BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #746259 przez NataliaK
dziewczyny przygody z kupami są najlepsze :D u nas też się zdarza młodemu obsrać aż po plecy i na ubranko a raz poszło na wszystko łącznie z bujaczkiem :P

młodzieniec dziś nie dał pospać...6 rano pobudka i akcja gaworzenie :D mieliśmy już dziś nalot teściów ale na szczęście kawe wypili i sie zmyli ;P mały zasnął jak się obudzi to mam zamiar zrobic mu troche zdjęć już dziś jedna próba była, dziecko gotowe ładnie sie uśmiecha ale matka inteligentna nie naładowała sprzętu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746278 przez asiulek_dolls
dzień dobry Mamuśki :)
dziękuje za miłe przyjęcie :kiss:

Dziubasku jak minęła nocka? z Julcią już lepiej? tak się zastanawiałam czy nie ma przypadkiem obrzęku przy wkłuciu? nasza pani dr po szczepieniu zaleciła właśnie paracetamol i altacet w żelu jeśli będzie obrzęk

Kasiak zdjęciami Waszych super-hiper-zajebiaszczych bobasów możecie mnie zamęczać z częstotliwością 86400/dobę (czyli średnio co sekundę) tego nigdy nie będę miała dość!!
Twojemu kochanemu ciężko czasem ruszyć odwłok? hmmm skąd ja to znam?? ach tak z autopsji :silly:

emi87, magdalenagal u nas kupy na razie do opanowania, podkreślam na razie, bo wciąż czekam aż synuś uraczy mnie tym zaszczytem i usra się po same pachy :laugh: i będę mogła pochwalić się Wam podobną historyjką, póki co z utęsknieniem czekam aż wybierze najbardziej (nie)odpowiednią chwilę

a czy pani idealna się chwaliła to nie wiem bo wszystko się na fb przeniosło...
hahaha tak sobie teraz myślę że pewnie tu po cichaczu zagląda i cieszy się że w końcu tyle uwagi jej poświęcacie w postach... wszak nie ważne jak o Tobie piszą- ważne że wogóle piszą

monix miałaś prawo zapomnieć, wkońcu Ty rozpakowałaś się pierwsza a ja zaraz po Tobie, wtedy Twoja uwaga była skupiona na bliźniakach, poza tym obie dość długo miałyśmy chłopaków w szpitalu i mało się udzielałyśmy
jeśli chodzi o "świadomą decyzję" to nie oszukujmy się nie zawsze tak jest, nie każdy planuje, że zostanie rodzicem, czasem tak się po prostu życie układa

a co z dziećmi poczętymi podczas gwałtów? "każde dziecko to świadoma decyzja"- no to zabłysnęła inteligencją.. żenada
niech jej bozia w kolejnej ciąży pięcioraczkami tą jej mądrość wynagrodzi- ona na pewno da radę i na sprzątanie, gotowanie, spacerki, ćwiczenia, basen i itp będzie miała czas

mój Bąbelek zasnął właśnie w leżaczku, mam dylemat czy ryzykować że się obudzi i przełożyć go do łóżeczka

patrysia mój Skarbek miewa się całkiem dobrze :) mimo że urodził się miesiąc wcześniej to ważył całkiem sporo jak na wsześniaczka bo 2780, w ciągu dwóch miesięcy przybrał 2kilo więc idzie jak burza i nadrabia zaległości :) ładnie zjada, w nocy daje pospać, kolki nas na szczęście nie dopadły więc jest ok, czasem pomarudzi, popłacze jak każde dziecko (no może nie każde- w końcu jest takie jedno idealne dziecko idealnej mamy ale może już zostawmy ten temat)

ooo no to pospał... obudziłsię mój słodki łobuziak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746286 przez moonia154
Hej, Kochane Mamusie :)
U nas raz lepiej, raz gorzej... Generalnie to Synuś nie pozwala mi wchodzić na forum, nie mówiąc już o napisaniu jakiegokolwiek posta :dry: Nawet jak śpi, to śpi czujnie i jak tylko zbliżam się do kompa to zaczyna marudzić :dry: Od wczoraj natomiast jest dramat. Właściwie to zaczęło się od szczepienia, po którym trochę marudził, ale dałam czopek i miałam spokój do następnego dnia. Wtedy drugi czopek i miałam spokój aż do wczoraj :huh: Myślałam, że go boli brzuszek, więc masowałam, podałam kropelki... Trochę spał, a jak się obudził to za chwilę zaczynał strasznie płakać :ohmy: Zauważyłam, że ma coraz mniejszy apetyt, a jak go do piersi przystawiam, to jest po prostu masakra :ohmy: Jak dobrze pójdzie to chwilę possie, a jak nie, to tak się drze i wierzga nóżkami i rączkami, że aż szok! Nawet herbatka czy smoczek przestały mu odpowiadać (chwilę possie i to samo co przy cycu) :dry: Zgadywałam też, że może moje mleko mu nie smakuje, ale ja nie jem niczego "nie tak", żeby mleko miało inny smak lub powodowało reakcję na jakiś składnik, bo jem to samo co zwykle. Dlatego też w chwili drzemki mego Syneczka weszłam na neta i wyczytałam, że może to być ząbkowanie. Wszak mój Patryś ma równo 8 tygodni i niby to jeszcze chyba za wcześnie, ale czytałam, że to możliwe :unsure: Nie wiem, co o tym sądzić, może Wy- Doświadczone Mamy- rozwiejecie moje wątpliwości :unsure:
Pozdrawiam bardzo serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746288 przez asiulek_dolls
przedstawiam Wam Kacperka:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746342 przez dziubasek
Asiulek no miała wczoraj lekki obrzęk, całą noc spalam z córkami i jakoś minęło... Dzisiaj troszkę marudzi ale tragedii nie ma. Mam nadzieje ze teraz będzie lepiej
..

Dziewczynki co do ząbkowania to ja dla Maji miałam taki gumowy naparstek na palec. Polecam super sprawa podczas zablokowania.
Uciekam bo mezus ma dzisiaj offa i spędzamy rodzinny dzionek
Buzki
AsiulekKacperek przecudny, ma taka ciemna karnację czy tak zdjęcie wyszło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746346 przez Patrizia
Hej moje kochane :*

ooo widze jakies nowe dziewczynki dolaczyly Witajcie :)
i jaki fajny Kacperek pucusie ma do wycalowania :) a co te dzieciaczki maja z ta pozycja na sypermena to ja nie wiem :P :P :P :P

dziubasku podpis pod zdjeciem ktore wstawilas na fb bezcenny smiec mi sie chcialo ale w sumie wygladala jakby cos tam pod pierzynka majstrowala ;)

Jutro wizyta poprosze gina o jeszcze 2 tyg L4 i postanowilam wrocic do pracy no coz w koncu musial nadejsc ten dzien




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746355 przez askan2
Witamy serdecznie Kacperka, Leona i Nikosia i ich mamy, jak każde lipcowe dziecię są PIĘKNI :kiss:

moonia154 ja mama niedoświadczona, więc nie pomogę, u mnie też raz lepiej raz gorzej, szczególnie w nocy dziś wstał np. o 4 rano a w nocy parę razy płakał :(

Monix mój Ksawery też urodził się 11.07.2013 :laugh:

kamilka ja też z becikowym w czarnej d.... ;)

Patrizia powodzenia na wizycie :kiss:

Ja jeszcze nie byłam u gina na kontroli po porodzie, trzeba się zmotywować... A potrzebne jest jakieś zaswiadczenie od gina do becikowego ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746356 przez asiulek_dolls
no może odrobinkę ciemniejsza karnacja na zdjęciu wyszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746358 przez karolinap
Asiulek - Kacperek cudny! :)

Emi - kochana nareszcie! :kiss:

Magdalenagal - jaka kupiłaś chustę?
Ja wczoraj zaczęłam zastanawiać się nad chusta. Pola uwielbia spać na brzuchu wiec chyba w chuście też byłoby jej dobrze i na zakupki super i wygodnie.

Myślicie ze przez zimę będziecie używały chusty? Bo dziecko musi być cieplutko ubrane do tej chusty zima bo w wózku to ta oslonka i jakiś kocyk a w chuście nie bedzie zimno?
Bo na przyszłe lato to nasze dzieciaczki będą juz za duże na chustę? Bo nie wiem do ilu miesięcy można tak dziecko nosić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746361 przez karolinap
askan - przypomnialas mi! Tak, jest potrzebne :) a ja wczoraj byłam u gina i zapomniałam i bede musiała jeszcze raz iść :|
Potrzebne jest zaświadczenie ze ciąża byla pod kontrola lekarza od minimum 10 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746364 przez asiulek_dolls
askan tak zaświadczenie jest potrzebne, ja na wizycie byłam i oczywiście o zaświadczeniu zupełnie zapomniałam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746368 przez bea2a
Spokojnie dzieciątko można długo nosić w chuście, więc na przyszły rok jeszcze będzie ok. Ja kupiłam Nati Baby i jestem zadowolona i tak samo jak u Magdy malutka spała i była zadowolona z takiego środka lokomocji.

Ja też mam problem ze snem malutkiej. Ona tak jakby odróżniała dzień od nocy. Tylko się robi ciemno to bez problemu zasypia i śpi aż nie zrobi się jasno (oczywiście z przerwami na jedzonko). Natomiast w dzień jest masakra. Śpi tylko u mnie w ramionach jak skończy pić z cyca. Czasem uda mi się ją uśpić w bujaczku. Próbuje codziennie ją uśpić w łóżeczku wg metody Tracy Hogg ale jeszcze mi się nie udało. Nie mam już na to siły. Ona w ogóle bardzo mało śpi w dzień. Na spacerach śpi w wózku ale wczoraj i dzisiaj deszczowo, więc nie wyszłyśmy. No ale bardziej mi chodzi o to, że ja nic w domu nie mogę zrobić przez tego małego przylepca. Macie jakieś rady na to?
Wspomnę jeszcze, że mała traktuje mnie też jako smoczek i lubi usypiać przy piersi a normalnego smoczka za nic w świecie nie chce. Też codziennie jej wtykam, przytrzymuje i przez godzinę się męczę a jak tylko odpuszczam to od razu wypluwa :( Kupiłam już wszystkie kształty dostępne na rynku i żaden nie dał rady. No masakra jakaś. Można jakoś dziecko nauczyć smoczka albo chociaż oduczyć cycka jako smoczka?

Witam nowe mamusi lipcowo-sierpniowe :) Fajnie, że jest nas tutaj tak dużo.
W ogóle dzięki Wam jestem wyedukowana i ciągle na bieżąco, więc bardzo się cieszę, że do Was dołączyłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746373 przez Jamajka
Monix i Asiulek ja az nie wierzę w to co czytam o Joannie. Serio. Jestem zniesmaczona i jakbym mogła, to nakopałabym jej w tą chudą dupę! Idiotka, to mało powiedziane!!

Dziewczyny może powiecie coś o sobie, swoich dzieciach, sytuacji, żebyśmy się mogły zapoznać z Wami bliżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746400 przez agusiaa26
Ale ze mnie swinia. Nie pochwalilam i Qltoorki new look i Monixa slicznych synkow- piekne imiona:) no i teraz Asiulek pokazal synka, sliczny a jaki fajny fryz:))

Mojemu dzisiajj cos sie pomieszalo, wsal o 2 i zasnal.dopiero o 4 i spal do 7 a pozniek az do 10. Mam nadzieje ze o jednorazowy wybryk byl.

Bea moj lapie smoka jak np ukladam go tak jak do karkiemienia, wkladam tez trzymam czasami i kolysze nim leciutko i daje rade. Hmm co do codziennyh czynnosci to np jak mam sprzatac kuchnie to biore julka na bujaczek i gadam z nim , spiewam mu, ten sie rozglada i poki sie nie znudzi to sprzatam. A co odkladania stosuje metode Dziubaska 3 5 7, ostatnio po 3minutach julek sam przestal plakac ale jak chcialam go wziac i ubrac na spacer to znowu ryk :/

Zmykam mam mase prania i kuchnie do sprzatania, maz ma 2 zmiane a maly lezy na przewijaku i zachwyca sie karuzelka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746403 przez agusiaa26
Wow wlasnie julek zlapal maskotke w karuzelce :ohmy: ta prawie stanela haha jejuu podnieta ze nie wiem:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl