BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #697405 przez Kamilka22
siwa u mnie to podobnie się sprawy mają także nie jesteś sama, muszę grać w totka jak wygram to sobie zrobię operację brzucha ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697409 przez siwa342
Kamilka22 juz nie trzeba operacji,wystarczą zabiegi laserem ale koło 3-4tyz zł słyszałam,ja chce mieć jeszcze z 2 dzieci jak będzie nas stac a przynajmniej jeszcze jedno i bez sensu teraz w takie coś inwestować,bede musiała zmienić 2 częściowy strój na 1 częściowy :(

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697415 przez Kamilka22
siwa no wiem właśnie że jest taki zabieg będę chyba odkładać na niego.. ale póki co to też przerzucę się na strój jednoczęściowy.. no cóż... ale są teraz ładne jednoczęściowe :D pocieszam się;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697419 przez siwa342
Kamilka22 dzisiaj własnie oglądałam 2 częściowy z c&a ale góra to taka koszulka i chyba się skusze i kupie bo bardzo tani,góra 7zł dół chyba 18zł więc nie majątek,a ma chyba z 5 stroi 2 częściowych jak nie więcej :(

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697423 przez Kamilka22
w tym roku to i tak chyba sobie odpuszczę paradowanie w stroju... bo zanim ciałko powróci do "normalości" czyli jędrności itd to raczej się nie odważę na strój..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697432 przez siwa342
Kamilka22 no ja tez nie bardzo ale na swoim podworku jak beda upały to z chęcia się rozbiore,albo do baseniku skocze (jak wszystka woda nie wyleci :) )

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697435 przez Kamilka22
Ja już do Blanki mówię żeby wychodziła co będzie tam w brzuszku tak sama siedziała, mówię Jej że ubiorę Ją w sukieneczkę hehehe zachęcam Malutką jakoś żeby zechciała wyjść może podziała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697450 przez siwa342
Kamilka22 ja juz czytam o naturalnych metodach przyspieszenia bo cholera urodze jak męża nie będzie a nie chce :( ma tydzień wolnego a potem lipa,niestety zmienia prace i nie moze sobie pozwolić od razu na urlop w nowej pracy

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697455 przez siwa342
Kamilka22 żadne nowości ale może akurat któraś metoda zadziała

parenting.pl/portal/jak-przyspieszyc-porod

parenting.pl/portal/naturalne-przyspieszenie-porodu

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697456 przez Kamilka22
już zabieram się za czytanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697459 przez Qltoorka
oj, siwa, no to faktycznie, szkoda by było, żeby Twój mąż nie mógł z Wami być.... Ale Ty masz dopiero ukończony 37 tydzień z tego co widzę na suwaczku, więc kurczę może się nie udać...

Kamilka, a Ty zaopatrzyłaś się w przyspieszacze? Herbatka z liści malin..tylko nie taka zwykła malinowa...w herbaciarniach albo w sklepach zielarskich znajdziesz... no i ten wiesiołek... To ponoć naprawdę działa, mnie o tym już któraś położna z kolei mówiła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697461 przez siwa342
Qltoorka tylko że moja gin w 35 tyg powiedziała mi że mam bardzo skróconą szyjke i żebym zaciskała nogi aby z 2 tyg jeszcze ponosić myślę że mam szanse :D

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697464 przez Kamilka22
jutro się wybiorę do sklepu herbacianego po taką herbatkę z malin zapomniałam o tym sposobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697466 przez Qltoorka
Tylko pamiętaj - z liści malin :P Aaa, i możesz też troszkę czasu poświęcić na intensywne masowanie brzucha i piersi... ponoć to wyzwala też oksytocynę... Ty już w sumie możesz wszystkiego próbować ;) A o tym sposobie mówiła lekarka na warsztatach Bezpieczny maluch...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697467 przez Kamilka22
tak tak będę pamiętać z LIŚCI MALIN:P nie zwykła malinowa. zaraz idę pod prysznic potem do wyrka balsamowanie i masowanie brzucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl