BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697901 przez Joanna89
monia154 - ja mam tak samo tylko u mnie 37 tydzień. W całej ciaży nie miałam żadnego skurczu,żadnego bólu w kręgosłupie. Jedynie bolą mnie kości cipne, ale nie jest to taki ból ,żebym nie mogła funkcjonować. Ogólnie boję się ,że wody zaczną się sączyć czy coś, a ja tego nie zauważę. Śluzu mam więcej niż miałam, ale lekarz mówił ,że jest to spowodowane główka małej ,że jest w dole no i że szyjka sobie ćwiczy do porodu i wydziela więcej śluzu.


Podam przykład mojej mamy bo ciążę znoszę bezobjawowo jak ona.
Termin ze mną miała na 30 czerwca . Do dnia porodu nie działo się nic a w dniu 1 lipca odeszły jej wody jednym chlustem, na porodówkę poszła piechotą bo mieszkała blisko szpitala, rozwarcie było już 6cm, ogólnie miała bóle krzyżowe a skurcze mi opisała jakby takie mocne skręcanie w dole brzucha. Po 1,45 min przyszłam na świat, 2,900kg 51cm.
Także może i tak będę mieć...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697912 przez NataliaK
Monia ja też do końca tych skurczy nie kumam, na ktg mierza do góry i ja faktycznie takie miewam ale nie bolą a mówi się własnie też o bólu jak na okres. Mam nadzieje, że faktycznie nie da się tego przegapić hehe

Ja dzis zrobiłam pranko do kołyski, żeby było wszystko gotowe :) teraz odpoczywam a później zabieram się za porządki bo zbliża sie weekend wiec trzeba sie rozruszac bo to dobry czas na rodzenie bo mążu w domciu i tak sie umówilismy, że było by najfajniej hehe może Janek nas wysłucha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697913 przez Joanna89
Spójrzcie...



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697915 przez karolinkanice16
Karolinka Gratulacje

Mnie w krzyzu dalej boli w nocy mnie czyscilo i to narazie tyle, moj A. Jedzie zaraz po bolid dla syna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697917 przez judytejsza
joanna89 matko jedyna az takie rozstepy? masakra...mam nadzieje ze ja tak nie bede miala bo juz nigdy sie nie rozbiore!:/

karolinkanice16 moze cos sie w koncu rozkreci, pozostało Ci tylko czekac:) a nam 3mac mocno kciuki jak sie zacznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697918 przez uniuni
Emi szok co? to podobno coś nowego. Tzn są te międzynarodowe konferencje położnych i podobno pierwsze odkryły to położne z Australii w 2008, ale ich odkrycie nie doczekało się publikacji. W 2010 opublikowania badania zrobione przez brytyjczyków, a rok pózniej przez brazylijskich naukowców. I jeszcze jest napisane, że kolor tej kreski to najczęściej purpurowy/fiolet, czerwony, srebrnoszary lub określany jako odbarwiona skóra.

specjalnie dla Ciebie, oto moja pupka :) Ostatnio kupiłam sobie świetne zielone legginsy :laugh: static2.flaker.pl/static/images/flaker/u...246385516_0_495.jpeg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697922 przez Joanna89
judytejsza no aż takie , strasznie to wygląda :/

Biorę się z mycie okien:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697924 przez judytejsza
joanna89 ja okna juz pomyłam w całym domu:P i dupa nic...ja to sie biore po ciazy jak dojde do siebie za jakies cwiczenia:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697928 przez dorkiszon
Joanna89 az mnie zemdlilo fuj.
Mnie cala noc bolał brzuch jak na okres i w krzyżu , nadal boli.
Karolina GRATULACJE fajna fotka małego. Tez biore znieczulenie :)
Uni ide zobaczyc kreske :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697931 przez Joanna89
Judytejsza- ja myje okna średnio co 3-4 dni.Nie dlatego żeby urodzić szybciej, ale mój pies uwielbiam patrzeć przez okno w pokoju, wchodzi na łóżko i łapami na parapet, no i lubi sobie szyby polizać często to robi jak zostaje sama w domu. Poza tym mam nerwicę jak tylko plamkę mam na oknie :D hehe

Pralka skończyła prać :) Później pójdę do fotografa wywołać zdjęcia chce zrobić album dla rodziców.
Wieczorkiem umówiłam się z mamą na spacer, a jutro już wraca mąż ! w końcu...:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697936 przez bea2a
U Was też taki upalny dzień? Ciekawe jak czują się już narodzone maluszki w taki upał?

Młode mamki byłyście już na spacerkach z Waszymi pociechami? Po jakim czasie?

ja dziś planuje ostatni samotny wypad samochodem na zakupy i do fryzjera. Po Waszych opisach trochę zaczęłam się bać, że mnie skurcz podczas jazdy złapie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697941 przez karolinkanice16
ja sobie zjadłam kanapki z nutellą do tego herbatka mój A. mi zrobił i poszedł w świat :D, bez wózka kazałam mu nie wracać :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697948 przez judytejsza
joanna89 ty to akywna kobitka jestes:) napewno bedziesz miała szybki i lekki porod:) oczywiscie tego Ci zycze:) a Twoj piesio jest prze-słodki normalnie widac było po zdjeciach ze taki prawdziwy przyjaciel:)

bea2a ja tez jezdze samochodem bo wszedzie mam daleko, do najblizszego sklepu bym nie doszła w zyciu, na koncu miasta mieszkam praktycznie,tez sie boje jak to bedzie z tymi skurczami ale najwyzej włacze awaryjne i poczekam az minie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697952 przez bisbas
Karolina_p123 gratulacjemaluch przesliczny :)

Karolinkanice kosz super tez w takie coś zainwestowaliśmy początkowo chcialam kolyske ale kosz bardziej mi sie spodobał a później przeniesiemy sie do łóżeczka po braciszku :)

Joanna u mnie podobnie jak meza nie ma to i roboty mniej hihi wiec stwierdzam że moj mąż gorszy bałaganiaż niż mój 4 letni synek ktory kazał tacie wczoraj tależ do zlewu zanieść (mina męża bezcenna )

U nas piekna pogoda w koncu i zapowiadaja sie kilkudniaowe upały moze nie takie jak w Polsce po 30 stopni i wyżej ale coś koło 25 ma być ciesze sie ogromnie bo lubie upały a taki cieplejszy dzionek mieliśmy tylko jeden z temperaturą 24 stopnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697953 przez osobka85
Hej mamuśki :)

karolina_p123- gratulacje :)

uniuni- dobre z tą kreską :)

Emi, Monia- ja też nie mam chyba skurczy i zastanawiam się, czy jak będę miała to je poczuję, ale przypuszczam, że będziemy wiedziały jak już poczujemy :)

u nas dzisiaj upału nie ma, nawet słońce schowało się za chmurami, z czego ja się cieszę :D

a rano jeszcze dostałam super wiadomość- dzwonił pan z mama i ja, że wózek już na nas czeka w sklepie :D także dzisiaj jedziemy po bolida :D

ja chyba też się wezmę za okna, chociaż 2 postaram się umyć... może coś mnie ruszy :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl