BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #702478 przez siwa342
nikita gratulacje

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702480 przez bisbas
nikita gratulacje ale długi niuniuś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702484 przez agusiaa26
Judytejsza trzymamy mocno kciuki!!

Qltoorka sliczne fotki, a ta z kociakiem najbardziej rozczula :)
Teraz wrzucamy fotki maluszkow a za kilka mcy bedziemy chwalic sie jak podnosza glowki, jak smieja sie po raz pierwszy, jak rosna te nasze skarby:) czas bedzie zapierdzielal niezle ;)

Nikita gratulacje :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702491 przez emi87
nikita wow gratulacje :D odpoczywajcie i cieszcie sie soba :* buziaki

Jamajka duzo zdrówka dla małego! bądźcie dzielni, niedługo cała rodzinka będzie w komplecie :)

dziewczyny lecicie jak burza - poród za porodem hehe
w ogóle jakas cisza na forum - wszystkie rodza czy co? hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702515 przez siwa342
emi87 ja nie rodze,moje pierdólka nie chce wyjsc

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702520 przez uniuni
Jestem, jestem :) Nie rodzę jeszcze :)

Qltoorka witaj ponownie :) Dobrze, że jesteś. Mikołaj śliczny :cheer: A kociaki jak reagują na małego? pilnują?

Magda Ty zacznij może bloga matczynego pisać, ja go chętnie dodam do ulubionych i będę wierną 'czytaczką' :laugh: Jak Synek? nadal nie lubi kąpieli? Jeśli znajdziesz jakiś sposób na kąpiel napisz może komuś pomoże :kiss:

Dziubasku Dobrze, że wiesz co Cię czeka. Trzymam kciuki za poród naturalny tak jak chciałaś :)

Judytejsza no w końcu!! Bądz dzielna!! :)

Bea ale mi smaka narobiłaś tą zupą buraczkową! :) Mniaaaaaaam! Nie wiem czy tylko ja mam tak restrykcyjnie, ale mi zabronili na buraczki nawet patrzeć przez tą cukrzycę.. podobno bardzo dużo cukru w gotowanych. Sprawdziłaś może jak cukier u Ciebie po zupie? Może nie jest tak zle, to i ja bym sobie wciągnęła :)

Nikita Gratulacje!! Jakiego 'wysokiego' masz synka! :ohmy: Wow :) Ale mnie cieszą każde takie nowiny na forum :laugh: Nie ma jak dzień zacząć od wiadomości o cudzie narodzin :cheer:

Karolinkanice no niech się już Ksawi zdecyduje :laugh: Raz wychodzi, raz nie wychodzi. Zaciskam kciuki żeby akcja się rozkręciła :)

Karolinap dziękujemy za info od Jamajki :) Trzymasz rękę na pulsie, tylko pozazdrościć :)

Ja dziś tak zakręcona jestem, że pojechałam do sklepu i zaparkowałam na samym końcu parkingu i poszłam do parku tuż obok na spacer, łaziłam z 1,5h. Z parku do sklepu, ze sklepu do auta.. a auta nie ma :unsure: I aż mi kolana zmiękły. Zapomniałam, że zaparkowałam tam daleko, a nie tu gdzie zazwyczaj i nawet do J. zadzwoniłam powiedzieć, że chyba mi ktoś Bubu zajumał. J. odbiera, a ja przypływu logiki dostałam, pamięć wróciła i wystękałam tylko, że tortilla na obiad.. heh :huh: no i do auta. Tak pięknie jak dziś, to chyba nigdy nie wyglądało :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702538 przez Marta27
Ja również się melduję 2 w 1

Dziewczyny sypiecie się jak oszalałe na koniec zostanę tu sama dziubasku i Ty mnie zostawiasz a chciałaś rodzić w grudniu :laugh:

Judytejsza czekamy na info i zaciskamy kciukasy

Nikita gratuluję

Ja dziś byłam na ktg poszła ze mną teściowa i była zachwycona jak słyszała wnuka. Jeszcze nie rodzę chociaż pojawił się skurcz ale taki pojedynczy.

Pierożki z jagodami mniam a ja dziś miałam kapuśniak z młodej kapusty

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702541 przez bea2a
Uniuni ja właśnie zjadłam tą zupkę a potem przeczytałam, że z buraczkami jak z marchewką gotowaną, tzn. po ugotowaniu ma wysoki indeks a przed ma niski. No ale zmierzyłam cukier 1,5h po zupce i to z ziemniakami i miałam cukier idealny, wręcz niższy niż średnia dobowa, więc jak widać nie zawsze trzeba tak restrykcyjnie przestrzegać zasad. Zresztą można powiedzieć, że zjadłam 1 buraczka bo w zupie dla dwójki były 2 starte buraki, więc to chyba nie jest duża dawka a żelazo się przyda. Ostatnio w ogóle ciągle głodna jakaś jestem...

Nikita gratulacje!!! Chyba najdłuższe dzieciątko jak na razie :)

Judytejsza pewnie tuli już swoje maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702547 przez uniuni
Bea to może i ja się skuszę :blush: Zobaczę jutro czy mają buraki w sklepie i jak je dopadnę mmmm aż ślinotoku dostałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702549 przez alba77
gratulacje dla kolejnych mamć!!!
Judytejsza zazdroszczę że to już !
a ja jestem pierwszy dzień po terminie i ciszaaaaa :angry:
wszyscy do mnie dzwonią, piszą i wypytują aż mnie zaczyna to irytować, przecież dam znać jak urodzę! jednak lepiej jest się rozdwoić przed terminem i wszystkich zaskoczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702577 przez karolinap
Uniuni - tez juz pisalam, ze Magda to powinna bloga zaczac prowadzic! :)
Idealnie sie do tego nadaje :) I czytelniczek byloby na pewno sporo :)
A nie wiem czy ogolnie sledzisz blogi, ale dosyc slawna blogerka norweska Caroline Berg Erikson jest w ciazy :) Juz sie nie moge doczekac az bedzie widac jej brzuszek, bo sledze jej blog od jakiego czasu. Lubie jej zdjecia no i tylko zdjecia bo po norwesku kompletnie nic nie rozumiem :) fotballfrue.no/
No poki mam sporo czasu to trzymam reke na pulsie :)
Ładnie sie zakrecilas z tym parkowaniem :)

Alba77 - mi pozostalo 5 dni do terminu a jak mnie ktos widzi na miescie to pyta: A Ty jeszcze z brzuchem? no ile Ci jeszcze zostalo?
Smsy tez dostaje czy to juz?
Tez mnie to juz denerwuje...

A tu moje pierozki :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702587 przez agusiaa26
Oo niee karolinap!!!!! :cheer: Nie masz serca tak na wieczor slodkie fotki wrzucac :( ale bym zjadla takie pierozki!! Nie ma innej opcji jak rano skoczyc po jagodki i zrobic pierozki :):) a jakie ciasto robisz? Ja zawsze daje 3 szklanki maki i szklanka wody. A jako farsz masz same cale jagody tak? Mmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702590 przez moonia154
Alba77 nie przejmuj się, ja mam termin na dziś i też mnie wszyscy stresują pytaniami w stylu: "to Ty JESZCZE nie urodziłaś??", "Jak długo jeszcze będziesz się toczyć z tym brzuchem??", "A TY to czasem nie powinnaś być już w szpitalu??" To właśnie miałam dzisiaj, jak poszłam w odwiedziny do sklepu, w którym pracuję :dry: Normalnie to ja się z tego śmieję i mówię, że mi przełożyli termin na grudzień, ale trochę mnie to wkurza :angry:

Uniuni ale Ci się przytrafiła przygoda z autem :laugh: Ja również ostatnio chodzę przyćmiona i niewiele kontaktuję, a jak już to mi się film urywa :dry: Ale cóż... jeszcze trochę i pamięć nam wróci :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702597 przez dorkiszon
Qultoorka jaki podobny do Ciebie, kochany. No i fotka z kotem bezcenna.
Judytejsza powodzenia.
Nikita Gratulacje :D
Dziubasek dzięki miałas czekać na mnie , a nie masować pipke.
Ja sobie poryczałam i znowu jest ok.
W piątek podpisujemy umowe i przeprowadzamy się chyba we wtorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702604 przez ny152
Dobry wieczór:

Mam do odsprzedania 2 opakowania niemieckich kropelków na kolkę Sab Simplex. Zostały mi nie wykorzystane po moim półrocznym synku. Gdyby któraś z mam była zainteresowana to proszę o kontakt.

Nr tel.: 504-120-154 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Cena jednej sztuki to 35 zł + ewentualna przesyłka.

Istnieje możliwość odbioru osobistego lub podrzucenia pod wskazany adres w okolicach Tarnowskich Gór, Częstochowy, Bytomia po wcześniejszym kontakcie.

Pozdrawiam i życzę zdrówka dla mam i dzieciaczków, tych które są już na świecie i dla tych które jeszcze w brzuszku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl