BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #693580 przez moonia154
NataliaK moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz w tej jasnej sukieneczce! I wcale nie jest zbyt obcisła! Ja (z racji wzrostu) również wolę dopasowane sukienki i do tego krótkie, tak więc w Twoim przypadku jestem jak najbardziej ZA :)

Judytejsza chyba tak to już jest, że "ciąża to nie choroba" i brzuchate mogą se postać w kolejce :angry: Ja też nigdy nie prosiłam się o ustąpienie miejsca, nawet jak jeszcze pracowałam (w markecie) i chciałam zapłacić za śniadanko to grzecznie stałam w kolejce. Czasem mnie ktoś przepuścił (chyba nawet częściej niż teraz- jak jestem w ciąży :dry: ). Co do papierków, to mam tak samo- jakoś nigdy nie potrafiłam tego zakumać od razu i trzeba mi czasem tłumaczyć :huh: Dzięki Tobie teraz będę już "coś tam" wiedziała :blush:

Emi87 mąż to już ma dosyć moich opowieści pt. "Co mi się śniło ostatniej nocy"- mówi, że jestem jakaś nawiedzona :laugh: Ale to prawda- im bliżej porodu, tym mi się pogarsza B)

Qltoorka tak jak napisała Uniuni, zamiast tradycyjnej nasiadówki, rób sobie coś na kształt "kompresów", bo nasiadówka w ciąży i to przed samym porodem to chyba nie jest najszczęśliwszy pomysł :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693584 przez moonia154
Agusiaa zrób TO (w sensie kąpiel) długo i namiętnie, żeby na dłużej starczyło :laugh: Naprawdę chyba ich porąbało- tyle czasu bez ciepłej wody to jakieś średniowiecze chyba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693588 przez Qltoorka
No i już wszystko jasne :) Oczywiście, że ta jasna lepsza. Tamta faktycznie przykrótkawa jak na ten stan i dodatkowo Cię powiększa, bo układa się na brzuchu i zwisa z niego. A ta jasna idealna. Nie wiem szczerze o co Twojej mamie chodziło- przecież Ty w ciąży jesteś bardzo zaawansowanej-to jak masz wygladać? Brzuch masz wciągnąć, czy co? :P Bardzo stonowana, śliczna sukieneczka, a brzuszek w czymkolwiek będzie się rzucał w oczy ;)
Weź sobie butki na zmianę, bo te są bardzo wysokie, a Ty dzis pisałaś o bólu w kręgosłupie... Pięknie będziesz wygladać, Natalia :kiss:

uniuni, też myślałam o takim sposobie z wacikiem, dziękuję :kiss:

dorkiszon, no to tu nie ma żadnych wątpliwości, że to czop...teraz tylko czekać... A samopoczucia w ciąży zazdroszczę...bardzo... Ja miałam tylko II trymestr fajny. Pierwszy był okropny - taki 3-miesięczny kac gigant, a teraz no to już w ogóle... Zresztą, ja to chyba już kiepsko wygladam nawet, bo wszędzie (dziś od lekarza też) słyszę, że ja to chyba już na ostatnich nogach... Szkoda, że w kolejkach sklepowych tego nie widzą... :P Ale teraz to juz sam koniec, więc mam to gdzieś... Zobaczycie jak będą na nas krzywo patrzeć, jak będziemy z wózkiem i krzyczącym dzieckiem stały w kolejkach... :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693590 przez NataliaK
Agusia lepiej nie za długo bo długa gorąca kąpiel może wywołać skurcze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693592 przez uniuni
Natalia tak, brązowa Cię powiększa optycznie, ale w białej/beżowej wyglądasz bardzo korzystnie :) Głos oddaję na białą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693595 przez dziubasek
Dorkiszon ty franco jedna wsadz sobie tego gluta spowrotem ;) i czekaj na mnie :angry: z tym porodem...

Natalia w jasnej wygladasz super, w tej ciemniejszej niekoniecznie teraz(podwieje ci w tancu i bedziesz miala pipke na wierzchu ;) )

Agusia poje... ich z ta woda, 2 tyg masz brac zimny prysznic :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693600 przez dorkiszon
dziubasek no czekam spokojnie i tak nie mogę teraz rodzić.
Może to nie był czop , ale w sumie dotychczas miałam białe upławy cały czas, a teraz taki glut więc biore taka opcje pod uwagę. Dobra idę się położyć, bo strasznie mnie zmula spanie jakoś.
Ciągle leje, ale wole to niż ten upał co był.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693601 przez Qltoorka
agusiaa26, że też Ciebie to spotkało teraz... Współczuję :( Zdecydowanie to utrudni Wam życie... Gotować codziennie wodę do umycia się? Porażka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693605 przez agniesia
karolinap kochana...ja mam aparat lustrzankę nikon d70 i wymienne obiektywy, tutaj używałam 18-55. A Ty na jakim pracujesz?Buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693616 przez emi87
uniuni nie z pół tylko ok 1-1,5 cm bo poczułam i odrazu na kolana na sofe :D ale ciężko wyszła.. życie potrafi zaskoczyć hehe

natalia slicznie wyglądasz w tej jasnej!!!! matko jak ja bym chciała teraz wyglądać jak ty :cheer:

agusia uuuu to lipa z ta wodą...teraz co jak co ale by sie przydała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693624 przez karolinkanice16
Hej kochane wróciłam z miasta wysprzątałam cały dom wstawiłam pranie i opiekuję się moim A. bo biedaka tak połamało że tylko w łóżku leży, ma dreszcze, dziś mnie troszkę zdenerwował bo poszedł po ten mojżeszowy kosz i nie sprawdził jego stanu (odkupywaliśmy używany od polaków... ;/) na zdjęciach wyglądał super i pisało że 3 miesiące użytkowany, a w domu jak go rozpakowałam porażka pościel brudna cała w jakiś włosach i kosz rozwalony ;/ ale przeszło mi bo biedak i tak wyszedł ze mną specjalnie po ten kosz a ledwo na mieście chodził. Na szczęście mamy drugi w alternatywnie i czekamy na adres do odbioru. A tego naprawimy, pościel wyprałam i sprzedamy za małą cenę. Zdjęcia będą troszkę później bo czekam aż mój wstanie i zrobi, na razie zasnął więc go nie budzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693627 przez agniesia
Tak mój Synek zmieniał się przez 24 dni:-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693633 przez dorkiszon
hahah jaki kochany na drugim od dolu jaki zieeeew :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693634 przez osobka85
Natalia w tej jasnej super wyglądasz!! A mamą się nie przejmuj- mi moja przed weselem mojej kuzynki 2 tyg temu też obrzydziła sukienkę- że za krótka, że nie wypada itd... mamuśki chyba jeszcze myślą, że ciężarna powinna założyć worek do ziemi żeby zasłaniał wszystko. A z takimi nogami kochana to tylko mini :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693638 przez Qltoorka
karolinka,ja bym chyba wiję im zrobiła o ten kosz i im oddała... Niefajnie tak... :( Tacy to nam robią reklamę za granicą, nie ma co...
A Twój A. niech się szybciutko wyleczy, bo jakby się pojawił już synuś na świecie to synka będzie chyba przez szybę oglądał...

Mój M. mi dziś kupił poduszkę poporodową, taką z dziurką w środku - bo przyda mi się już teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl