BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698193 przez bisbas
Qltoorka super że mąż wziął sie do pracy :)

a ja mam pytanie do świeżych mamusiek bo chyba żadna nie pisała :unsure: jak tam wasze krocza już po , jak sie czujecie nie macie problemów z pójściem do toalety ? i te co naturalnie rodziły mamcie byłyście nacinane , jak to znosicie czy tantum rosa zdało egzamin ? ja z pierwszego porodu nie wspominam tego zbyt dobrze , wiem ze to takie dość osobiste wiec jesli nie chcecie nie piszcie :)

Właśnie zerknełam na naszą tabelkę wygląda naprawde imponująco :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698200 przez agusiaa26
karolinkanice16 ale masz boską teściową :laugh: :laugh: jezzuuu jaka baba, przecież mebelki są śliczne i to w ostatnich tyg ciąży kupowane to o co jej chodzi?? :blink:

judytejsza twoja teściowa ci łapy pcha do ciebie?? matko ubiłabym :angry: :angry: jęsli chodzi o wystrzał w kosmos to możemy się złożyć wyjdzie taniej jak twoją i moją wystrzelimy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698202 przez judytejsza
Karolinap dobrze ze wszystko wporzadku;)

Kaska1982 calusy dla dzieciaczka, wypoczywajcie;)

Qltoorka. No mam nadzieje ze nie beda mnie katowac w szpitalu,chociaz powiem Ci ze u nas nie sa zA cesarkami, ostatnio kazali rodzic dziewczynie prawie 5 kg dziecko i ja okrutnie porozrywalo, dlatego sie martwie zeby mnie nie zechcieli katowac

Agusia26 spoko jestem za, ale mam propozycje dajmy im ta ostatnia szanse, niech poczuja dobroc serca hehe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698216 przez kasiak
Bisbas mnie to nie krępuje :) ja miałam sn i trochę pekłam, tak na dwa szwy. Nawet mowy nie było o nacinaniu, myślę, że skakanie po gałęzi i masażyki pomogły :laugh: ogólnie to czuje się dobrze, nic nie boli. Myślałam, że będzie piekło przy sikaniu ale nic nie czułam. Może dlatego, ze to mała rana tylko. Z poczatku był problem z dwójeczka :blush: piłam sok ze śliwek i pusciło, wielka ulga :laugh:
Bolały też plecy po znieczuleniu, epidural w kręgosłup wkłuty. Teraz juz bez problemu, 9 dni od porodu i czuje się rewelacyjnie. Brzuch się zmniejszył, opuchlizna z niego zeszła, wszystko wróciło na swoje miejsce, krwawienie też przechodzi, teraz to bardziej jak koniec okresu. I juz nie smierdzi bo z poczatku zapach byli tragiczny :)
Nie wiem co jeszcze mogę dodać...aha nie używam tantum rosa. Podmywam się wodą i tym samym płynem co zawsze. :) chyba tyle jakby co to pytajcie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698229 przez karolinap
Kasiak - fajnie, ze wszystko u Ciebie ładnie wraca do normy.
Mnie bardzo ciekawi i jednocześnie przeraza ilość tej krwi. Koleżanki które rodziły mnie ostrzegly żebym się nie przeraziła. I tak mnie to zastanawia jak to bedzie. Podobno pierwsza wizyta w toalecie musi być z osoba towarzyszą a, tyle moze się tego ulac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698230 przez uniuni
Qltoorka o tak! Jest kreska! Bo poślady duże soczyste i czy chce czy nie chcę to się razem trzymają ;) Nie wiem, może je trzeba na dystans trzymać jakiś czas żeby coś zauważyć? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698233 przez emi87
kasiak nabierasz kochana wprawy :) niedługo bedziesz jedna reka przewijac, druga odkurzac a trzecia paznokcie malowac hehe ;)
własnie tez mnie najbardziej zastanawia jak to bedzie po, jak szybko do siebie dojde...damy rade :)

kaska1982 to zycze całej rzeki mleka :* juz lada dzień na pewno sie poprawi i bedziecie mogli wrócic do domciu :) całuje was mocno i trzymajcie sie tam!

Qltoorka no widziałam na fb tylko nie mogłam sobie żadnego nicka dopasowac do nazwiska hehe
no i super że mąż przyspieszenia dostal-najwyższa pora :D

siwa moze juz tam wszystko ćwiczy do porodu? albo cos ci zaszkodziło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698237 przez uniuni
Ktoś coś wie o Carmelove? Wspominała coś o wywoływaniu porodu ostatnio i od tamtej pory cisza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698241 przez Joanna89
brak informacji o carmelove...ciekawe co u niej ? ja czekam na mame i porywam ja na spacer. Cos sie chmurzy byle nie padalo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698247 przez siwa342
emi87 zaszkodzić nie mialo co bo zjadłam tylko 2 kromki chleba z jajkiem,a coś od wczoraj wieczora mnie juz pobolewa


No i żeby nie było dalszy ciąg pecha 2013,właśnie dostałam komode i witryne,jutro zjeżdża mąż więc pomyslałam że bedzie tyle roboty to poskladam chociaz komode(jedna juz kiedyś złożyłam i pracuje w meblowym więc pomyślałam że damy rade :) ) no i co otwieram 2 paczkę a tam 2 najwazniejsze elementy pęknięte-niech ich szlak trafi,aż się boje co z witryną bedzie,miałam tamtych paczek nie otwierać ale wolę jak najszybciej zgłosić reklamację-czekałam 6 tyg na te meble i teraz znając życie jeszcze 2 tyg na reklamacje:(

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698286 przez judytejsza
Siwa342. No to ladne klocki, wina kuriera zzapewne rzucaja tymi paczkami jak workami, ja dostalam swoja kompode odpukac w calosci, ale nawet sie nie wahaj i reklamacje skladaj.

Ja dziewczyny cos plamie nie wiem o co chodzi ??? I ciagnie mnie co chwile w dol, maly sie bardzo rusza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698293 przez karolinkanice16
agusiaa26 no właśnie ostatnie tygodnie ciąży a ona twierdzi że wszystko za szybko, bo ona jest dziwna kobieta i nigdy jej nie polubię już zapowiedziałam mojemu A. że nie powiem do niej mamo nigdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698296 przez NataliaK
Siwa no to ladnie cię urzadzili, reklamuj od razu żebyś za długo nie czekała

U nas się zbiera na burzę fajnie bo było bardzo duszno...leze sobie i poczytalam sobie posty z początków forum jak się wyczekiwalo bicia serduszka i pierwszego usg. Aż się wzruszylam bo przypomniały mi się moje początki a tu lada moment dziecko będę miała przy sobie. Jak te 9 miesiecy szybko zlecialo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698305 przez Qltoorka
judytejsza, opisz te plamienia... Mocne? Jaki kolor?

U mnie burza była przed godziną... ale lało... aż musiałam okna pozamykać... i wcale chłodniej nie jest :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698306 przez karolinap
NataliaK - mnie też czasami weźmie na takie wspominki :) właśnie, fajnie ze tu można się tak cofnąć o kilkaset stron i powspominać jak razem:
- czekalysmy na kolejne usg
- na ruchy maleństwa
- na poznanie plci
- kompletowanie wyprawki
- co kto wyhaczyl w Second handzie czy dyskusja na temat wózków :)
- a teraz czekamy która w jakiej kolejności się rozpakuje :)

Jak ja się ciesze, ze się tu zalogowalam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl