BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #695710 przez agniesia1604
A co z Kaśką?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695713 przez dziubasek
No to qwa juz moge dostac skurczy i jechac :P , posprzatalam cala wille ;) poprasowalam wszystko, naobieralam kartofli na jutro, przygotowalam devolaye(jutro je tylko usmaze, surowke zrobi mezus,podlalam kwiatki na ogrodzie i nawe pobawilam sie w berka z moja szalona corka... Ja to sie zwyczajnie musialam dzisiaj czuc cudownie ;) (ani coreczka, ani siostrzyczka tesciowej nie zadzwonila i nie zapytala czy mi w czyms pomoc :angry: ksiezniczki)

Ide z Miss wykapac sie bo jej obiecalam ze pochlupiemy sie razem :laugh:

Karolina no a tak sie zastanawialas ;) to masz- rodzisz kochana... Trzymam kciuki, dawaj znac co i jak o ile bedziesz w stanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695735 przez Joanna89
Qltoorka- wiesiołek w kapsułkach pisałam...a masaż wykonuję dodatkowo z WELEDY do masażu krocza:) no ja wiem musze chyba trochę pobiegać hihi ale mam jeszcze ciutkę czasu aż mąż wróci:)
Dziubasku muszę Cię zmartwić,ale sprzątanie mycie, odkurzanie itp nie nie dają:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695750 przez siwa342
karolina p no to sie dzieje :)

Joanna89 na kazdego działa co innego,moja mam sie strasznie mocniej kawy napila i ja ruszylo,kolezanka sie smiała ze 2 razy przy ciazach pomogło pranie dywanow,na inna skakanie po gałęzi wiec nic nie wiadomo

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695754 przez dziubasek
Joanna ja to wiem, skakanie na galezi tez jakos nie bardzo :angry:... :angry: na mnie nic nie dziala :angry: dzisiaj to chcialam zeby chatka i wszystko bylo cacy bo jutro tesciowa przylatuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695760 przez Joanna89
Dziubasku - Ty jesteś już troszkę dalej niż ja :) Mi póki co też nic nie pomaga, nawet 1 skurczu nie miałam:/ Jedynie zwiększona ilość śluzu...Może w środę lekarz coś więcej mi powie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695767 przez dorkiszon
Ale wy sie montujecie ja tez jestem od jutra w 38 mam skurcze jak zawsze, ale jakos nie rodze.
Mam pytanie czy jak macie skurcz to brakuje wam wtedy tchu, bo mi jak twardnieje brzuch to nie moge wtedy zabrac glebokiego oddechu przeciez jak tak bede miala przy porodzie to sie udusze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695771 przez emi87
wunia niestety nie mam pojęcia... ale skoro położna kazała sie nie martwić to chyba nic złego sie nie dzieje. choć dobrze cie rozumiem-też bym sie pewnie martwiła. bedzie dobrze :*

siwa no zgrabniutkie dzieciątko urodziła :) ja sie w terminie urodziłam i wazyłam 2900 :)

patrysia jaki kochany smerfik :D słodziak :cheer: a ten uśmiech - rozbraja!

carmelove o trak kukurydza mmmm smaka mi narobiłaś :S

uniuni to średnie wieści - ale juz masz donoszoną ciąże więc w każdej chwili mogą wywołać :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze a Nils może wcale taki malutki sie nie urodzi bo to zawsze z usg ta waga jest + - głowa do góry - niedługo go wytulisz i utuczysz cycuchem i będzie chłop jak dąb!

moonia no co tu duzo mówić - na wykończeniu już kochana jesteś :) a jak sie bedziesz bardzo źle czuć lepiej jechać do szpitala - po co sie męczyć...

karolinkanice dobrze ze zabrali - macie problem z głowy. niech se popierdzielą pod nosem, ich sprawa. a wy zaraz bedziecie miec nowe łoze dla Ksawusia :)

Nika musisz dac rade - tak po cichaczu przed e-ciotkami sie na porodówke wykradać hehe

karolinap trzymam kciuki za rozwinięcie akcji - w koncu lipiec trzeba zacząć z pompą nie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695780 przez NataliaK
Joanna Ty masz 36tc więc spokojnie jeszcze na Twoje skurcze czas na moje to nie musisz się wysilać żeby Cię teraz coś ruszyło ;)

karolina to może faktycznie coś się zaczyna?:D ale numer przyszedł lipiec i laski się sypią hehe

Dziubasku Ty ale masz energii nadal Supermama z Ciebie :D

Dorkiszon ja mam kilka razy w ciągu dnia tak jak Ty, że brzuch mi się napina i od razu mi się ciężej oddycha, nawet jak w tym momencie ciśnienie zmierze to jest wysokie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695788 przez Joanna89
Nataliak 37 tydzień mam, już 4 dzień :)

Ide wypić Wasze zdrówko, mojego szampana PICOLLO :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695801 przez dorkiszon
Fajne sa takie urodziny bezalkoholowe tez takie zaliczylam jeszcze 30 okragle , a kolejne tez pewnie o suchym ryju bo pewnie bede karmic kurde jaka ja sie pozadna zrobilam fajnie tak ostatni raz czulam taka satysfakcje jak fajki rzuciłam hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695812 przez kasiak
Wrzucam obiecane fotki :) niuniek wykąpany, pachnący, cyca ponaciągał i śpi od dłuższej chwili :laugh: tu cyca zabrałam :) micha cieszy bo brzuszek pełny i Sebek w kąpieli po raz pierwszy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695820 przez Jamajka
Dorkiszon tantum rosa, ok. 3.60zł za saszetkę.. majątek to to nie jest :) Wyczytałam w necie i dziewczyny polewają butelką z dziubkiem, albo psikają takim małym zraszaczem jak do kwiatów.. pewnie zaopatrzę się i w jedno i w drugie :) Pani w aptece powiedziała, że to się rozpuszcza w litrze wody.. to pewnie jedna saszetka na cały dzień starcza.. ja mam 4 więc już coś powinno zadziałać, a w razie Wu dokupię.

Karolinap chyba rzeczywiście coś się dzieje, bo skoro odszedł Ci czop kilka dni temu to możliwe, że zaczyna się wszystko rozwierać i na dniach będziesz świeżo upieczoną Mamą :D Trzymam kciuki :)

Dziubasku nieźle się napracowałaś.. wszystko na Twojej głowie. Na pewno Teściowa Cię doceni i będzie opowiadać na prawo i lewo jaki pyszny obiad i błysk w domeczku miałaś :) Także jutro przynajmniej masz na co czekać.. może chociaż 'księżniczki' pozmywają jutro? No to się zaczyna.. ile masz mieć teściową?

Patrysia Tymuś słodziak.. minki ma niezłe :) Jak sobie radzicie? :)

Nikaa czekamy, czekamy :)

Kasiak Sebek cudny :) Widać, że dobrze mu z Wami :D

Moim zdaniem Kasia chyba rodzi. Coś długo jej nie ma.. mam nadzieję, że się odezwie.. ona chyba ma internet w tel. to może skrobnie słówko jak będzie po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695824 przez nikita
Witam wszystkie mamuśki rozpakowane i te jeszcze nie :P Fotki maleństw są cudne można patrzeć i napatrzeć sie nie można
u nas jak narazie nic sie nie szykuje mamy jeszcze tydzień do terminu ale chciałabym do 8 urodzić bo mój gin idzie na urlop. Moze zacznie sie tak jak z Ignasiem, nic sie nie działo a jak chwyciło to poszło :)
Jutro mamy gości wiec moze jak polatam troszkę na szmacie to sie ruszy :P

a tamtum rosa rozpuszcza sie w 0,5l wody jedna saszetka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695825 przez NataliaK
Jest i Sebastianek! Ale pulchniutki w tej wanience :) śliczny chłopczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl