BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #697738 przez agniesia1604
Karolinap123 - GRATULACJE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697746 przez NataliaK
KAROLINA gratuluję synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697773 przez nala
Karolina, gratulacje! A myślalam już że jakiś zastój w porodach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697780 przez Kamilka22
Karolina gratulacje wielkie:)!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697788 przez dziubasek
Karolina123 gratulacje :) Jak na razie to porody mamy ksiazkowe i "prawie" bezbolesne ;) ;) ;)
Ja pytam ktora dzisiaj wybiera sie na porodowke ;) :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697796 przez karolinap
Dziubasek - dokładnie, w tych opisach porodu dziewczyn prawie wogole nie ma bólu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697820 przez karolinap
Pola tej nocy byla wyjątkowo aktywna. Spać poszłam dopiero po 5 i niedawno się obudziłam. Myślałam ze dziecko bedzie coraz mniej aktywne bo ma mniej miejsca a tu na odwrót!
A jak jest tak coraz bardziej aktywna to moze iść do położnej zapytać o ktg? Czy myślicie ze pomysli ze panikuje? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697821 przez judytejsza
Karolinkap nikt nie ma prawa powiedziec ze panikujesz, to Twoja corcia i martwisz sie o nia, zarowna nadmierna ruchliwosc jak i brak ruchow moga byc dla Ciebie powodem do niepokoju, to Ty kochana najlepiej znasz swoje ciało i dzieciatko:) Ja bym poszła sie dowiedziec co sie dzieje, gdybym czuła niepooj:)

dziubasek ja chetnie bym sie wybrała:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697861 przez dziubasek
Judytejsza ja tez :laugh:
Karolinap ja myślę ze każde dziecko inne, moja Pinda też kreci się jak sruba, pytałam położnej i ona mi powiedziała ze jeśli dziecko jest mniejsze to rusza się intensywniej, poradziła mi żebym jadła kolacje 2 godz przed pójściem spać( i tak też robię, Pindzioszka budzi się dopier koli 4 nad ranem) spróbuj może u ciebie też zadziala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697862 przez emi87
kasiak głowa do góry - przejdą czarne chmury ! :) moze mąz nie wie że ty potrzebujesz tego wszystkiego - faceci to takie niedomyslne stworzonka :)powiedz mu co i jak, kawa na łąwe - w końcu dziecko jest wspólne nie tylko twoje, dom tak samo a przede wszystkim TY teraz go potrzebujesz :) trzymam kciukasy i tule mocno :*

Marta, agneisia super,ze na wizycie wszystko ok :)

dziubasek i tak trzymac - poksiężniczkować czasem trzeba a nie tylko za kopciucha robić-niech sobie nie myśla ;)

karolinap123 gratuluje kochana!!!!!!!! całuski dla całej trójki :* ale kluseczek słodki :cheer:

karolinap jak masz wątpliwości to idź - mi tez lekarz kazał iśc jakby w ruchach coś mnie niepokoiło :)

a mnie dzis rano moje 4kilo szczęścia nastraszyło ufff nie rusząła się, szturcham ja i szturcha a ta nic! w koncu po jakiś 5-10 minutach łaskawie sie obudziła i tez troche mamcie poszturchała :D w nocy co godzina na siuku :dry: ale za to do 11 prawie w łóżeczku :blush:
co do porodu dziś - ja bardzo chętnie! :P musze iśc na długi spacerek dziś i posprzątać zeby coś sie zaczeło ruszać :) bo jak przenosze to mała urodze chyba z waga 4,5 kilo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697864 przez judytejsza
dziubasek Ja to powiem Ci jem na okragło i moj mały szkrab odtawia akrobacje na okragło, chyba sie cieszy ze mamusia go tak dokarmia heh:P takze ja jestem przyzwyczajona ze mało z brzuszka nie wyjdzie tak skacze:)

emi87 moj juz ma 4500hehe a jak tak ponosze go jeszcze do poniedziałku to nie wiem,jak sie urodzi to bedzie chyba umiał mowic , czytac i pisac i odrazu do szkoły pojdzie taki wielkoludek hehe:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697867 przez moonia154
Witam Mamusie :) Widzę, że ciągle coś się dzieje i stąd miałam od wczoraj do nadrobienia 6 długaśnych stron :ohmy:
Karolina_p123 serdecznie gratuluję porodu- no i męża, który stanął na wysokości zadania :blush:
Kamilka22 od wczoraj myślałam o Tobie, że cosik się nie odzywasz i pewnie już na porodówkę pojechałaś :laugh: Wiesz, z tymi terminami porodu to nie do końca jest tak, że jaki Ci podadzą, w takim urodzisz :huh: Mojej siostrze typowali pięć różnych dat, a ona w jeszcze innym urodziła :dry: Dlatego ja też się nie nastawiam twardo, że urodzę 10. lipca, choć czuję, że już chyba niedługo :huh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dla większości z Was pewnie będzie to śmieszne, co napisałam, ale mnie to zaczęło nurtować na poważnie :ohmy: Może któraś wytłumaczy tępej ciężarówce... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697879 przez judytejsza
moonia154 ja jak mam te skurcze przepowiadajace to czuje je jakby w gorze brzucha,kiedy sie napina, a wody to faktycznie moga sie saczyc z tego co słyszałam, wcale nie musza chlusnąć... moze idz sprawdzic do lekarza, napewno Ci powie czy to faktycznie wody...i moze juz lada chwila zostaniesz mamusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697889 przez uniuni
Karolina Gratulacje!!

Monia ja niestety nie jestem w stanie pomóc. Mam skurcze od 18-20tyg, jakoś 4-5tyg temu doszyły te miesiączkowe i faktycznie są bolesne rozprzestrzeniają się na plecy/krzyż.. ale jak to Dziubasek mówiła... jak będzie to, to na pewno poznamy :) tego się trzymam :)

Podaję link do zdjęcia www.babyverden.no/Fodsel/Fodselens-faser...fremgang-i-fodselen/ dupencja nie jest moja. Położne odkryły, że między pośladkami podczas porodu pojawia się kreska. U prawie 90% kobiet jest bardzo widoczna i ma taką samą długość ile centymetrów rozwarcia ma kobieta :) Niektóre kobietki nie mają aż 10cm od odbytu do końca pośladków, ale położne co raz częściej obserwują tą kreskę. No chyba, że sprawdzają jak nisko jest dziecko ułożone wtedy palpacyjnie. Ja po przeczytaniu jestem w szoku :ohmy: Idę tyłek sprawdzić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697898 przez emi87
judytejsza no faktycznie klocunio :ohmy:

moonia nie jesteś sama - tez mam takie dylematy i tez do końca nie jestem pewna tego co czuje - czy to jelita czy skurcz czy jeszcze coś innego? raz jak miałąm przez dwa dni skuecze to byłam święcie przekonana że sie truskawkami przytrułam haha :D póxniej lekarz mi mówił że to skurcze :D wydaje mi sie że jak przyjda te prawdziwe porodowe to poznamy,że to to :) więc spokojnie ;)

uniuni ach zawiadoś mnie ze to nie twoja :D hehe a tak serio - nawet nie wiedziałam że takie cos sie robi :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl