BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #745984 przez kasiak
A mnie dziwi, ze sie do czerwcowek nie wbila :P bo skoro miala termin na lipiec, ale stwierdzila, ze urodzi po terminie i na wszelki wypadek nawiedzała dwa wątki, to czemu nie pomyślała, ze moze urodzic za wczesnie? Taka widownia ja ominęła!
A na powaznie to żenuła normalnie.
Z początku głupio tak było jak wszyscy nagle zaczeli na nią jechać masowo, ale teraz to mi wcale nie żal. Zasłużyła widać na wszystko i tylko czekać, aż ją sierpniówki w dupę kopną. Pewnie niczego jej to nie nauczy, ale trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #745987 przez Monix
Haha też się zastanawiałam czemu czerwcówek nie nawiedziła :P A Jamajce to się order należy za tę heroiczną postawę bez dwóch zdań :laugh:

kasiak ja właśnie tak mówię: Leon Zawodowiec i Nikodem Dyzma do pary :silly:

Ps. w poprzednim poście napisałam zbłądzone owieczki heh, miało być zbłąkane :lol: trochę pada na mózg przy małej ilości snu ;)

Dobrej nocy, moje młodsze dzieciątka właśnie padły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #745995 przez kasiak
Syscy śpiom? A ja nie śpię :P
Wszamałam płatki z mlekiem i siedzę i się nudzę. Spania nie mam, bo rano pozno wstaje i teraz mi sie nie chce. Ksieciuniu spi, widac mu czulosci brakowalo i przytulenia na dluzej. Chlopy to jednak nieczule sa! Wg meza maly ma spac sam i koniec i kropka. A ja widze jak mu dobrze na lozku kolo mnie i zal mi go odkladac. Zawsze spi ze mna dluzej niz sam u siebie. Dobrze, ze nie ma osobnej sypialni bo dopiero bym miala traume :laugh:
No nic, ide jego mezowskiej mosci kanapki do roboty zrobic i moze jakos zasnę. A jak nie, to mam jakies romansidlo do czytania, moze mnie znudzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #745997 przez karolinkanice16
ja też nie śpię, mój A. poleciał o tej godzinie po gre bo od 12 w nocy sprzedają a u mnie dopiero 23.35. Ksawcio śpi a ja szperam po necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #745998 przez uniuni
Kasiak i ja znowu nie śpię ;) Robię kartki na stół z imionami na chrzciny korzystając z tego, że mój pierworodny śpi no i skończyłam właśnie zamawiać zdjęcia z podziękowaniem za prezenty. Znasz pewnie fotoknudsen.no jeśli wpiszesz tam kod BAM5002013 to masz produkty za 500koron za free :) Polecam, bo na prawdę sporo tego wychodzi, a mają fajne rzeczy :) Zamówiłam sobie nawet termo kubek ze zdjęciem Nilsa :) Trzeba tylko za przesyłkę zapłacić 109nok : :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #745999 przez kasiak
Uni stronę znam, o kodzie nie słyszałam. Dziękuję bardzo :laugh: głupie pytanie, ale zadam dla pewności :) musze sie zarejestrować żeby móc wpisać kod?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746000 przez uniuni
musisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746001 przez kasiak
No i juz widzę, że jutro coś bedę ogladać i pewnie cosik kupię :)
A ten kod gdzie wpisać bo pacze pacze i chyba pora spać bo mi sie zwoje przegrzaly i nie widze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746002 przez Qltoorka
asiulek, monix, super, że jesteście z nami :)

monix, jak się chłopaki sprawują? Też masz taki hardcore jak pasal?...dziś widziałam jej post na fb, że dziewczyny chyba ogłosiły konkurs która będzie głośniej wrzeszczeć i normalnie ją podziwiam... Co ją nie zabije to ją wzmocni. Trzymam za nią kciuki i wierzę, że dziewczyny z tego wyrosną. A jak z tym u Ciebie?

emi, mnie również brakowało Ciebie i Twojej pozytywnej energii... Zdjęcie na fb super Ci wyszło :) i tytuł w sam raz "moja droga do szczęścia" :)
Co do prawdopodobnego ząbkowania to mężu dziś poleciał do sklepu i kupił dwa fajne gryzaczki z Canpola, takie dla najmłodszych dzieciaczków. Jeden to wodny gryzak a drugi taka malutka zgrabna cichutka grzechotka z gryzaczkiem :) W sam raz również na naukę chwytania :)
Canpol ma fajne rzeczy i niedrogie. W pierwszej kolejności wszedł do smyka a tam gryzaki (z tego co mówił to beznadziejne i żadnych żelowych, ot kawałek plastiku) z Fisher Price'a za 30 zł....
a historia z obkupkaną kreacją..hehe..feministka :) nie spodobała jej się biała suknia na ślubie :P :laugh:

Kamilka, ja też się zabrać za to becikowe nie potrafię... Niech moc będzie z Tobą zatem :kiss:

karolinka
, dzis wyczytałam, że okresy ząbkowania można odziedziczyć. Że jeśli któreś z rodziców wcześnie ząbkowało to bardzo prawdopodobne, że dziecko też...Sooooo, good luck :)

dziubasek, ja bym zapodała czopek przeciwbólowy dla dzieci. Kurczę, żal, że tak znosi tą szczepionkę...
edit:no ok, już wiem, że spóźniłam się z poradą... ale chciałam dobrze... ;)

kasiak, Mikołaj mój już podczas snu wędruje po łóżeczku. Parę nocy temu co zaglądałam do niego to on w poprzek łóżeczka spał :laugh: jak to zrobił, nie wiem... i też założyłam ochraniacz do łóżeczka, ale nie podobał mi się efekt i od razu zdjęłam... Aż żałuję zakupu. Nic nie widać, nie mam do niego ani ja wglądu ani on do świata...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746003 przez uniuni
Kasiak jak już składasz zamówienie, to tam jest tzn jak już masz coś w koszyku i jest pod spodem podsumowanie ceny, to tuż nad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746019 przez magdalenagal
Historia chustonoszenia od zarania ;-)

Wczoraj Monsz miał off i mieliśmy jechać po szaty dla nas na chrzciny. Od razu mówię nic nie kupiłam... Stary najpierw załatwił sprawy urzędowe a potem z nakarmionym Młodym pojechaliśmy na shopping. Godzinka w sklepie, szybkie zakupy spożywcze, ot nic wielkiego. Po powrocie do domu Młodzieniec zasiadł w swoim bujaczku. Po 10 minutach Matka chciała wziąć Go na ręce i wyczuła mokrość. Więc Tatko z racji obecności przewinął Małego. Okazało się że kupsko jak Berlin pokryło: body, spodnie, skarpety, pulchne udka, łydeczki, piętki i pół pleców. Po przebraniu Matka zarządziła spacer- jeszcze w bolidzie. Niestety Dziecko nie podzielało entuzjazmu Matki. Czułam się jak bohaterka arii z opery "Cham się wściekł", sąsiedzi z okien wyglądali, szliśmy z taką serenadą... Oczywiście jak otwarła się dziura u góry to i dolna się otworzyła. I srrrrru. Od nowa- body, spodnie ... Musiałam Gada wziąć na ręce bo wrzeszczał jeszcze głośniej. Gównicho przecierało się przez spodnie jak przez sitko... W tym miejscu odradzam noszenie beżowych kurtek, jeśli gówna Waszych Pociech przecierają się przez spodnie równie łatwo a musicie owe Dzieci nosić na rękach. Po przyjściu do domu, przebrano, nakarmiono i uspokojono Solistę. I zapadła decyzja- wiążemy. I to był strzał w 10 a nawet 11. Po włożeniu w chustę nastąpiła błoga cisza. 45 minut spacerowania bez zająknięcia. Ciepło i przytulnie :-) Zatem Drogie Mamy, celem spacyfikowania Drogiego naszemu sercu Rozdarciucha szczerze polecam krępowanie chustą.

Buziaki :kiss:

PS. Osobny post poświęcę Waszym postom (tak wiem, że co za dużo to nie zdrowo i za to można usłyszeć co nieco :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746023 przez magdalenagal
Jedziemy:

Uniuni- chcę zobaczyć kurę bojową ;-) czekam jak kania dżdżu. A co do psiaka- ja niestety nie podzielam entuzjazmu psiarzy i kociarzy. Lubię zwierzęta ale u kogoś. Może J. jest też z takich? Ale to wiesz Ty najlepiej.

Kamilka- dla mnie koszulka 27. Mój Stary ma takie śmieszne koszulki i zazwyczaj buja się w nich na rodzinnych posiedzeniach. Każda jest symbolem jakiegoś wydarzenia w naszym życiu :-) może nie są te koszulki super eleganckie ale dają radość, to wiem na pewno :-)

Dorkiszon, tresuj Starego. Nie ma siedzenia na bułach! Ja się spodziewałam takiego filmiku więc się nie wystraszyłam :P
I coś specjalnie dla Ciebie

Popieram, nie zostawiłabym Miśka teściowej nawet na 5 minut. Dokładnie z tych samych powodów co Ty.

nala- ja próbowałam McDonaldsa. Żyjemy oboje :-)

Dziubasku- jak też czasem w nocy nie przewijam Michała. Dupkę grubiej smaruję alantanem. Parę razy miał czerwony zadek ale uratowaliśmy maściami.

Qltoorka- czytałam że ślinienie w wieku naszych pociech jest oznaką rozwijających się ślinianek. Więc to nie muszą być zęby. O pchanie piąstki do buzi pytałam położną, w ten sposób Dziecko poznaje siebie i rozwija aparat gębowy (poważka)

Monix i asiulek- witamy w Lipcowkach :-) Joanna dźwiga ciśnienie dalej... Cóż za takt.
Czy nasza królowa żenady pochwaliła się Wam że ją pogoniłyśmy??

Kasiak- pamiętaj że z futra tchórza można sobie zrobić ładne mankieciki do płaszcza albo ogrzewacz na nerki. Rozważ pomysł Męża. :silly:

NataliaK- dobrze że już u siebie ;-) pod każdym względem dobrze :blush:

emi- na-re-sz-cie! Małpeczko, ze 1000 razy zastanawiałyśmy się gdzie jesteś. Dobrze żeś wróciła i mamy nadzieję że nie zwiejesz! Historia z obkupaną suknią pierwszorzędna ;-) uśmiałam się.

Karolinkanice- jakbym zobaczyła napad chyba bym narżnęła w galoty... :huh:

Lipcówki- kiedyś skakałam po tematach i nasza naczelna foto-modelka udzielała się chyba w każdym wątku i to jako ekspert od wszystkiego. Czyli tradycyjnie ;-)

W nocy Bułka się obudził tuż po karmieniu i musiałam Go znowuż do cyca wziąć i przykarmić celem uśpienia. Położyłam Go na boczku na podusi a Ten banana na twarz, zamknął oczka i zasnął sam. I jeszcze ruszał paluszkami jakby odliczał jak Kaszpirowski- 'adin, adin dwa' ;-) 10 minut i odniosłam Go do Jego kołyski. A mogłabym tak na Niego patrzeć całą noc.

Miłego dzionka Mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746126 przez kasiak
qltoorko właśnie ze względu na to, że taki ochraniacz zasłania wszystko to go nie kupowałam. Myśle, że jak dziecko małe to mu nie potrzebne, a teraz zobaczymy. Jak nabije sobie guza to pewnie kupię, na razie jak zasypia to tylko lekko sie rzuca, ale wędrować jeszcze nie zaczął.
uni dziękuję bardzo. Teraz, z rana widzę, że pytanie było tendencyjne, bo mogłam się skapnąć :laugh: :silly: no nic, poźniej popatrzę co mają ciekawego :) dziekuję za pomoc :kiss:
mamo kangurzyco prawie Sebka oplułam przy porannym karmieniu :P ach te pieluchowe perypetie :) myślisz, że już wszystko widziałaś, a dziecko zawsze na nowo zaskakuje :laugh: i po raz kolejny pytam, GDZIE TO SIĘ WSZYSTKO MIEŚCI? Taki mały człowieczek, a takie poteżne kupy, jedna po drugiej :unsure:

Ide na śniadanie, a młodzieniec edukuje sie przy karuzeli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #746129 przez emi87
monix, asiulek witamy z otwartymi ramionami wszystkie owieczki :*

kasiak 1,5h wow! moja to 10sięciominutówka - zje i do widzenia hehe chyba faceci tak maja ze na cyucu lubia wisieć i im to nie przechodzi z wiekiem hehe

oj nasza pasal to ma hardcore-ukłony dla niej!podziwiam :) ale jak widac zawsze ponad wszelkie trudnosci jest matczyna miłosc :kiss:

Qltoorka tez mysle o tym gryzaku i tez mi sie spodobały własnie te z canpola i tommee teeppe tez ma fajne :) mojej siostry ciotecznej synek miał 4 miesiace i juz 4 zeby! wiec wszystkiego mozemy sie spodziewac po naszych pociechach :)
co do tanich rzeczy-moja mama kupiła ostatnio na próbe pieluszki z carefura Helen Harper (23zł za opak). jak je zobaczyłam byłam sceptycznie nastawiona-wydawały mi sie jakies dziwne i smierdzace.przyzwycziłam sie do dady i pampersów. po wyjeciu z opakowania po jakims czasie dziwny zapach zniknal. i co sie okazało-sa bardzo fajne! super chłoną, nie zdarzyły mi sie w nich przecieki, dupka tez (odpukac) nie odparzona.wiec moge polecic.zobacze jeszcze jak zuzyje cale opakowanie.jeszcze musze rossmanowskie przetestowac.
muah kochana jestes :*

moja tez zaczyna wedrowac :) spi miedzy nami a w nocy przekreca sie i do mnie sie przytula a męża kopie w plecy :D jak sie skonczy ulewanie i zacznie przesypiac cala noc to tez ja sypne do łóżeczka, narazie sie boje i wole miec ja przy sobie.

madziu hehe dobry jest-to mieliscie przygode :) zawsze takie kupki robi? czy cos mu zaszkodziło?
muah muah lovam cie ;) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #746236 przez patrysia305
hej


dziubasek opowieść o tym jak Miss płakała podczAS szczepienia siostry mnie wzruszyła, pięknie

ja w nocy nie zmieniam pieluszki, Tymuś naszczescie nie ma odparzeń i problemów, za to czasem zwali kupacza podczas jedzenia nocnego i wtedy zmieniam afkors :) Jednak potym mam godzinkę z głowy bo on się rozbudza i gaworzy i przebiera nóżkami - dziś też mnie to spotkało... chyba po groszku który jadłam w sałatce

już też więcej wprowadzam do menu, pomidory jadłam od początku, choć czasem mam wrażenie że po nich jest mu nie za dobrze, ostatnio kapusta kiszona, frytki własnej roboty i placki ziemniaczane dały radę także cieszę sie bo będę mogła moje ukochane kluchy ziemniaczane zjeść jak teściowa zrobi hehehe

Dorkiszon - tekst o pszczółce daje rade - heheh

Monix piękne imiona dla Chłopców - są słodcy.

witaj asiulek dolis - ja jestem lipcóweczką rozpakowaną w czerwcu też w 36 tc jak Twój maluch się mniewa ??

emi no opowieść kupna dobra, te nasze szkraby mają wyczucie czasu nie ma co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl