BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #693508 przez Qltoorka
NataliaK, dawaj fotę w tej nowej kiecce - my ocenimy obiektywnie ;) A mama, wiesz, kiedyś kobity w ciąży na obcisło się nie nosiły... Jej by pewnie pasowało, byś w namiocie szła, no ewentualnie w zasłonie, bo to ładniejszy materiał a przecież to wesele :P
Pstryknij zdjęcie w jednej i drugiej-ja obiecuję Ci szczerość :) Dlatego mnie koleżanki zawsze na zakupy biorą, bo nie doradzam "z uprzejmości" ;)

dziubas, widzisz...masakra...i ufaj tu lekarzom... :( ehh, szkoda gadać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693509 przez dziubasek
Natalia wciskaj sie w kiecke i dodaj fotke- eciotki prawde ci powiedza ;)

Ja dzisiaj kupilam sobie portki na po ciazy jedne rozmiar wieksze jedne w rozmiarze z czasow przed ciaza(a co wcisne sie w nie- kiedys :P )

Qltoorka ze mna to wlasnie nie lubia chodzic na shopingi( bo ja szczera do bolu ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693513 przez Qltoorka
Phi, ja to już Was nie czytam....bo mi z indyka skwarki prawie wyszły.... :P I zaś będzie "bo obiad był przypalony".... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693514 przez NataliaK
hehe ok wyschna mi pazury i sie wbije i zrobie zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693519 przez emi87
a ja przed chwilą przezyłam zamach na moje życie a raczej mojej raciczki :angry: ide sobie w kierunku sofy co by poleżeć troche i czuje jak mi sie cos w noge wbija...a tu igła krawcowej!!! no kuźwa spodnie skracałam pare miesiecy temu, chodziłam w nich, prałam a tam cały czas igła była :ohmy: i dzis postanowiła mnie potraktować ech tylko mi piekna turkusowa kuleczka z piety wystawała wrrrr

Natalka dawaj foteczke jak pazurki wyschną-ocenimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693531 przez Kamilka22
Emi wywolywac beda kroplowka i moj gin mowil ze maja taki zel na szyjke macicy zeby szybciej dojrzala do porodu. Takze zobaczymy. ale to bedzie dluzej wszystko trwalo wtedy... dltego fajnie by bylo jak by wszystko samo sie rozkrecilo wiec chyba bede codziennie skakac na galezi hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693532 przez MlecznaMama
Emi! widzisz jak może człowieka zaskoczyć nawet w drodze do sofy. dobrze ze nic sie powaznego nie stało
Qltoorka zatem nie robię planu skoro ma być nie potrzebny, dobrze,że wiem bo się zestresowałam że nie mam
Co do przepuszczania w kolejce to niedawno całkiem stałam w kolejce w APTECE z ogromnym bólem pleców. Nikogo to nie wzruszyło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693533 przez agusiaa26
NataliaK nie przejmuj się mamuśka napewno pięknie w niej wyglądasz;) powiem ci że też ostatnio kupiłam dwie sukienki i to w Carry, też są obcisłe ale fajnie lezą na brzuszku :)
czekamy na sexi fotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693534 przez MlecznaMama
Qltoorka co do nasiadówki to też nie mam pewności czy to aby na pewno wskazane. W sumie doradził Ci to lekarz, ale hmmm.... no to juz jak Ci intuicja podpowiada. Szkoda,że musisz się z tym męczyć.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693546 przez uniuni
Natalia ja też chciałabym zobaczyć, bo Tobie ciąża służy i świetnie wyglądasz na zdjęciach, więc nie wyobrażam sobie co mogłabyś założyć, żeby Cię 'obrzydziło'.

Karolinap zgadzam się z Tobą :) I żadna kobieta w ciąży w workowych ciuchach nie wygląda dobrze :) Nie widzę też ani jednego powodu by brzuszek 'chować', z resztą na tym etapie graniczy to z cudem :laugh:

Qltoorka a może zamiast nasiadówek waciki mocz w gorącej wodzie z korą dębu i że tak powiem 'se wsadź' między pośladki :blush: Myślę, że ja bym się chociaż tak kurować próbowała. :)

Emi ale jak to? Cała igła Ci w piętę weszła? :ohmy:

Agusia za dobrze? Niee :laugh: Wiesz my kobiety w ciąży musimy być rozpieszczane :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693551 przez dorkiszon
Ja odebrałam wynik GBS nie mam nic jestem czysta :D
W poniedziałek idę ostatni raz na badanie krwi i moczu i 3 lipca do gina i koniec.
Chyba mi odszedł przed chwilą czop śluzowy, ale nie wiem jakiś glut to był zielony fuj.
Obym jeszcze nie rodziła fizycznie dobrze się ostatnio czuję jakbym w ciąży nie była nic mnie tak jakoś szczególnie nie boli. jedynie dziś troche dół brzucha , ale to już tak kilka razy miałam zbliża sie w końcu poród. U lekarza dziś byłam, ale to tylko w przychodni po skierowanie na mocz i krew i mi ciśnienie zmierzyła mówiła, że jakies niskie 90/60 może po tych melisach plus pogoda. Apropo idę melise zrobić zanim kutafon wróci z mamusią z miasta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693553 przez NataliaK
Od razu wybacznie za sexowne kolanówki ale lepiej mi sie buty zakłada a nie chciało mi się rajstop wciskać :) ide w jasnej bo ta brązowa okazała się z przodu zbyt krótka jak dla mnie...


teraz jak patrze to w tej brązowej to dopiero jak waleń wyglądam :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693561 przez askan2
NataliaK w jasnej wyglądasz zjawiskowo :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693572 przez agusiaa26
NataliaK co tu dużo mówić wyglądasz zajebiście, sam sex :) :) masz racje ta jasna lepiej leży :)

wiecie co zapomniałam że od jutra nie mamy ciepłej wody aż do 12go lipca!!!! :ohmy:
jedna wielka masakra akurat na mój termin rury wymieniają na osiedlu, chyba ich coś piecze tyle czasu bez wody??
nie wiem co zrobie jak mnie skurcze złapią i nie wezme wtedy ciepłej kąpieli... porażka
także ide na ostatnią długą gorącą kąpiel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693578 przez dorkiszon
agusiaa26 to nieźle pojebani tak długo bez ciepłej wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl