BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #695990 przez dziubasek
Kamilka trzymam kciuki zeby za ten cud :)
A co do tego zelu to nie na wszystkich dziala :( mi podawali dwa razy i dupa blada(zero postepu)...
Emi oni mi beda dozylnie podawac taka mieszanke z witaminami, codziennie beda do mnie przyjezdzac i mi robic albo zastrzyk albo kroplowke(jeszcze niewiem)

Miss pojechala po babcie na lotnisko :) leze w wyrku i chyba zaraz utne sobie drzemeczke (a co trzeba korzystac :) )

Ciekawe jak tam Kaska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696000 przez mycha7
Kamilka a nie boisz się rodzić gdzie indziej? U nas w Gorzowie maja najlepszy sprzęt w razie W. W ogóle teraz jakoś dziwnie, że od razu po terminie chcą wywoływać poród. Ja rodziłam pierwsze dziecko 4 dni po i nikt mi wcześniej nie kazał przychodzić na wywołanie jakby nic się nie działo. Przecież podobno 38-42 tyg to jest normalna ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696001 przez Qltoorka
Wstałam właśnie, więc śpieszę powiadomić, że MAMY MATEUSZKA!!!!!!
Pierwszego lipcowego dzieciaczka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kaska napisała do mnie o 1.28:

O godz 0.47 urodził się Mateusz. Waży 4080g i ma 57 cm.
Miałam cięcie cesarskie. Resztę opowiem jutro. Dobranoc


:) :) :) :)
Całuski dla Kasi i Mateuszka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696002 przez dziubasek
Wow Kaska gratulacje :) :kiss: czekamy na relacje i foteczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696003 przez Kamilka22
Mycha ale wywoływanie jak coś to będe miała tydzień po terminie.

O kasia gratulacje:)!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696007 przez mycha7
A po tym żelu nie będziesz już rodzić? W ogole to gdzie Ci każą jechać na ten masaż szyjki?

KASIA gratulacje - ale wielki Twój Mateusz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696009 przez Kamilka22
W Barlinku. Mój lekarz do którego chodzę tam pracuje i w Gorzowie też. Ale mówię że ten żel ma to przyspieszyć bo nie wiadomo czy sama kroplówka podziała. A że w gorzowie nie mają tego żelu to pojadę tam na wywoływanie i tam mi ten żel też dadzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696011 przez mycha7
Aha. To życzę Ci by coś się ruszyło do soboty;) Bo teraz w Gw jest naprawdę super jeśli chodzi o wygląd i obsługę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696014 przez Kamilka22
No zobaczymy :)

Ja już nie wiem kogo słuchać;p bo są przeróżne opinie zwariować można!! niektórzy pukają się w głowę jak im mówię że w Gorzowie i tak w kółko....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696019 przez kasiak
Gratulacje dla rodzicow :) Mateuszek kawał chłopa :ohmy: mamy pierwszego lipcowo-lipcowego dzidziusia :laugh: bo juz i majowe i czerwcowe były. A dziubasek chce machnąć grudniowo-lipcową dzidzię :laugh:

Obudziłam się w nocy na karmienie, najpierw zmiana pieluchy i o dziwo pierwszy raz było bez ryku :) nawet się nie zdążył obudzic :laugh: nabieramy wprawy i prędkości :laugh: przystawiłam do cycka i nawet nie wiem kiedy zasnęliśmy...obudziłam się mokra :P z cyca się polało, dobrze, że na drugim dalej miałam wkładkę bo bym się pewnie utopiła w mleku :silly:

Nie wiem czy słyszałyście o czymś takim, że jak dziecko płacze to mleko samo leci :unsure: ja nie wierzyłam jak mi mama mówiła. A potem przy którymś razie karmiłam z prawego a z lewego mleko samo poleciało i już tak zostało :P :laugh:

Ide robić śniadanie, do sklepu trzeba jechać, może pojadę sama. Mały nakarmiony, maz przewinąć potrafi, wiec do spożywczaka mogę wyskoczyć. Bo w lodówce coś jest, ale mam zaschciankę i muszę sama sobie kupić :laugh:

Miłego dnia wszystkim życzę i idę pooglądać uśmiech na buziolku mojego skarba :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696020 przez carmelove
Kaśka gratuluje! jaki duży chłopak ! :))))))
no to tabelka sie zapełnia, z początku została Kamila, ja i osobka85 :P
ja dziś mam wizyte, ciekawe ile Anulka waży :)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696023 przez mycha7
Zawsze tak będzie, że ile rodzących tyle opinii. Na moją decyzję wpłynął najbardziej sprzęt, który mamy dla noworodków. Oczywiście wierzę całym sercem, że będzie wszystko ok ale życie pisze różne scenariusze.

Teraz jak leżałam było dziecko ważące pół kilograma w inkubatorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696024 przez Kamilka22
carmelove no to zobaczymy która będzie pierwsza;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696027 przez carmelove
Kamilka, moja mama mówi, że na dziewczynki trzeba długo czekac, bo muszą sie wystroic, żeby wyjśc, wiec z naszej trójki stawiam na osobke :D

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696028 przez emi87
mycha o kurde :D odrazu mi sie przypomniała laska z filmu baby blues jak z wózkiem na rolkach zapiżdżała :D

Kamilka twój suwaczek to wogóle robi na mnie piorunujace wrażenie :D jeszcze niedawno było tam 20 tydz itp a tu prosze - dziś termin! trzymam kciuki żeby do soboty coś sie zadziało - litry naparu z liści malin, jeszcze więcej sexu i sprzątanie ;D i nie wiem co jeszcze :P
a ten żel to chyba mozna samemu w aptece kupić i wtedy w szpitalu ci posmarują co trzeba - zapytaj sie lekarza albo farmaceuty. cos czytałam na ten temat i mozna mieć swój :)

kaska wiedziałam!!!!!! :cheer: gratulacje kochana! ale masz duziegooo mężczyzne fiu fiu wycałować Mateuszka :kiss: :kiss: :kiss:

kasiak widze ze doszłaś do wprawy :) no i widze że ogólnie samopoczucie bardzo dobre?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl