BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #697145 przez judytejsza
dzieki wam wszystkim za słowa otuchyi za wsparcie co ja bym zrobiła bez naszego forum:) wszystkie jestescie kochane:) buziak dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697147 przez dorkiszon
Uni , a to wszystko dobrze na szczęście. Jeszcze się nacieszysz dzidziusiem kilka dni zleci tyle już wytrzymałyśmy, ale wiem , bo mi też się dłuzy.
No to dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697151 przez dorkiszon
Aha nie wiem czy znacie stronke zafree.com.pl/index.php/oddam-za-darmo zamówiłam tam pełno różnych gratisów przyszły mi właśnie dziś test na twardość wody i tabletki z kolagenem na stawy i witaminą C.
Te dwie rzeczy akurta z Polski reszta ze Stanów ma przyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697155 przez Joanna89
a ja czekam na wizyte ,jeszcze.zaliczylam sklep i kupilam top w kwiaty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697158 przez bea2a
Uniuni nie wiem zupełnie czemu martwisz się wagą Nilsa. Dzisiaj wyszłam ze szpitala i wczoraj na USG wyszło, że moja mała waży 2600-2800g i wcale lekarz nie powiedział, że jest za mała, tylko, że w normie ale w dolnej granicy. Nie ma się czym przejmować bo dzieci rodzą się różne. Moje dwie koleżanki rodziły dzieci poniżej 3 kg i były donoszone i zdrowiutkie.

Qltoorka ludzie na prawdę mają znieczulicę na ciężarne. Ja nawet jak teraz byłam w szpitalu to jak czekałam na badania, to nikt mi miejsca nie ustąpił. A siedziały dziewczyny na inseminację, zupełnie zdrowe. A przecież jak ciężarna jest w szpitalu, to różnie z nią może być. No ale nikt się nie ruszył i stałam 20 minut czekając.

W weekend planuje wyprawić urodziny mężowi, więc na mnie jeszcze nie może być pora :) Zresztą na KTG nie miałam żadnego skurczyku, więc nic się nie zapowiada. Grzecznie czekam do terminu. Poza tym nic mi nie dolega, energii mam dużo i w ogóle dobrze się czuję.

Gratuluje nowym mamom !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697164 przez dorkiszon
Mój tez ma urodziny i tez miało być w ten weekend odprawiane, ale czekamy, aż mój brat pojedzie.
5 lipca mój ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697172 przez emi87
karolinap nie tylko ty sie martwisz o kaske :) głowa do góry - dacie rade!

siwa ja cie pobije ale nie bede sie chwalić ile :P albo co mi tam-131 cm :D zreszta ja nigdy szczupła nie byłam wiec to nie sam brzuch (niestety :dry: ) :P mam nadzieje ze wszystkie was wyleczylam juz z kompleksów :P

Qltoorka no nestety ludzie kultura nie grzeszą echhhh

uniuni nie ma-czekaj na reszte grzecznie w kolejce :D :P

no ja juz oskubana - moge świecić piczka na porodówce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697178 przez Kasik88
hej!

Wybaczcie, że nie odniosę się do wszystkich postów ale nie jestem po 3 dniowej nieobecności nadrobić.

kaska gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Mateuszka.

Powróciłam ze szpitala, niestety dalej w zestawie 2w1, na szczęście moje spojenie jest całe i mogę rodzić siłami natury :D:D:D ale nie w pozycji na łóżku, tylko położna ma mi dobrać jakąś inną, ale to już podczas porodu. No i mam robić wszystko by Hanulkę przyspieszyć, więc mimo bólu sprzątam i sprzątam :P no i może na jakieś pieszczoty z mężem się załapie. Poleżałam na patologii ciąży i się naoglądałam.

Aaa i mój małż też urodzinuje :D Jutro kończy 30 wiosen. :D

Miłego dnia Wam życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697183 przez emi87
Kasik88 super wieści!!! no i wszystkiego najlepszego dla mężulka :) moze jak ostro wysprzątasz to mu prezent na urodzinki zrobisz hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697184 przez mycha7
Siwa ja Cię biję bo mam 116 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697192 przez karolinap
Emi z Ciebie ta taaaka dobra duszyczka :) Zawsze skrobniesz mile słówko :*
Się nie dziwie ze Twoje klientki nie mogły się z Toba rozstać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697193 przez Joanna89
my po wizycie :) malutka zdrowa :) wazymy 2720 kg:) moja szyjka lekko zmiekczona,ale zamknieta :) nastepna wizyta 19 lipca. Mykam do mamci na obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697194 przez askan2
A ja 119 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697200 przez moonia154
Qltoorka jak widać, wszędzie "wieś" taka sama :dry: Pracując w markecie przekonałam się, że większość ludzi to bydło, chołota i tylko patrzą zdeptać i stratować swoimi "kopytami" (tak mawiałyśmy z koleżankami). Dzisiaj po KTG położna wpuściła mnie do doktora "tajnym przejściem", bo w poczekalni trochę tego "bydła" było :laugh: Ma się te znajomości :side: Dopiero jak wyszłam z gabinetu to te stare kwoki tak na mnie patrzyły, a ja co? Walnęłam swój mega uroczy uśmieszek i powiedziałam "Do widzenia". Trzeba było widzieć ich miny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697203 przez bea2a
A to widzę, że nasi mężowie mają urodzinki po sobie:) Mój dzisiaj, jutro mąż kasik a pojutrze mąż dorniszon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl