BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #696668 przez misskate
Patrizia Jesteś niesamowita... Spoglądam na Twoje posty i ogromnie podziwiam Twoją siłę. Wierzę w to, że zostanie Ci wynagrodzone Twoje cierpienie, a szczęście niebawem będzie na Ciebie spływało ze wszystkich stron :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696671 przez Qltoorka
Ale wieczorem klikacie, no no ;-)
Misskate, witaj wśród lipcowek. Czy my tak oniesmielamy, ze tak późno się do nas odzywasz, hihi :-P

Kaska, dobrze ze w końcu skrocili te Twoje męki... Piszecie dziewczyny o bólu, ale w tak cudowny sposób, ze wiem ze nie należy się go bać, ze jest do przeżycia, a poza tym mija....;-) to naprawdę dodaje mi otuchy i wiary....

Patrizia, a nie mialas też na początku lipca poznać wyniki badań?

Dorkiszon, dowiadywalas się cosik w sprawie tej przepukliny? Czy zapytasz dopiero jak do porodu pojedziesz?

To ja już się gubie ile jutro do szpitala, ile do lekarza.... Ale wiem jedno - dużo ;-) jakie będą tego efekty? Czy uda się by w jeden dzień rozpakowalo się kilka mamusiek? No niewykluczone....

Karolinap, gdzie jestes?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696672 przez Jamajka
Wiem Patrizia, rozumiem Cię. Ja Cię nie chciałam na zwierzenia namawiać, ani rozgrzebywać niczego.. tak tylko pamiętam, że miałaś się widzieć z lekarzem i byłam ciekawa czy już po, czy coś się dowiedziałaś i ogólnie jak sobie radzicie.. My wszystkie się strasznie cieszymy, że do nas zaglądasz i dopingujesz nas.. doradzasz :) Życzę Ci dużo siły i pogody ducha mimo wszelkich przeciwności :) i bądź z nami, chociaż wiem, że to może być trudne, zwłaszcza teraz.

Uniuni rzeczywiście.. :ohmy: zapomniałam o KarolinieP przecież ona się dzisiaj też nie odzywała cały dzień.. a wczoraj ją brało.. może już po wszystkim? skrobnąć smsa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696675 przez Qltoorka
Patrizia, się chyba z tym postem ociagalam, bo widzę ze napisalas ze wciąż czekasz na te wyniki.... Daj znać jak się czegoś dowiesz :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696676 przez Joanna89
Jamajka a szkrobnij :P

W sumie ja też nie mam do żadnej numer... więc podaje mój może ktoś zechce...725493497 :)

Zmyka do wanny i masować krocze :D niestety sama muszę sobie poradzić hehe
mała daje koncert w brzuchu , także pewnie nocka będzie mało przespana...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696677 przez Patrizia
Qulturka no wlasnie mialam miec na poczatku lipca wyniki ale ich jeszcze nie ma i nie wiem dlaczego caly czas siedze jak na szpilkach juz bym chciala wiedziec co to bylo. Mam tez nadzieje ze jak bede miec wizyte u gina to pokaze mu wyniki niech on mi tez je omowi i stwierdzi czy tak duzo moglo sie wydarzyc w ciagu 2 tyg no i mam nadzieje ze tam u mnie w podwoziu nic sie nie porbilo oby...




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696681 przez misskate
Qltoorka Wprawdzie aktywna nie byłam, ale starałam się, jak mogłam, żeby nadążać za tempem Waszych postów :laugh:
U mnie wreszcie wszystko trochę się uspokoiło :) D. "zostawił" mnie na prawie miesiąc, był za granicą. A niewiele później dowiedziałam się, że poród tuż tuż. Wyobraźcie sobie, co ja czułam, wyprawka w proszku, o malowaniu ani słychu, ani dychu.. że nie wspomnę o jakimś praniu, prasowaniu, czy wyborze wózka... To były pracowite 3 tygodnie... ale jaka teraz jestem z siebie dumna:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696682 przez Patrizia
Jamajka mi chodzilo o to zeby Wam nie psuć humorow, a moje rany juz chyba zostana na zawsze ale naszczescie potrafie o tym rozmawiac wiec jesli cos chcecie wiedziec to poprostu piszcie ja wam odpowiem. A tak wogole to dzieki za zainteresowanie :kiss: :kiss:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696686 przez Qltoorka
Patrizia, jak mamy się nie interesowac...przecież jestes jedną z nas i nic tego nie zmieni.... Stworzylysmy tu przez te miesiące coś na wzór jednej rodziny....nie na darmo nazywamy siebie przecież ciotkami....

Jamajka, pisz do tej melepety i daj znać koniecznie jak coś będziesz wiedziec. Dziwne, ze od wczorajszej nocy nic nie skrobnela... A przecież u niej to też wszystko wskazywało na początek akcji.... Ten czop to już jej chyba ze dwa tygodnie temu odszedł, co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696694 przez Jamajka
Qltoorka Karolina się pewnie lada moment odezwie, bo nadrabia dzisiejsze posty :) Dzień spędziły razem z Polą u mamy i są nadal razem czyli w dwupaku:) Wszytko w porządku :) Pewnie jak dobrnie do końca dzisiejszych postów to napisze coś więcej jak się dzisiaj czuje :)

Patrizia oczywiście, że jesteś jedną z nas.. ja myślę, że każda by chciała wiedzieć co Ci lekarz powie, jakie są wyniki badań itp. My przeżywamy to wszystko razem z Tobą i to jest raczej normalne, że się martwimy i interesujemy :kiss: Jak będziesz już coś wiedziała i gotowa, żeby się z nami podzielić, to pisz.. my też Cię chętnie wesprzemy i słowem otrzemy łezkę z policzka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696708 przez karolinap
Tak, juz jestem. Nadrobić caly dzień na forum trochę mi zajęło.

Tak wiec rano nie mogłam wstać tak mi było słabo, umylam 2 talerze i prawie padlam jakoś taka osłabiona wiec zostawiłam mycie naczyń mężowi. Oddychalam głęboko, A. w pracy a ze mama ma dziś i jutro urlop to przyjechałam do niej zeby nie siedzieć sama. Cały dzień odpoczywalam, samopoczucie trochę lepsze niż rano.
Zwazylam się dzis i po wczorajszym przeczyszczeniu schudłam 2,5kg. Wysikalam chyba cala wode zatrzymana w organizmie i zobaczyłam dziś moje kostki. Zero opuchlizny :)
Ciekawe co bedzie jutro. Jak tak kiepsko maja wyglądać kolejne dni to nie wiem skąd wezmę siły na poród. Brzuch dzis nadal twardy ale skurczy brak.

Ale rzeczywiście, jak czytam Wasze opisy porodów to boje się coraz mniej. Kazda historia jest inna ale równie piękna.

misskate - witamy!

Kaska1982 - Gratulacje!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696713 przez siwa342
Takie tempo tu wszystko nabiera że aż się boje że osatnia urodzę...a mogłoby sie coś ruszyć na dniach bo już prawie wszystko zrobione,jeszcze tylko jakaś mała sesja brzuszkowa :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696714 przez Joanna89
Siwa no co ty :) ja mam termin na 25 lipca dopiero... na.szczescie czas szybko leci :)
Karolinap - ufff juz myslalam ze tulisz swoje malenstwo:)bedzie.dobrze.musisz byc silna :)
Tyle sie.dzis nachodzilam a nawet spac mi sie nie.chce...to chyba brak meza obok hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696718 przez karolinap
Joanna88 - to na pewno brak meza :P
Dla mnie to nie takie "Ufff" ;) Bardzo chciałabym juz tulić Pole :) ale wiadomo - ona decyduje kiedy bedzie chciała wyjść i przywitać się z Mamusia i Tatusiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696723 przez Joanna89
Pewnie juz niedlugo wyskoczy :) ja sama niemoge doczekac sie mojej Ali :) buziaki mamcie zmykam bo rano ide na basen :) milej nocy !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl