BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #696240 przez sloneczko33
hej dziewczyny a ja do zadnej z was nie mam nr tel :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696264 przez Qltoorka
O jejku, agnesia, jak ten czas leci :) A Ty sobie zmień suwaczek, bo Ci wciąż ciążę odlicza ;)

sloneczko, no przecież na FB podawałyśmy ;) Tam jest cała lista...

Joanna, piękne szpilki :) A sukieneczka widzę, że przez brzuszek do góry się nieźle uniosła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696265 przez agniesia1604
Czy któraś z Was zamawiała BIO OIL na gruponie i czy już otrzymała przesyłkę?
W sumie 14 dni roboczych minie w czwartek ... i czekam i nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696294 przez moonia154
Joasiu piękna z Ciebie modelka :kiss: A te czerwone szpileczki... Hmmmm... Sam sex! :P
Agniesiu faktycznie, Sewerynek to już niezły byczek- rośnie jak na drożdżach :laugh: kto by przypuszczał, że to już 4 tygodnie... :blush:

Ja właśnie zaczęłam się zastanawiać, jak to będzie bez brzuszka... Tyle czasu z piłką pod serduszkiem, a tu nagle on zniknie...? Gdyby jeszcze zechciał być zaraz po porodzie taki malutki jak przed :dry: No dobra, superpłaski to on nigdy nie był, ale mam świadomość, że trochę jeszcze zostanie :unsure: Tylko jak to jest bez brzuszka, bo ja już nie pamiętam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696297 przez sloneczko33
nie pamietam gdzie ten post z nr tel jest hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696306 przez Qltoorka
sloneczko, nie umiem Ci do niego linka wrzucić, ale jeśli Ci to pomoże to jest na lipcówkach na fejsie z datą 15 maja... bo te nasze posty tam się chyba też chronologicznie tam układają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696310 przez Kamilka22
musisz słoneczko post po poście powoli przejrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696317 przez emi87
Joanna ślicznie!!! matko że ty jeszcze nogi wciskasz w takie buty :D moje takie spuchnięte że nawet w adidasy wsadzić nie moge :D sukienusia to taka mini sie przez piłeczke zrobiła :) piekna ciężaróweczka :kiss: i jaka sexi ;)

moonia mam to samo - nie wyobrażam sobie siebie teraz bez brzuszka :)

agniesia już 4 tyg kto by pomyślał! alez ten czas zasuwa :)

uniuni wow szczęście ci dzis sprzyja :) moze małe sprzatanko albo sexik i finał na porodówce? :P tak na szczęśliwe zakończenie hehe

ufffff własnie wyszorowałam lodówke, obiadek zrobiony (makaron ze szpinakiem i fetą :S ) i albo poleniuchuje albo pójde pazury sobie zrobic :P a co!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696323 przez karolinkanice16
Hej kochane mi dzisiaj stuka równe 10 dni do terminu wczoraj miałam silniejsze skurcze dzisiaj ustało wydaję mi się że mały jednak wyjdzie w terminie.

Później wstawię zdjęcia tego co zakupiliśmy dla Ksawcia :D.

Kasia Gratulację :* :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696350 przez siwa342
Joanna89 jak zawsze fajne fotki :P ,ale w takie szpile bym nogi już nie zmieściła a mam takich butów sporo... po ciąży nadrobie :D
ja tylko czekam na te moje warkoczyki i tez mam nadzieje jakaś mała sesje koleżanka mi zrobi bo samej to lipa

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696368 przez Jamajka
No pięknie :)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że Kasia rodzi i urodziła! Witamy Mateuszka :D Kawał chłopa i też dość długi :) Super, że wszystko OK, Gratuluję :D

Madzia podziwiam, że masz czas dawać znać co u Was. Recepty na ślimtanie nie ma. To jest całkowicie naturalne i myślę, że KAŻDA mama bez wyjątku będzie miała dni, kiedy będzie sobie chciała popłakać. U mnie to była codzienność przez pierwsze tygodnie. Miałam poczucie beznadziei i bezradności jak urodziłam Lenkę, a przecież tak strasznie ją chciałam i na nią czekałam. Ale mój kochany M. mnie bardzo we wszystkim wspierał i chwalił. I mówił, że jestem super mama.. i myślę, że to jest ta recepta. Mieć wsparcie, pomoc i zrozumienie wśród najbliższych.. u mnie do miesiąca zdarzały się załamujące momenty, za dużo mleka w cycach, że Lala nie mogła się przyssać, to płakała, to nie mogła zasnąć.. ja byłam niewyspana itp. Ale jak hormony zejdą, my się do siebie przyzwyczaimy.. każdy dzień jest wtedy radosny i po prostu szczęśliwy. Także głowa do góry, bo Michaś nie mógł wymarzyć sobie lepszych rodziców! :D I za chwileczkę wszytko będzie jak w zegarku :) Ściskam Was mocno, dajecie radę i pamiętaj, że jesteś Super Mama :D

Kasiak z tym płynięciem mleka z cyca przy płaczu dziecka to prawda :) Wielokrotnie tego doznałam. Nawet jak byłam poza domem bez Leny i o niej pomyślałam, albo się zamartwiałam jak sobie beze mnie radzi, to od razu czułam wyciek :P wkładki laktacyjne jak i pieluchy lepiej nabywać hurtowo :D

Uniuni Ty szczęściaro!! Niezła gotówka :D 1200 koron do rączki nie co dzień pewnie wpada :D Super.. poszalej sobie i kup coś extra dla Nilsa :D btw. to już ten etap macierzyństwa.. każdą dodatkową kasę przeznacza się nie na siebie tylko na dziecko :D gwarantuje, że długo ten stan nie mija.. ja zawsze wolę kupić co Lali niż sobie :D

Monia ja sobie siebie bez brzucha też nie wyobrażałam.. ale jak już ten brzuch leży koło Ciebie w wózku, to już się tak za nim bardzo nie tęskni, bo ma się jego zawartość na żywo :) a można się zwinnie zgiąć wpół, podbiec bez zadyszki i przyspieszyć kroku :) Także robi się duuużo wygodniej. Ba! i nawet gdyby nie tryskające mlekiem i bolące cycki, to by można było spać na brzuchu.. ale na to jeszcze chwilę trzeba poczekać :D

Co do książeczek i kont oszczędnościowych, to na pewno warto zainwestować w dziecko, ale lepiej 100 razy sprawdzić ofertę, i przekalkulować ryzyko utraty takich pieniędzy. Nasi rodzice też wpłacali nam pieniądze na książeczki mieszkaniowe.. i co? Nic z tego nie mamy, bo była zmiana pieniądza, inflacja i co tam jeszcze.. pieniądze przepadły i nikt za to nie odpowiedział!! Także nie wiem w czym najlepiej trzymać taką gotówkę.. chyba rzeczywiście w złocie albo jakichś obligacjach. My do dzisiaj nie zdecydowaliśmy się na nic konkretnego.. ale na pewno o czymś pomyślimy :)

Idę wkładać pizzę do pieca, bo M. zaraz stanie u drzwi a tu nic w domu nie pachnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696384 przez Qltoorka
agusiaa26, czy to jest ten dywan z LM, który kupowałaś?

www.leroymerlin.pl/dywany-i-wykladziny/d...e,p151769,l1214.html

Bo teraz widzę, że mają promocję... tylko nie umiem się zdecydować na kolor-bo ten u Ciebie na zdjęciu wygladał pięknie, ale też od początku myślałam o czekoladowym...

Jamajka, ale z Cienie Super Mama i Super Żona :)

siwa, a kiedy je robisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696391 przez uniuni
Emi sprzątanko tak, seksik raczej nie, bo coś się przypałętało, jutro powtórzę badanie szczochów rano, może jakaś niefortunna pomyłka :blink:

Jamajka masz rację! Nawet nie pomyślałam, ale faktycznie..teraz jak jade na zakupy, to raczej Nils w głowie.. Ciąża, brzuszek i dodatkowe kilogramy nam też w tym sprzyjają ;) aaaa bo teraz nie ma co kupować zaraz brzuszek zniknie, aaa bo po porodzie nie wiesz jaki będziesz rozmiar nosić - a kobiety pieniądze lubią wydawać :lol:

Dzwonili ze szpitala - wizyta jutro o 11:00 aż się cała trzęsę.. z wyczekiwania i z niepewności (a może cukier spadł :silly: ) A co jak mnie już tam jutro zostawią?

Paproch mi takiego stracha narobił .. wystawia kolano tuż pod żebrami i jak łapię, albo pogłaszczę to chowa i wypycha w innym miejscu. Jadę ja sobie autem, kolano wyszło ja je łapię, a mały nic. Głaszczę, mały nic. No to ruszam tym kolanem normalnie jak skrzydełkiem na kurczaku i żadnej reakcji!! Bezwład!! :ohmy:
Zawróciłam do domu, wpadłam łapię za dopplera i podsłuchuje... serce bije i książę się poruszył. Nosz kur..a jak mnie zdenerwował. Chyba spał tak mocno, bo mu w nocy nie dałam tym swoim łażeniem. Mówię mu, młody - żarty się skończyły spier wypier z brzucha jak Ty masz mnie tak straszyć. Nudzi Ci się, to wyłaz dam Ci się cycem pobawić.
Cholera jasna co za dziecko! W ciula matkę robi i pewnie się tam jeszcze zaśmiewa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696399 przez karolinkanice16
Uniuni ja wczoraj miałam takiego stracha bo mały prawie w ogóle się nie ruszał, chyba czuł jak źle się czułam przez te choróbsko poruszałam brzuchem nic zjadłam coś nic, dopiero czekolada na niego zadziałała i to tyle o ile, a dziś od rana szaleje bo i ja się czuję o wiele lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696400 przez Qltoorka
Kochana, Ty panikujesz, a on pewnie uwielbia przejażdżki samochodem i sobie wtedy słodko śpi... A matka wariuje :P
A co będzie jak Cię zostawią? No a co ma być ;) Wyjdziesz rozpakowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl