BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #740236 przez karolinkanice16
Do Nas przyjechała siostra A. i tylko sprawiła mi wiele przykrości przynajmniej ja się tak poczułam.

Zaczęła gadać że jak ja mogłam dopuścić że ma taką główkę i że nic sobie z tego nie robię i że wygląda to okropnie, że zostanie mu tak na całe życie :(.

Tylko że ja właśnie dużo robię byłam u lekarza przekładam go na lewy boczek kupiłam specjalną poduszkę nie śpię po nocach i pilnuję żeby spał odpowiednio a jak mi tzn w sumie Nam cały czas piszę że Mi zdarzy się przysnąć to niestety ale czasem się obróci no dzięki tej poduszce już nie. Ale tak mi nagadała że jest mi przykro i już mam czarne myśli co do jego głowy :(.
W dodatku kości mnie bolą na zmianę pogody, aa a jak nosiłam Ksawcia i już mnie ręce bolały i chciałam go dać mojemu A. to on do mnie z tekstem nie przesadzaj ja moją Sarę (to jej córka) nosiłam cale dnie mimo że mnie ręce bolały to nie narzekałam ... jego druga siostra tez Nas ostatnio o tą głowę zjebała brzydko mówiąc i dodała a lekarz to Was nie opierd... za tą głowę :( :angry: :angry: , a mój A. oczywiście nic im nie powie bo po co :angry: :angry: dzisiaj to aż mi się płakać chce tylko gadają o jego główce dają mi do zrozumienia że jakby "kalekę" z niego robię ;/ :(, a ja doskonale wiem że on tak ma i robię wszystko żeby mu się polepszyło. Nawet nie miałam się komu wygadać. A jej córka na koniec zabrała mi maskotki które były dla Ksawcia niby nic to tylko maskotki ale ani dziękuję ani proszę tylko daj jej bo to Twoja siostrzenica (ma 7 lat) :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740269 przez uniuni
Karolinkanice ale co z jego główką? Nils ma krzywą i nam cały czas mówią, że się wyrówna i że mamy się tym nie przejmować układać po równo na obie strony i już. Poza tym Ksawi ma też tatę, dlaczego chłoszczą za to Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740278 przez magdalenagal
Karolina powiedz jej, że lekarz Cię nie opierdo.li ale Ty jej możesz przy.pier.dolić.
Szwagierki to ta sama rasa co teściowe. Takie to się powinno pakować do wora, koło młyńskie u szyi i do rzeki...

Poza tym nie widzę żeby główka Ksawerka była nierówna. Więc o co kaman?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #740280 przez karolinkanice16
on ma płaską z prawej strony, tzn ona mówiła to do Nas jak później napisałam ale zwracała się do mnie gdzie w tym czasie mój A. siedział na kompie ;/, i oczywiście nic jej nie odpowiedział.

Wiecie ja tak bardzo starałam się tym nie przejmować ani tak o tym nie myśleć ale gdy co chwilę zwracają mi uwagę to już głupieje i jest mi nadzwyczajnie w świecie przykro. Potem się już naczytałam ta mi nagadała że mu tak zostanie i o masz babo placek siedzę i się zamartwiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740284 przez karolinkanice16
magdalenagal bo tego na pierwszy rzut oka nie widać i w sumie gdyby A. o tym jej nie "wspomniał" to by tematu nie było a tak to mnie tylko wkurzył bo on umywa ręce i poszedł na kompa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740293 przez dziubasek
Ja oglądam fotki i dla mnie wszystkie dzieciaki po porodzie naturalnym maja lekko zniekształcone główki( jakoś musiały się przecisnąć przecież) nie martw się kochana moja siostrzenica była wyciągana przyssawkami i miała okropnie znieksztalcona główkę ma 4 lata i piękna główkę wiec dont wory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740304 przez karolinap
No pewnie, Ksawcia główka jest jeszcze mięciutka, rosnie i bedzie piękna i okraglutka :)
Polcia ma na glowce taki guzik, bo właśnie tam główka się najpierw wstawiła i się odcisnal ale się wchłania no ale u niej tego nie widać bo ma czuprynke na głowie. Z reszta u Ksawcia też nie widać, zeby miał odcisnieta główkę :)
Magda dobrze mowi - szwagierka to to samo co tesciowa :P
No i to na pewno nie Twoja wina Kochana! Takze nie smuc sie :kiss:
Jesteś dla Ksawcia najlepsza mama na świecie i wiadomo, ze chcesz dla niego jak najlepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740319 przez nikita
Witam lipcóweczki :) dawno do was nie zaglądałam, mam nadzieje ze dzieciaczki chowają sie zdrowo :)
u nas ok Olek ma sie dobrze i rosie jak na drożdżach :)
troszkę was poczytałam i ... Jamajka jesteś boska, choć ja nic do Asi nie miałam może dlatego ze rzadko tu wchodzę :)
trzymajcie sie cieplutko do następnego razu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #740320 przez Qltoorka
karolinka, jakie pindy jedne... ja też na zdjęciach nie zauważyłam, by miał płaską główkę z jednej strony, a Ty teraz przez nie schizujesz niepotrzebnie i zamiast cieszyć się macierzyństwem to teraz będziesz myślała non stop o tym i pewnie będziesz przyglądała się tylko tej główce... :(

karolinap, a Ty dalej prowadzisz tego ciążowego bloga czy masz nowy? Bo też chętnie zajrzę ;) Lubię podczytywać szczęśliwe mamy :)

dziubas, ja się wzruszyłam czytając jak Maja rozmawia z Julcią... :blush:

nikita, haha, ja nie wiedziałam, że Ty jeszcze w ciąży jesteś :P :laugh: (suwaczek)

Pytanie- która chce ode mnie pieluchy Dada w rozmiarze 2? Dorkiszon, może Ty?
Mam całą nieotwartą paczkę, a my używamy już od jakiegoś czasu Pampersy 3...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740327 przez nikita
o matko faktycznie zaraz zmieniam to chyba dlatego ze rzadko tu zaglądam :P :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740339 przez kasiak
Oj babeczki opuszczacie sie w pisaniu :P ale w koncu przeciez jest łikeeend! Mezu byl dzis w domu :) oł jeeee :P i dało sie wytrzymać, nawet babki jakieś spokojniejsze dziś :P bylismy na wycieczce, tu i tam i tam i tu :laugh: dlugo by gadac...Sebek mały gad- dziś za pana kłokodyła przebrany lub jak uni na fb napisała za ałigatoła, zrobił nam psikusa ;) ogolnie jesc i spac nie bardzo chciał, bardziej go interesowalo gadanie i ogladanie swiata :) no i byl dzis super-hiper aktywny przez cala droge...juz wracalismy gdy nagle....jebudu...czy to bomba? Czy to burza? Nie! To super czadząca dwudniowa kupa wystrzelona z mocą huraganu i odgłosem grzmotu :side: :S Moje ukochane dziecię obesrało sie od pach po kolana B) a jak w oczy gryzło :P baj de łej wiecie, że ciepła kupa pomaga dziecku w spaniu? Sebek to wie, bo po fakcie poruszał kuperkiem, rozmazał srakę jeszcze bardziej i zasnął :ohmy: :P
Wypakowaliśmy z fotelika, ktory rozniez był usmarowany...ja do rozbierania a tu wrzask, i jak tu dziecko ratować jak podnieść nie mogę bo sie ufajdam cała? No nic ogarnęłam sytuacje i cycek na pocieszenie, a młody zassał ze swoim firmowym śmiechem "hehe hehe he" (jak kojarzycie Kacpra z rodzinka.pl to cos w tym stylu) i walnął w kimono :laugh:
Pospał az do kapieli, podczas ktorej miał focha bo go obudzilismy, za karę obsikał wszystko na około, zrobił swój uśmiech nr5 pod tytułem mogę robić co chcę a i tak mnie kochacie, znów cyc i padoch, Bąbel powinien pospać jeszcze kilka godzin.

Matka Polka szczesliwa bo kupa wreszcie wyszła, sraka sie wypierze i humor w miarę dopisuje. Jeśli kogoś poraziłam barwnymi opisami pieluchowych perypetii to przepraszam bardzo, zwijam kredki i idę do innego stolika :P buahahahaha żartowałam, nie pozbędziecie się mnie tak łatwo :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobra pora spać bo mi pierze na mózg :S dobranoc, pchły na noc a mleko w cycki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740351 przez karolinap
Qltoorka - tak, caly czas ten sam :) miał być tylko ciążowy ale ciągnę go dalej ;)
Jakby coś ja moge wziąć od Ciebie te pieluszki, bo my uzywamy Dady 2, bo mi bez różnicy czy zapłacę w Biedronie czy przeleje Tobie pieniążki ;) no chyba, ze Dorkiszon chce to nie ma problemu :)

Kasiak - to udana wycieczka byla :) zdjęcie na fb super :) cudna rodzinka i śliczny zielony kocyk ;) kupiłaś go u siebie czy w Polsce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740360 przez dziubasek
Dziewczyny pomocy :ohmy: Julcia ma katarek, na dodatek pokaszluje( chyba od zatkanego noska) je bardzo malutko. Dałam jej kropelki do noska i próbuje zasnąć. Karolinka i którejś jeszcze dziecko miało katarek. Napiszcie mi co robić bo ja już panikę sieje i chce jechać na pogotowie a mężu mówi ze nas wysmieja. Majka pierwszy katar miała po roku wiec to wszystko nowe dla mnie. Radzcie mamy pliska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740363 przez karolinkanice16
Dziubasku my mu czyscilismy solą fizjologiczna i samo ładnie przeszło tylko rano jeszcze czasem ma. A kaszel tez miał i tez sam przeszedł jedynie co to staraliśmy się dawać cieplejsze mleczko i jest ok. Nie martw się szybko minie Julci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #740368 przez karolinap
No mysle Dziubasku ze sol fizjologiczna wlasnie. My mamy taka wode morska pod ciśnieniem co leci w takim sprayu to moze też by było ok. Sama nie wiem co radzić bo u Nas też jescze nie było katarku. No i tym aplikatorem odciągać zeby jak najwięcej jej wyciągnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl