BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #694242 przez dorkiszon
Ja się czuje też jakaś zryta więc nie wiem czy pociesze czuję się jakaś winna , że cos zrobiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694255 przez bea2a
Jamajka dzięki :)

kasiak a co to za bakteria? Wiesz od czego?

Wróciłam właśnie ze ślubu koleżanki i odstawiłam męża na pępkowe. Teraz spędzę samotny wieczorek z moim brzuszkiem :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694260 przez bea2a
Jamajka, dziubasek jaki żel do higieny intymnej najlepiej używać w połogu? Właśnie mi się kończy i chciałabym kupić już taki, który można używać po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694261 przez dorkiszon
bea2a nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Też bym nie chciała, żeby mi ktoś tak kupował bez mojej wiedzy, bo to jest raz , że narzucanie swojego gustu, bo potem nakupia jakis ciuchów i masz w to ubierać czy ci się podoba czy nie, albo używać jakies akcesoria, a każdy chce miec po swojemu. Tym bardziej jak sie ma pierwsze dziecko to człowiek taki przewrażliwiony.
Jak juz tak chce kupować to niech kupuje neutralne rzeczy typu pampersy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694270 przez bea2a
dorniszon właśnie myślę dokładnie tak jak Ty. I tak już dużo dostałam używek bo wózek, łóżeczko, przewijak i mam dostać ciuszki, więc chciałam chociaż coś sama kupić dla mojej córeczki. Coś co mi się podoba. A teściowa ciągle mówi, że po chce kupować - ona wszystko ma. No ale przecież wiecie, że największa przyjemność to wybieranie i kupowanie czegoś dla swojego pierwszego dzieciątka i ona mi tą przyjemność chce zabrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694283 przez emi87
dopiero wróciłam do domu i cos zjadłam..zaraz na zakupy bo jutro imieninki i trzeba jakies ciacho zrobić :D dzis kilka osób mi mówiło że "uuuu ty sie zaraz rozsypiesz" hehe :D byle do 3ego i moge rodzić hihi :P

Nikaa ależ nas zaskoczyłaą - tak z cichacza hehe :D gratulacje mamuśka!!!!! wycałować Mikołaja od cioteczek :kiss:

agniesia och jakie oczęta rozmarzone :cheer:

joanna ja kupiłam taki z funkcja do samochodu (coś tam family) dziewczyny też go brały :)
a jaka chudzinka miedzy brzuszkiem a piersiami hihi i tez mam takie cos ze jak robie siku to mnie az zaboli tam wszystko i jakbym miała zaraz jakies jajko wykluć :D

Jamajka każdemu nerwy moga puścic :* zwłaszcza na końcówce :) a pączek - nie dziecku nie można odmówić hihi

karolinap ja biore otulaczek i kocyk na wyjście ale nie wiem czy sie przyda otulaczek-zobaczymy. bo u nas w szpitalu nie trzeba mieć swoich ciuszków tylko szpitalne.

kasiak oby was dziś puścili do domciu! juz bliziutko i zaraz będziecie w domowych pieleszach :) trzymaj sie kochana - najważneijsze że z małym coraz lepiej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694285 przez Joanna89
Na festynie kupiliśmy Ali zabawkę eco :D

Zośka:



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694287 przez Kasik88
bea ja polecam białego jelenia z bławatkiem, albo z AA z kwasem mlekowym, plus tantum rosa jeżeli cię natną, czy popękasz, albo zamiast można też w krocze octenisept psikać, też fajnie goi.

agniesia Sewerynek słodziak,

Jamajka rozumiem Cię doskonale, też czasem mi się zdarza "huknąć" na Małego,

karolinap ja do szpitala nie biorę, bo u nas zawijają a na wyjście to zależy od pogody to mężulek przywiezie :),

kasiak życzę pozytywnych wyników badań i obyście szybciutko do domciu zostali wysłani!,

Nikaa gratuluję rozpakowania ! :),

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694288 przez agniesia
Seweryn po kąpieli:-)





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694289 przez dorkiszon
bea2a moja teściowa nic mi nie kupiła, ani moja mama też. Jedynie siostra mojego M. , bo ona się cieszy moim dzieckiem i bardzo lubi dzieci i pracuje z reszta jak juz pisałam wiele razy, w smyku. Z teściową to sie rzadko widzę więc mi ona lata. No i z tego co wiem to kuzynka wpadła w jakaś obsesję i kupuje dla mojego dziecka strasznie duzo rzeczy podobno nakupiła tez dużo pluszaków z czego średnio jestem zadowolona, bo ciekawe gdzie to wszystko dam, a nie lubie przesady no, ale dostanie Kubuś to przecież nie wywalę, a z czasem najwyżej oddam komuś biednemu jak będzie nadmiar. Używanych też już pare dostałam w tym pare na dziewczynkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694292 przez dorkiszon
Joanna , a ty chyba pytałas o parcie w kiblu to jak sikam to ja mam takie uczucie czasami jakby mi miała macica wylecieć, a jak kupe no to mam parcie tak czy inaczej :P
Rożka też nie , boiorę nie ma po co oni zawijają w swoje po porodzie, a do domu w foteliku to nie widzę sensu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694298 przez karolinkanice16
Joanna ja widziałam na żywo ten wózek u siebie w mieście, bardzo dużo mamusiek go miało tylko w innym kolorze więc chyba jest dobry. A parcie to ja też miewam od dłuższego czasu.

Upichciłam pyszny garnek serowy (pulpeciki,makaron rurki, i sosik serowo-śmietanowy), tato mojego A. zaprosił nas na grilla ale mamy sobie przyjechać autobusem to nic że po jego brata i jego laskę do której przyjechali rodzicie w odwiedziny po nich przyjechał a ja w 39tc mam się taszczyć dwoma autobusami i w dodatku A. jeszcze chory ale już mniej niż wczoraj... więc nie jedziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694299 przez Joanna89
Dorkiszon chodzi mi o siadanie ogólnie , ale najczęściej jak siadam na WC to tak mam ;D
jakbym dziecku na głowie siedziała albo co?? hehe


agniesia Seweryn będzie miał cały album zdjęć - piękna pamiątka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694300 przez bea2a
No właśnie ja też wolę kupić coś porządnego ale jedną rzecz a nie kilka byle jakich. Nie lubię przepychu, wolę minimalizm a moja teściowa wręcz przeciwnie. Ma tak w domu poupychane wszystko, że ciągle bałagan.

Kasik coś takiego ? allegro.pl/bialy-jelen-zel-higieny-intym...hit-i3300192353.html

Jak szukałam to znalazłam jeszcze taki: allegro.pl/lacibios-femina-zel-do-higien...0ml-i3335786318.html
Piszą, że dobry w ciąży i w okresie połogu i karmienia piersią. Ktoś go używa/używał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694301 przez uniuni
Nikaa no kochana :) Ale zaskoczenie!! Uściskaj i wycałuj swoje szczęście :)

Qltoorka dziękujemy za info :)

Jamajka, Dorkiszon też uważam, że czasy 'wciskania' prezentów minęły, ludzie są bardziej praktyczni, wszelkie gadżety i ubranka dla dzieci są ogólnodostępne. Od teściowej też nic nie dostaliśmy za to moja mama kilogramami ze szmateksu wynosi ubranka dla małego. Problem w tym, że my mamy absolutnie inny gust i ona np. potrafi kupić poplamioną i powyciąganą bluzeczkę dlatego, że jest słodki miś na niej lub napisane 'kocham mamę'. Ja wolę bez nadruków lub napisów. Gdy kupuję prezenty dzieciom znajomych i mam jakiś pomysł, to najpierw pytam czy to jest ok, czy może mają coś innego na myśli. Jeśli mój pomysł nie odpowiada, lub mają już to co chciałabym kupić, a innych wymagań nie mają, to dostają kartę podarunkową do centrum handlowego, a dziecko jakiś drobiazg żeby czuło, że 'coś' dostało :)

Byliśmy dziś na zakupach i w kinie :) Od kilku dni jestem zupełnie zredukowana ;) Mogłabym spać cały dzień gdyby tylko te moje nogi mi na to pozwoliły :) Mamy dziś dokładnie 37tydzień. Jakieś 2 tyg temu rozmawiałam z Nilsem i powiedziałam mu, że 2 tyg i ma wychodzić - umowa. Na zgodę wystawił kolano lub piętę, to potrząsnęłam żeby umowa była aktualna. I co? I dziś budzę się z bólem brzucha. Połaziliśmy trochę po Ikei, ja do toalety...a tam gęsty biało-kremowy glut :) Zanim weszliśmy na salę kinową ja do toalety i co? Znowu kawałek gluta :) Wróciliśmy do domu - glut :laugh:

Jakie mam dobre posłuszne dziecko :blink: Mam nadzieję już niedługo się przywitam i podziękuję za współpracę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl