BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697357 przez osobka85
Dziewczyny już kiedyś był ten temat, ale pewnie co najmniej 500 stron temu, więc nie chce mi się szukać... Pamiętam, że któraś z Was (Kasik- chyba Ty, ale nie jestem pewna) polecała jakieś firmy chust tkanych. Czy mogłabym prosić jeszcze raz o te nazwy? Bo chyba taką sobie sprawię. Ostatnio byłam na pokazach chustowania i bardzo mi się spodobało :)

Qltoorka- to super że mąż się wziął do pracy :) będziesz spokojniejsza :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697358 przez Kamilka22
Qltoorka widzisz:) podziałało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697359 przez uniuni
Bea ja się nie martwię wagą Nilsa - to było podane jedynie orientacyjnie. Martwię się, że do 27 tygodnia rósł normalnie, wymiary główki i brzuszka odpowiadały wiekowi ciąży. 10 tygodni później jakby mi ktoś dziecko podmienił.. Nie powinno być tak dużej różnicy między rozmiarem główki i brzuszka. Gin powiedziała, że to hipotrofia asymetryczna - poczytaj o tym to zrozumiesz dlaczego się martwię. Nie o kilogramy mi chodzi..

Kasik super wiadomość! Jednak świadomość, że można rodzić naturalnie daje jakiś komfort. :)

Monia hahah może one myślały, że Cię przemycił rano i pod biurkiem trzymał jak inne z psiochami na wierzchu leżały :laugh: Ale miały zagwózdkę co? :laugh:

Jamajka mi też podwozia gin nie zbadała :) co prawda do terminu 2,5 tyg ale to moja ostatnia wizyta była. W szpitalu też nikt się nie zainteresował :)Nie wspominając nawet o GBsie.. Tu jakiś chyba tajny kod panuje, a ja go nie rozumiem :laugh:

Dziubasek czekam na raport po wizycie u ciotki :) Nie mogę się doczekać..ciekawe co Ci zaserwują? :silly: A może mogłabyś mieć jakieś zachcianki akurat ? :blush:

Qltoorka przytulam :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karolinka to jak i tak mają Ci tylko masaż szyjki robić i żelem smarować i w ciągu tygodnia, to dlaczego za tydzień dopiero, a nie od razu jak już tam byłaś? Tak czekają na dokładnie 40tyg?

Kamilka z tym sikaniem, to ja też tak :) Byle blisko do toalety :) Wyczytałam gdzieś, że na tym etapie ciąży, to pęcherz jest spłaszczony jak naleśnik :laugh:
Co do bóli w nocy. Ja jak kaleka :) Podnieść się to ogromy ból, właśnie krocze, plecy i sama czuję jak staram się na 'miękkich' kolanach iść, bo przy każdym kroku ciągnie i uciska niemiłosiernie :)

Nala piękne rude włosy :) 18kg nie widać, za to brzuszek śliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697361 przez karolinkanice16
Uniuni ja byłam dzisiaj u pielęgniarki tylko w klinice a 10 lipca ide do szpitala i tam mi będą robić. A dlaczego muszę czekać tydzień ? Nie wiem wydaję mi się żeby było po prostu w terminie.

A to my z dziś słoń na trawingu :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697366 przez siwa342
dobra dobra pobiłyście mnie :p juz mi lepiej :P żartuje :D

A ja własnie wróciłam ze szpitala-byłam odwiedzić koleżankę co urodziła w poniedziałek,taka kruszynka,główka taka malutka a te nóżki jak u żabki ja też już tak chce,mąż zjeżdza teraz na urlop i coś kurcze trzeba zrobić by ta moja juz wyszła.No i jakoś taki dobry humorek mnie łapnął :D nawet zrobiłam se pare fotek,jak zrzuce na kompa to się może jakąś pochwale

Qltoorka szkoda słów nieraz na tych facetów,mój o dziwo się nie wymigiwał od roboty i juz dawno łóżeczko skrecone i pomalowane itd,nawet nie wie że nie musi konczyć tapetowania i malowania bo po wymiane kaloryferów teściowie mi pomogli skończyć aby było juz gotowe zanim zjedzie

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697374 przez siwa342
Wielorybek :)


MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697375 przez karolinkanice16
siwa342 piękna mamusia :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697383 przez agniesia
Moi mężczyźni:-)

Bardzo ich Kocham...są całym moim światem...:-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697386 przez Kasik88
osobka tak ja polecałam a raczej pisałam, że lennylamb ma fajne tkane i wiele rodzajów, a ja mam z redcastle i sobie chwale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697392 przez misskate
Dziewczyny, cudne brzuszki, świetnie wyglądacie :)

agniesia Ale masz Przystojniaków :) A jacy w siebie wpatrzeni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697394 przez osobka85
dzięki Kasik :) zaraz sobie zobaczę :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697398 przez karolinap
Dziewczyny, piękne zdjecia! Piękne mamuśki!

Qltoorka No śledztwo trwa a sam policjant w dniu kradzieży się śmiał ze Audi to chodliwy towar i pewnie juz jest przemalowany i w częściach. Wiec nie wiem czego oni szukają???
No i super ze maz wziął urlop i pokoik bedzie raz dwa zrobiony :) musi zdążyć! Moze właśnie bedzie tak jak u mnie, ze się uspokoi.

A u mnie deprecha się powiększa! :dry:
Ten list o śledztwie, finanse, skurcze ustąpiły - a juz myślałam ze urodzę no i jakby tego było mało - maz właśnie zauważył pod pępkiem kilka rozstępów!!! Na sam koniec??? WHY?! Od razu mnie pocieszał, ze to pod pępkiem, ze nie będzie widać, ze mloda skora i wszystko się wciągnie. Echh, wiem że to nie koniec świata tylko wiadomo - muszę ochłonąć :| a dam sobie rękę uciac ze 3 dni temu jeszcze ich nie było. Tak jak u NataliaK chyba dzis pisała. Co za cholerstwo...

Nala Też mi się wydaje ze jak ktoś ma mniej to wszystko ma dla niego wieksza wartość i docenia więcej rzeczy niż ten bogaty. Miejmy nadzieje, ze passa się do nas odroci i też założymy takie książeczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697399 przez Kamilka22
co do rozstępów to nawet się nie wypowiadam.... tragedia jednym słowem. Powychodziły mi te dziady na brzuchu niestety... a przypomnę że smarowałam się od samego początku wszystkim co popadnie i dupa dupa i jeszcze raz dupa! Więc to zależy zdecydowanie od skóry jaką mamy i genetyki. I drogie kremy nic nie pomogą jak mają wyjść to i tak wyjdą :/ będę się tym martwić już po porodzie i będę walczyć z tym a może inaczej bo już nie znikną ale chociaż żeby były mniej widoczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697400 przez siwa342
karolinap nie chce cię straszyc u mnie tez sie od takich małych 3 zaczelo a teraz to byś nie chciała widzieć mojego brzucha : fioletowo-czerwony a rozstępy już nad pępkiem,normalnie z dnia na dzień masakra

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697404 przez karolinkanice16
dokładnie jak mają wyjść to wyjdą i żadne smarowanie nie pomoże ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl