BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #696109 przez Qltoorka
My myśleliśmy o jakiejś lokacie dla synka. W sumie głębiej się w ten temat nie zagłębiałam-nie wiem co się bardziej opłaca, co bardziej zaprocentuje i co jest bardziej bezpieczne, no bo teraz to czasem warto lepiej trzymać pieniądze w skarpecie niż w banku-takie złodzieje są...
Jeśli któraś interesowałam się tym i zna się na tym to chętnie posłucham rad :)

sloneczko, to powodzenia i daj znać komuś jakimś smskiem, gdy już będziesz szczęśliwie rozpakowana :)

Kamilka, fajnego Blanka będzie miała wujka... Też mam podobnie-tylko 6 lat miał jak się urodziłam...i strasznie się wkurzał, gdy go wujkiem wołałam :P

kasiak, magda, ale fajnie się Was czyta :) Mam nadzieję, że Wasze dzieciaczki pozwolą Wam częściej do e-ciotek na klachy zajrzeć ;)
madzia, nie rozumiem czemu tzw. baby-blues ma być tematem tabu, przecież wiadomo, że po porodzie jest niesamowita burza hormonów-całe nasze ciało wraca do siebie, do stanu sprzed ciąży, więc hormony tez pracują na najwyższych obrotach... Nie ma się czego wstydzić... Jedyne czego się obawiam w związku z tym to tego, że chłopy tego nie zrozumieją... Twój okazuje się bardzo wyrozumiały, mój nigdy moich nerwów i łez nie tłumaczy sobie moimi hormonami ciążowymi jeszcze teraz, tylko tym, że ogólnie ja jestem jakaś dziwna...więc nie liczę na jego zrozumienie... choć mam argumenty w postaci mnóstwa książek, ulotek, broszur uzbieranych przez 9 miesięcy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696119 przez NataliaK
Kamilka suwaczek zachwycajcy! życzę ci oby zdarzył się cud i nie musiałabyś śmigac na wywoływanie ;)

Kaśka gratuluje synka, kawał chłopa z niego ;)

My dostaliśmy trochę gotówki od dziadka mojego męża dla prawnuka i też zastanawiamy się gdzie najlepiej ulokować te pieniądze Qltoorka ma rację, że teraz to nie wiadomo co się w tych barkach dzieje a te pięniądze będą sobie ładnych parenaście lat pewnie tam leżały przynajmniej w naszym przypadku bo pradziadek zażyczył sobie żeby udostępnić po 18 roku zycia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696122 przez moonia154
Joasiu moim zdaniem pomysł z tą książeczką jest jak najbardziej trafiony! W dobie kryzysu finansowego, jak i niepewnej przyszłości, każdy grosz się liczy :)
Qltoorka Niestety, nie znam się na rankingach banków i ofert przez nie prezentowanych, ale na pewno warto się temu przyjrzeć :) Jedyne co słyszałam (i znam z doświadczenia mojego M.) to to, że nie warto zadawać się z PKO, bo oszukują chyba najbardziej :angry: Chyba masz rację- nawet dziurawa skarpeta tak Cię nie zawiedzie jak banki :ohmy:
Kasiak widać, że synuś dowcipny od samego początku- normalnie kawalarz z niego :laugh: Może to po rodzicach...? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696127 przez siwa342
mycha7 ja mam quinny hihih ale az taka wariatka nie jestem

Kaska gratulacje :)

Ja też się zastanawiałam nad jakimś kontem czy coś i chyba założe jeszcze jedno konto oszczędnościowe i tam bede wpłacac(jak sie uda cos uzbierac bo na razie krucho),dostaniemy pieniązki na mała zagranicy więc jak bedzie zostawac bede tam przelewać,nigdy nie wiadomo kiedy sie przydadzą,może na studia albo jakies mieszkanie,ja musiałam wszystko ze swoich więc zawsze jakiś grosz to pomoc :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696130 przez dziubasek
Joanna ale ty masz dobrze z ta rodzinka :) Ja mam dwie lokaty dla Majki(jedna tutaj, jedna w pl)Tutaj kazde dziecko ktore sie urodzi jesli rodzice wyraza chceci to ma zakladana lokate i dostaje od panstwa 200funtow-reszte juz rodzice wplacaja(dziecko moze wybrac kase z tej lokaty po ukonczeniu 21 lat), a w pl zalozyly babcie Majce lokate i wplacaja jej kase jak ma urodziny albo tak po prostu(niewiem ile tam ma kasy- ale mowia ze duzo i ze na 18tke niezla fure sobie kupi)

P.S Za pare chwilek bede miec najazd tesciowej i test bialej rekawiczki ;) bede was podczytywac :)

Ahhh zapomnialam dodac ze czop mi odchodzi kawaleczkami wiec moze za 2 tyg :P cos sie z tego wykluje :)

Sloneczko kciukasy zacisniete

Kamilka buziaki dla braciszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696135 przez Qltoorka
dziubasek, chyba Twoja najmłodsza latorośl wzięła sobie do serduszka, że księciunio Michaś na nią czeka ;)

siwa, u nas też za dobrze finansowo jeszcze nie ma, bo wciąż remontowo, ale myśleliśmy, żeby kasę z ubezpieczeń grupowych z naszych zakładów pracy tam wpłacić na początek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696141 przez emi87
kasiak ten twój Sebuś to mały żartowniś hehe

Joanna,Qltoorka tez o tym myślałam :) znajoma odkłada na roczne lokaty - bezpieczniejsze niż długoterminowe. myślałam tez o złocie. narazie mam swoje konto oszczednościowe (w ing) ale bardziej słuzy do odkładania bo na tych procencikach to raczej marny zarobek haha plus ze w każdej chwili wypłacam. i chyba cos podobnego założe Mili i tam bede wpłacac co miesiac jakąś kwote i wszelkie pieniążki dla Milci z urodzin itp choć tez coraz mniej ufam tym bankom bo to co sie dzieje to masakra jakaś. jak nie to skarpeta hehe

dziubasek to nie czekasz w końcu do grudnia? :D

uniuni no widzisz jaki kochany :) ogólnie faceci bardzo to wszystko przeżywają tylko to proste chopki i nie potrafią wyrażać uczuć :)

Kamilka to wszystkiego najlepszego dla wójcia Blanki hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696153 przez dziubasek
Wczoraj postanowilam ze jednak urodze po 10tym :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiecie ci ja czuje jak Julka kreci glowa(tuz nad pipka)serio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696154 przez Qltoorka
emi, o widzisz, mój M. też cos o złocie wspominał....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696158 przez agniesia1604
agusiaa26,
Ale powinien pobrać materiał do badania i tyle. Bynajmniej mój prywatny lekarz tak robi...a potem z tym materiałem uderzam do laboratorium. I tak musze zapłacić za to badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696176 przez mycha7
Ja chodzę prywatnie i najpierw mi gadał że zrobi GBS a potem jak wypisywał mi skierowanie do szpitala, że i tak szpital nie ma kasy i nie dostanę od tak antybiotyku chyba że coś się będzie działo. Już sama nie wiem o co tu chodzi.
Koleżanka urodziła w zeszłym tyg i też nie miała robionych badań a i w szpitalu nawet się nie pytali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696199 przez NataliaK
A do mnie dziś mamcia przyjechała bo się urlopuje (i czeka na wnuka ma na dzieje, że w jej urlopie się urodzi :P) i myje mi okna :D w sumie fajnie bo ja okien przyznaje się bez bicia, że myć nie umiem (zawsze są umazane) robi to u nas mąż. Trochę mi dziwnie bo nigdy mi nikt nie sprzątał hehe więc i ja zabieram się za porządku chociaż mama już marudzi że latam po chacie ze ścierą a nie mam się przemęczać...ona chyba myśli, że ja co dzień tylko lęzę i nic w domu nie robie :D dobrze, że nie widziała jak ostatnio klosz w lampie stojąc na krześle zmieniałam hehe

dziubasek moja teściowa to też zawsze w każdy kąt mi zajrzy, nawet musi do sypialni przez uchylone drzwi looknąć co i jak hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696205 przez uniuni
Dziubasek biała rękawiczka :laugh: heh dobrze, że moja teściowa, to bałaganiarz :) Ona zawsze się wstydzi jak ja przyjeżdżam, że brudno.. Brudno to może nie jest ale ma tyle bibelotów mebli i pierdół, że nie da się u niej odpocząć. Nawet jakby człowiek siedział i nic nie robił, to nie ma takiego punktu na którym można zawiesić wzrok by odpoczął :blink: Poza tym ona się mnie trochę boi :)

Sprzątałam w aucie i pozbierałam wszystkie zdrapki jakie miałam. Poszłam wymienić i oprócz kilku które straciły ważność, to mi się uzbierało 225 koron. Poprosiłam 200 w gotówce i za 25 następną zdrapkę. Wsiadłam do auta drapie i co? wygrałam tysiaka :D Wróciłam wypłaciłam gotówkę i jadę coś fajnego Nilsowi kupić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696238 przez agniesia
Kochane ciocie, dziś skończyłem 4 tygodnie:)

Moja waga to 3188 gram, taki byczek ze mnie:-)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696239 przez Joanna89
Dzięki za wyrażenie opinii :)

A to kilka ujęć z wczorajszego dnia z mężem :) Bawił się w fotografa, nawet mu wyszło i obiektyw nie popękał z wielorybka w Nim kadrowanego :)




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl