BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #745789 przez kasiak
monix witamy i zapraszamy jak najczesciej :) z ciekawości weszłam na sierpniówki i faktycznie wiatr hula i nic sie nie dzieje. My z poczatku też pisałysmy na fb ale forum lepsze :)
emi no w koncu powrocilas :laugh: brakowało Twojego optymizmu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745792 przez emi87
och miło że ktos tęsknił i pamietał o mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745804 przez bea2a
Qltoorka ładnie Ci w takiej fryzurze :)

Emi wreszcie wróciłaś. Brakowało Cię na forum.

A ja wróciłam od gina i wszystko ładnie się zagoiło, hemoroidów nie widać, chyba, że mam bardzo głęboko. Mam obserwować czy będą jeszcze jakieś krwawienia przy wypróżnianiu i jeśli będą to dostałam namiary na jakiegoś profesorka,który się specjalizuje w takich sprawach. Z gałęzi można korzystać ale może być mało komfortowo z powodu karmienia piersią bo nie wytwarzają się hormony i nie ma śluzu. Można kupić sobie żel poślizgowy :) Cukier mam zbadać i z wynikami do rodzinnego. A następna wizyta u gina na wiosnę. No i jeśli chodzi o kolejne starania to min. rok przerwy.

No to teraz muszę zrobić test glukozowy, pójść do zębologa i wszystko będzie załatwione :)

Pozdrawiam Was mamuśki i Wasze śliczne pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745805 przez Monix
dziubasku mam córkę, która ma 2 lata i 8 miesięcy i bliźniaki :D 2 chłopców Leona i Nikodema. Oto oni:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745809 przez dorkiszon
Emi, a ty co taka zajęta ?? :D
Monix , a idź mi z pszczółką Mają pewnie wrzuca fotki z tym swoim guciem i Alusią co żre 0,5 litra mleka z cycora. Pewnie chwali się co kupiła i za ile i , że dupe moczyła na basenie oraz, że była tu i tam i sram robiła przy tym miliony fotek. Nastepnie godzine siedziała na kompie żeby powrzucać świeże sweet foty. Trzeba miec ostro z garem i mega kompleksy żeby sie tak zachowywać jak 10 letnia gówniara.
Qltoorka, bo nie ufam mojej teściowej nie jestem pewna co do jej umiejętności opieki nad noworodkiem pozatym nie mam takiej potrzeby zostawiania dziecka tylko po to, bo robie zakupy.
Jeśli chce iść sama na babskie zakupy to mój pilnuje Kubusia, a ja idę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745810 przez Kamilka22
Dziewczyny te ktore zalatwialy juz becikowe baardzo was prosze napiszecie jakie dokumenty musialyscie miec przy zalatwianiu tego?
(Wiem ze juz byla mowa o tym kiedys ale chyba nie dokopie sie do tego..d:/ )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745817 przez emi87
Kamilka prosze dziecko-i-prawo.wieszjak.pl/becikowe/314...jakie-dokumenty.html w ops-ie ci dokładnie wytłumacza w razie cos :) ja dostalam tam liste i pani wyjasniło co i jak.

monix słodkie choopaki-podwójne szczęście :) my jeszcze 2 latka i działamy dalej :)

dorkiszon a tak jakos ostatnio troche załatwiania (chrzciny,becikowe itp),wizyt,odwiedzin i mała była dosc absorbujaca (skok rozwojowy chyba) :) juz potrzebuje sobie z matka pogadac hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745827 przez dziubasek
No to mam i ja płaczące dziecko, chyba ją boli po szczepionce :( masakra jakaś Julka ryczy a Majka razem z nią :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745835 przez karolinkanice16
Ale u Nas dzisiaj pogoda straszna wieje pada na zmianę i zimno chyba z 8 stopni wyszliśmy na szybkiego do sklepu ubraliśmy małego cieplutko a ten nam taki koncert na mieście odstawił że szok a wszystko przez to że miał czapkę na głowie ... mimo to nie poddaliśmy się i został z czapką, potem zasnął z wycieńczenia po płaczu. W dodatku katar mu wrócił więc bez czapki nie było mowy wyjść i to w taką pogodę.

Btw. wracamy sobie ze sklepu a tam włamanie. Dwóch kolesi okradło domek bliźniaczy wynieśli duży telewizor i komputer i uciekli coś do mojego A. jeden krzyczał bo się patrzył, po policję nawet nie było sensu dzwonić bo i tak zwiali.

Ksawcio dziś skończył dwa miesiące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745866 przez NataliaK
emi jak miło, że jesteś ;)

karolinkanice ale akcja, napad w biały dzień! to w Waszej dzielnicy było?

też muszę się za becikowe zabrać juz nawet podrukowałam jakies wnioski coś ale tyle tego, że mi się nie chce...

my dzis młodego juz wykąpaliśmy i śpi :) zawsze kapilismy kolo 21 ale chce go przestawic wczesniej tak jak dziś, że idzie spać koło 19.30 żebysmy mieli troche czasu dla siebie wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745873 przez karolinkanice16
emi na szczęście nie na naszej, my mieszkamy na prywatnym zamykanym osiedlu wiec tu raczej nie ma jak bo jest monitoring, a tam to było przy ulicy normalnie, też byłam w szoku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745884 przez agusiaa26
matkooo tyle pisałam i jeb...

Ale szalałyście jak mnie nie było :lol:

Monix pisz raz dwa z czym ci Diva podskoczyła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745885 przez asiulek_dolls
cześć Lipcóweczki
podcztuje Was czasem, tak jak Monix jestem "sierpniówką" rozpakowaną w lipcu (15.07 w 36.tc)
nasz tzn. sierpniowy wątek niestety zamarł, choć niewątpliwie są tego pewne zalety a konkretnie brak postów Joanny, bo nie tylko Was zalewała rewelacjami ze swojego super idealnego życia, na fb konta nie posiadam więc jej sweet focie na dobre zniknęły z mojego życia -i chwała za to bogu!! bo co do tematu Dżoany to podzielam Wasze zdanie... żenada!!
czytając jej posty miałam wrażenie jakby decyzję o posiadaniu dziecka traktowała jak zachciankę na jakiś kolejny gadżet, jakby posiadanie dziecka było super bo wtedy można pochwalić się drogim wózkiem i innymi pierdołami...

Monix fajnie zobaczyć Twoich chłopaków po tak dużej przerwie :) niezłe przystojniaki z nich wyrosły B) a no i ciekawa jestem jak Nadia sprawdza się w roli starszej siostry?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745891 przez asiulek_dolls
agusiaa ja ma sposób na to "jeb" podpowiem bo już nieraz pisałyście że wcieło Wam posta
kiedy wyświetla się informacja że kod się nie zgadza, czekam chwilkę wtedy ponownie pojawia się okno edycji tekstu i tam to co napisałaś nie powinno jeszcze zniknąć, wtedy wystarczy
ctrl+a i daje anuluj, wracam do ostatniej czytanej strony, daje odśwież (czasem trzeba zalogować się ponownie) i później na nowo odpowiedz na temat, wklejam tekst i gotowe
zauważyłam że przeważnie wcina teksty jeśli zbyt długo się je pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745900 przez dorkiszon
dziubasek wiem co czujesz, bo mój po szczepionce też płakał 2 godziny w domu.
kamilka powodzenia z becikowym my latalismy z papierkami jak stuknieci, ale już mamy za sobą teraz czekamy na przelew.
Kubuś śpi wymęczyłam go grzechotką super, że już można go czymś zająć.
Widzę , że Joanna to znana postać na forum hahahah ja na jej miejscu wyjechałabym na dziesiate piętro wiezowca i skoczyła sobie z dychy na główkę. Pewnie wylałaby sie sama krew bez mózgu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl