porodzie, tak będzie bezpieczniej.

judytejsza spoko mnie też na początku przerażały te wnioski ale jakby co to zawsze można w kadrach dopytać ;)

agniesia synio piękny ehh ja już mojego nie moge sie doczekać, włoskami się ie przejmuj, czytałam że większość dzieci tak ma i te włoski giną z czasem sie zcierają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693496 przez NataliaK
Witam się :)

Karolinap piękne literki, jakś Ty zdolna!

Joanna ależ piękne prezenty, taka chrzestna to skarb hehe

Qltoorka bidulko to musisz się z tym dziadostwem przemęczyć :( mam nadziej, że choć trochę ci przejdzie a podczas porodu się nie pogorszy

Agusiaa piękny ten Twój JULEK ;)

kamilka faktycznie chyba nie ma co wywoływać porodu lepiej poczekaj cierpliwie :)

dziubasek co za lerza idiota co zapisał takie leki, kolejny mądry do kolekcji nie wiedzą co zapisują

A ja dziś zdycham na kręgosłup, połaziłam rano po galerii i póżniej szykowałam siostrę i mamę na wesele (robiłam tipsy) i troche kręgosłup dostał w kość i teraz cierpie...w dodatku zauważyłam, że mi bardzo brzuch opadł wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze 2 dni temu. Ogólenie to mama mnie troche wkurzyła bo wczoraj przymierzając sukienke którą chciałam założyc na wesele stwierdziałam, że jest za krótka z takim dużym brzuszkiem i dziś wyszukałam na przecenach fajna kieckę w Rezerved, kremową, obcisła mam do niej buty z wesela w które o dziwo w taką pogodę się wcisnę więć stwierdziłam, że jak na 9 miesiąć ciąży wyglądam grubo ale fajnie :D a mama jak mnie zobaczyła mnie zjechała, że w takiej obcisłej to nie wypada i kręciła nosem jak ją przymieżyłam i strzelałą głupie miny...nie wiem o co jej chodzi bo zazwyczaj podoba jej się jak się ubieram :( i teraz nie wiem czy głupio wyglądam czy o co jej chodziło :( ja tam się w niej czuje dobrze i zamierzam się w nią jutro wbić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693502 przez emi87
chyba mi dalej czop odchodzi - długi gęsty glut ale nie podbarwiony krwią...zresztą i tak 2 tyg do terminu to już mi wsio ryba czy on tam siedzi czy wypada haha

moonia,uniuni już koszmary sie zaczynaja snić...im bliżej tym bardziej człowiek shizuje :)

karolinkanice i kolejny łup hehe ty sie rozkręcasz nie na tym polu co trzeba hihi ach ty śliczny pasiasty brzuchatku :)

mycha to same dobre wieści - nie dość że do domku cie wysłali to jeszcze szybki poród zapowiedzieli :D

karolinap wow!! rewelacyjne te literki - masz talent :) no i wielkie brawa dla męża za postawe obywatelska hehe

MlecznaMama moze poprsotu mała dzidzia - ja sie urodziłam w terminie i ważyłam 2900 :) i żadnego planu porodu nie robie :)

dziubasek z tymi ulotkami to tragedia-lekarz ci przepisuje, czytasz i sama nie wiesz....

Joanna fiu fiu jak paczka od świętego Mikołaja hehe

agusia ty sie nie pytaj tylko atakuj! :P
a Julek pikny! kiedy zawiśnie na honorowym miejscu?

judytejsza wow - to chyba juz wymierający gatunek, nie dość że kulturalny to jeszcze przystojny :P

Qltoorka o masz ci los!to teraz moge ci tylko życzyć żebyś jutro urodziła - to by pomogło i rozwiązało sprawe....na prawde ci bidulko nie zazdroszcze :(

agniesia no cóż ja moge....cud malinka :)

kaska1982 trzymam kciuki za ten weekend - dzis badanko, dosiąść męża jeszcze ze dwa razy i porodówka malowana ;)

bisba to cudowne wieści!!

kamilka za dobrze małej tam i nie chce wychodzić :D ale to cc bedą robić w razie czy będą próbować wywołać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693503 przez karolinap
NataliaK - to odpoczywaj juz dzis kochana do końca dnia. Na pewno ślicznie wyglądasz w tej sukience. A siostra co mówiła jak Cię w niej zobaczyła? Ja ogólnie też atrakcyjniej czuje się w obcisłych koszulkach czy sukienkach bo jak zakładam coś luzniejszego to od razu jakbym miała 10kg więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693507 przez NataliaK
siostra tylko widziala na wieszaku bo mi sie mierzyc nie chcialo a mama pozniej chciala zobaczyc jak siostry juz nie bylo :)

wyleguje sie juz dzis i nic nie robie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl