BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #739220 przez dziubasek
Jamajka zawsze mozecie przyleciec samolotem ;) do wrocka a potem pozostanie 60km rzygania- zapraszam :laugh:
Chce moje Pysi Madrysi zrobic super imprezke pelna dzieciakow i rodziny, bo tutaj co roku te same osoby i smutno to wyglada... Nie chodzi mi o to zeby dostala mase prezentow ale o to zeby zapamietala ten dzien i kiedys moze wspominala....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739221 przez kasiak
O kurde dziubasku jakie terminy! Emigrancja az tak sie rozmnaza, ze tyle sie czeka?! :ohmy: my do konsulatu jedziemy jutro i mam nadzieje, ze obedzie sie bez problemow, bo przy moim obecnym humorze moge przypadkiem wybuchnac...a na paszport u nas sie czeka jakos do miesiaca chyba.

Jak mnie we łbie tłucze...jakby mi kto młotkiem walił, spać nie mogę :( synuś na chwilę sie przebudził, wzięłam go do łóżka, po całym dniu nareszcie mam go tylko dla siebie :blush: mój Bąbelek kosiany :kiss: pociągnął trochę cyca i usnął z powrotem, a ja gierczę na tablecie :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739225 przez karolinkanice16
Dziubasku ja ze Świdnicy :) godzinka drogi samochodem przez autostradę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739226 przez dziubasek
Kasiak no sama nie wiem o co chodzi, Pani konsul twierdzila ze zmienily sie procedury i ze na paszport tymczasowy(pierwszy dla Julki)czeka sie 2 m-ce a dla Maji(5letni) ok 7 m-cy, wiec musialam ja delikatnie zrypaci oba paszporty beda do 15 grudnia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739228 przez dziubasek
Karolinka no ja wiem gdzie jest Swidnica, wiec jak tylko bedziesz w pl to zapraszamy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739231 przez karolinkanice16
Btw. dziś z A. ustaliliśmy datę ślubu będzie to 16 lipca 2016 rok co prawda za trzy lata dopiero ale Nam się nie spieszy :) I tego dnia Nasz szkrabik skończy 3 latka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739232 przez Qltoorka
Uuuu, nadrabiam nadrabiam i widzę, że mnie ominął gorący dzionek na forum :laugh:

karolina_p123, jeśli tak się czułaś to mi strasznie przykro... ja jak mam jakąś wiedzę na temat problemu którejś z Was to staram się odpowiedzieć... Nie gloryfikuję osób starszych stażem, więc jeśli przez przypadek tak się poczułaś to ja z góry Cię za siebie przepraszam... I mogłaś upomnieć się wcześniej, kochana :P Ja nie raz krzyczałam tu, że mi nikt nie odpisuje i ignoruje, a ja pomocy szukam ;)

Patrizia, trzymam kciuki, by ten odliczany czas minął Ci szybko... :)

magdalena, no dziewczyny mają rację...tu jest tak smutno, bo Ciebie nie ma...wczesniej to ja mężowi zapodawałam Twoje tekściki i pałałam wielkim pragnieniem poznania Cię osobiście (mając nadzieję, że na żywo jesteś równie dziarska babka co wirtualnie ;) ) chyba nie ma tu laski, która by nie przyznała racji w tym, że uwielbia Cię czytać :) no ok...oprócz ostatniego razu, bo zapodałaś nam jakieś takie kulfony ciężkie do rozszyfrowania :laugh:
Bez Ciebie i dla mnie forum wydaje mi się czasem jakąś taką "pisaniną"... cóż, chciałabym mieć również taki dar pisania jak Ty, by rozruszać to stadko :P :)
I powinnyśmy sie obrazić, że przegrałyśmy walkę o Ciebie z...Harlequinem???Pozwól, że dalej tego nie skomentuję..... :P

No i podkówka u mojego brzdąca również występuje ostatnio nagminnie :) Z tymże..mnie bawi...boże, co ze mnie za matka.... :( Bo mnie tak bawi, że aż czatuję na nią z aparatem foto.... Wyrodna jestem czy jeszcze nie?

askan, a mnie sie wydawało że Ty jesteś jedną z pierwszych na tym forum...
Czytam jakie ubranko kupiłaś dla Ksawiego i się nadziwić nie mogę szczerze... Jeansy rurki? Dziwię się, bo ja jak mam ubierać małego to cała jestem chora i on też :P Już widzę jakbym go miała wciskać w spodnie rurki... :laugh:

Widzę, że temat chrztów na tapecie... No my raczej nie chrzcimy...Raczej, bo babcie jeszcze o tym nie wiedzą i nie wiem czy nas za włosy nie zaciągną do kościoła....

Co do Joanny to powiem tyle....po wczorajszym zdjęciu jej brzucha to....pokłóciłam się z mężem. O!

Mleczna, muszę Cię przeprosić i wytłumaczyć się.... Mam Cię w tabelce, nie zignorowałam Cię i jak teraz to napsiałaś to aż weszłam na pokazywarkę i już wiem w czym problem... Chyba dawno nie aktualizowałam jej na necie, bo na kompie mam całą uzupełnioną... Sorry, już ją wrzucam....Poprawiałam na bieżąco jak pisałyście o porodach w exelu i tyle...a to nie koniec roboty z nią :) Bo to trzeba skopiować do painta, zapisać i dopiero wtedy wrzucić na pokazywarkę...

dziubas, to Ty z takiej pipidówy jak Legnica? :P Byłam tam raz na otwarciu jedynej w tym "mieście" galerii handlowej... No ok...6 czy 7 lat temu.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #739235 przez dziubasek
Super :laugh: bierzecie w pl czy w Irlandii? Julcia urodzila sie w nasza 4 rocznice slubu :woohoo:
Qltoorka ty qrwa nazywasz pipidowa Legnice :angry: tam sa juz 4 galerie( w kazdej gowno kupisz ;) )musialabys zobaczyc gdzie ja teraz mieszkam- na wsi i szczerze mowiac mieszka mi sie tu super... A do L-cy mnie wogole nie ciagnie, ziemie kupilam w Kolobrzegu jak okradne bank to sie wybuduje i na stare lata tam osiade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739238 przez karolinkanice16
Raczej w pl bo tam cała moja rodzinka i bardziej rodzina A. która jest w Irl będzie miała możliwość przyjechania do pl na Nasz ślub niż większość mojej rodzinki z pl do Irl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739239 przez Qltoorka
Ok, tabelka nasza, dzięki uwadze Mlecznej (dziękuję ;) ) zaktualizowana na stronie. Jeszcze raz sorry, że nie wrzucałam na bieżąco, ale nie wyrabiałam momentami z nią, by ją co chwilę kopiować, zapisywać, wrzucać i kadrować... Ale na bieżąco uzupełniałam ją w exelu o dane jakie podajecie, starając się zapamiętać, by w wolnej chwili ją dokończyć... Widać zapominałam i tak :blush: Gdyby nie uwaga Mlecznej to ja bym wciąż myślała, że jest cała...

Widzę, że brak mi danych dotyczących wzrostu Janka Natalii i Natalki Bisbas...
Tam gdzie puste dane no to dziewczyny po prostu przestały się odzywać.

Link do tabelki:
pokazywarka.pl/lipcowki2013/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739241 przez Qltoorka
dziubasek, i wtedy zaprosisz wszystkie lipcówki nad nasze polskie cudne morze.... :) ehhh...aż się rozmarzyłam....ale byłby fajny zlot....
Bo ja mam właśnie fazę na zloty po latach :) Po ostatniej imprezie piątkowej z ludźmi z uczelni zaczęłam organizować na FB zlot klasy z podstawówki. Udało mi się odnaleźć ponad pół klasy i wszyscy chętni na spotkanie...Ciekawe jak nam to wyjdzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739246 przez karolinap
Qltoorka - juz sobie zaczęłam wyobrażać jak byśmy się spotkały w dziubaskowym domku nad morzem ;)
Cieszę sie, ze koleżanki w końcu ruszyły dupcie i Cię odwiedziły :) znalazły czas ;) bo wiemy jak Ci to na serduszku leżało :blink:
A tutaj? Wczoraj rzeczywiście był goracy dzionek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739250 przez dziubasek
Easy rasy dziewczyny nad morzem ja mam tylko kawałek ziemi kupiony, brak jakichkolwiek funduszy na budowę i jak narazie nie mam w planach powrotu do PL, mi wystarczy ze cokolwiek muszę załatwić w jakims polskim urzędzie( polska biurokracja to nie na moje nerwy), a jeszcze muszę wyrobić polski akt urodzenia Julci( i będę chodzić przez tydzień do usc, płacić cegiełki czy jak to tam się nazywa i wkurzać się na niezadowolone z życia pracownice usc)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739252 przez karolinap
Dziubasek - rzeczywiście, nie dość ze biurokracja to obojętnie gdzie by się nie poszło - czy to urząd miasta, urząd pracy czy inne państwowe posadki - tam kazda babka za biurkiem pracuje jak za kare i jak chcesz coś załatwić to jest oburzona ze musi Cię obsłużyć i przerwać sobie ploteczki przy kawce :|
My z A. ostatnio coraz częściej myślimy czy nie wrócić do UK. Juz nie ze względu na biurokrację ale na to ze tam żyło nam się o wiele łatwiej, lżej. No ale teraz z Polcia to juz nie taka latwa decyzja jak kiedyś. Zobaczymy co życie przyniesie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739253 przez karolinkanice16
Ta podusia jest świetna Ksawcio przespał do 4 rano na boczku i się nie obrucił teraz zmieniliśmy mu pozycje tzn na wznak zeby go boczek nie bolal i spi dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl