BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #745566 przez kasiak
Babki, psa? Jakiego psa :) mój mężulek wydumał sobie uwaga, uwaga tchórzofretkę! Jak kiedyś bedziemy juz na swoim to sobie kupi...a użerać się z pchlarzem bedę ja. Kicur to co innego, mogę mieć nawet pięć, ale fretka?!

Młody wierzgał w nocy aż miło :) karuzela chodziła przez 10 min, w tym czasie się zmęczył, poleżał i powalczył jeszcze chwilę i zasnął, spał aż do 6 :) uwielbiam ten jego stan kiedy już prawie śpi, ale jeszcze próbuje mrugać oczami ;) no i zaraz po jedzeniu jak mu sie robi czerwony nos i policzek i taki jest zaspany, słodziutki widok :cheer:

uniuni pierwsza w historii kura bojowa? :laugh: już widzę jak biega po lesie, rozłożone skrzydła, wyszczerzone zęby i mord w oczach :P B)
dorkiszon ja też nie planuję na razie rajtuzów, oczywiście dostałam dwie pary, ale to jeszcze za duży rozmiar wiec sie wstrzymam. I dobrze, że ojciec się Kubusiem zajmie, zmajstrował to niech pilnuje :cheer: i nie dodawaj takich filmów! Chcesz mi dziecko osierocić :lol: aż podskoczyłam :P dobrze, że dodałas w dzien bo nocy pewnie bym padla :laugh:
nala Sebek już ma prawie trzy miesiące, więc dobrze, że sie brzuszek juz uspokoil. Nawet gazowane piję czasami i nic mu sie nie dzieje :) cola mniam :cheer: no i skreślam z listy rzeczy zakazanych kolejne warzywa. Dziś wypróbuje mrożony groszek. Mam nadzieję, że będzie ok bo mi go brakuje :)
dziubasku u mnie też pogoda tragiczna. Leje, wieje i podłogówka już włączona bo się zimno zrobiło. Aczkolwiek okno w sypialni uchylone, bo tam bez względu na pogode zawsze jest za ciepło. A z tą pieluchą to ja bym raz na probę ją zostawiła żeby sprawdzić czy jej nic nie bedzie. Sebek sam sie czasem budzi jak ma pełną pieluchę, a czasem spi do oporu i odparzen nie ma.
Qltoorka tak jak wczoraj pisałam: Sebek dopadł swój pierwszy gryzak i bardzo mu się podoba. Tak to gryzie wszystko co w ręce wpadnie, począwszy od paluszków, poprzez kocyk i tetre, a koncząc na moich włosach...aaaa i podczas karmienia potrafi mnie dziabnąć! Samymi dziąsłami, a już boli...aż się boję jak mu zęby wyjdą :dry:
monix widać na lipcówkach za mało lajków dostawała, poczuła się niedowartosciowana i zwinęła wiaderko i łopatkę i poszła do innej piaskownicy :S jak czujesz się samotna to zapraszamy do lipcówek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745575 przez Qltoorka
dziubas, no jak nie robi to chyba jej się pupka nie odparzy... Ja w nocy zmieniam może raz jak jest rozbudzony to wtedy pieluszka ciężka od siuśków...

monix, no nie wierzę... ona ma jakiś problem chyba...jest uzależniona od tego, by inni ją wielbili i jej zazdrościli... tu jej sie nie udało wiec spakowała manatki tam gdzie ma na to szanse, a rady mądrzejszych od siebie i fakt, że 95% lipcówek miało już jej dość ma za nic, nie dały jej absolutnie nic do zrozumienia, ze to z nią jest coś nie tak... Nie dość, że głupia to jeszcze dumna ze swej głupoty..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745603 przez dziubasek
Haha Monix ciekawe jak długo wytrzymacie :woohoo:
Kasiak mój też coś marudził o tchórzofretce ale mu szybko wybilam z glowy ;)
Dziękować za porady, zrobię tak jak mowicie, bede zmieniać pampka dopiero jak się obudzi...

P.s Maja mówi do taty " mama jest moja kochanka :lol: kocham ja nad życie "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745613 przez nala
Qltoorka, a propo pomidora. Ja na początku jadłam normalnie, a później też mi się wydawało że po nim coś Alicji dolega i odstawiłam. Kilka dni temu znowu zjadłam na próbe i jest ok. Pomidor powrócił do menu. Jak Ci brakuje to może spróbuj któregoś dnia. Skoro wypróbowałaś smażone placki ziemniaczane to może i ja zaryzykuje :)

Dziubasku, ja też bym nie rozbudzała. Ala też potrafi czasem 6 godzin ciurkiem przespać więc po kąpieli, na noc grubiej smaruje kremem przeciw odparzeniom i jest ok.

A my po spacerku, ale sorry dziewczyny, nie wrzucę fotek like Dżoana :) hehe dobra jest :)
Teraz mała się weranduje w oknie, bo zaczęło padać i się zawinęłyśmy do domu.
Co do jej krótkiego jedzenia, to wczoraj pociągnęła po kąpaniu 2 minuty no i po 3,5 godz. pobudka niestety, a tak fajnie spała po 6 :) no nic, jeszcze wrócą te czasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745620 przez NataliaK
Ale nocne pogaduchy mnie ominęły :P ale w sumie to można powiedzieć, że byłam w temacie i brałam czynny udział bo się z mężem w tym czasie trochę "poprzytulaliśmy" :P

Dziubasek mi się też wydaje, ze nie musisz jej wybudzać teraz piluszki tak ładnie chłoną, że nie powinno nic odparzyć. Może tylko smaruj dupcię kremikiem mocno przed snem żeby skórę zabezpieczyc przed siuskami.

Qltoorka ja ostatnio słyszałam, ze dziecku w 3 miesiącu ząbek wyszedł a też nie sądziłam, że tak szybko mogą wyjść...

dorkiszon też nie planowałam kupić rajtuz ale dostaliśmy 2 pary takich większych lecz nie wiem czy je wykorzystamy

uni u nas to mążu nalega na psa ale ja się nie godzę bo jakoś mi szkoda do bloku kupić owczarka, obiecałam mu, że jak się dorobimy domku z ogrodem to może miec nawet dwa ;p a tym czasem musi się nacieszyć tym którego mamy u rodziców :)

Kamilka ja chyba jeżeli miałabym wybierać to kupiłabym 41 bo śmieszna jest a z tych co Tobie się podobają to 49

u nas dziś szaro buro, pierwszy dzień jestem sama ze szkrabem. Odwiedziła nas koleżanka a młodzieniec prawie cały czas dziś śpi :) dzięki temu ogarniam teraz chate i robie chyba setne już pranie odkąd wróciłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745623 przez dziubasek
Natalka jak to się poprzytulaliscie???? Przecież tobie nie wolno....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745644 przez uniuni
Monix zostań z nami :)

Natalia ja też jestem przeciwko dużym psom w bloku - męczarnia dla zwierzaka moim zdaniem. Co innego kura bojowa :silly:

Dziubas prowadzisz może pamiętnik z jej śmiesznymi powiedzonkami? świetne są :D
ja pieluchy młodemu wcale w nocy nie zmieniam. ostatnia zmiana ok 1 w nocy, a pózniej J. zmienia koło 6 rano. No chyba, że się zrąbie w pampka. Po kupie przebieram od razu :)

Udało nam się wczoraj gałęziowanie po 8tygodniach :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Qltoorka gratuluję! szybciutko się wyżynają :)

Przez jakiś czas było mi Joanny szkoda. Ewidentnie dziewczyna ma jakieś kompleksy, a my się na nią rzuciłyśmy wszystkie na raz. Czułam się winna, że za nią nie przepadam i że jest sama przeciwko większości lipcówek. Widzę jednak, że nie potrzebnie swoje sumienie obciążam, bo o ile zdjęcia dzieciorków mi nie przeszkadzają ani trochę, to widok jej osoby na każdej stronie zmieniał forum w jej prywatnego fotobloga. A przecież kiedyś podawała nam link do niego więc kto by chciał, to by odwiedzał. Ekshibicjonizm w zaawansowanej postaci :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745655 przez NataliaK
no dziubaseka jak! dogłębnie nie można to trzeba sobie jakoś radzić na inne sposoby no nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745671 przez dziubasek
uniuni no zapisuje te jej powiedzonka a jakże, kiedyś będzie się śmiała jak przeczyta jaka była mala-madralinska :laugh:
No to teraz dopingujemy Qltoorke a za pol roku Natalke i wszystkie sobie pogaleziuja ;) , no chyba ze o kimś zapomniałam...

My juz po szczepieniu, dostała ta doustna i dwie w udka( za miesiąc poworka z rozrywki), cala mokra z tamtad wyszłam, Julcia troszkę popłakała i się uspokoiła ale Majka jak zobaczyła ze lekarka coś robi Julce to zaczęła płakać i tak o to wyszliśmy z dwoma beksami na rączkach... Mam nadzieje ze wieczór i nocka będą spokojne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745692 przez kasiak
Mój mały Bąbelek przed chwilą sie poryczał. Pielucha sucha, cycka nie chciał, tylko na rękach mu się podobało :dry: zawinęłam go w nosidło i chodziłam po mieszkaniu aż zasnął. Bidulek nie wiem co mu sie stało, na razie śpi owinięty w kocyk.
Nie wiem czy go za szybko nie pochwaliłam, że go brzuszek nie boli już :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745705 przez NataliaK
Dziubasek no jaka Majka troskliwa nie spodobalo sie jej ze siostre jej kluc beda :)

Moj tez sie najadl i znowu spi! Oby tylko pozniej nie wojowal ;p a ja zrobilam obiad i czekam na meza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #745763 przez karolinap
NataliaK - no pewnie, trzeba sobie jakoś radzić ;)

Dziubasku - no to bardzo fajnie, ze zapisujesz jej powiedzonka - bedzie super pamiatka dla Miss :) no i jak zawsze super z niej Big Sister :D
Polcia od urodzenia nie ma problemów z dupka i nie miała jeszcze odparzonej i juz mi się dwa razy zdarzyło ze jej nie przebralam cala noc bo przysnelam po każdym karmieniu czyli byla w jedym pampersie ok. 9 godzin od 21-6 rano. I nic jej nie było.

Uni - no i za Wami juz galeziowanie :)

Ja byłam u gina. Wszystko ok.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745767 przez emi87
witam po przerwie :) siem aż stęskniwszy za Wami :P

widze ze mnie jakas Dżoanowa afera omineła??
co do nocki-ja mojej pieluch juz w nocy nie zmieniam-spi słodko, 2-3 razy w nocy cyc i przy cycu zasypia odrazu. za to z rana pieluszką można zabić albo szyby wybijać taka ciężka hehe ale nic sie nie odparza a nie chce jej wybudzac-niech słodko śpiocha :)
poszłam dziś małą zważyć i mamy na blacie 5670 :)

uniuni mieliśmy podobnie :) ja do mojego ze czasu nie ma bo mała sie zaraz obudzi a on na to "nie martw sie-długo to nie potrwa" hehe juz nie miałam argumentów :P

dorkiszon przez ten twój filmik mało mleka nie straciłam :D

Qltoorka mam podobnie i sie zastanawiam czy u nas tez sie to powoli nie zbliża-Mila sie ślini igryzie namiętnie łapke az czasami orcuje po tych dziąsłach az mi ciarki przechodza. i ciumka wszystko co jej sie nawinie (ostatnio mezow zrobiła malinke na ramieniu jak ja trzymał)

przepraszam ze sie nie odniose do wszystkich postów ale duuuuzo tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745770 przez Monix
Dzięki za zaproszenie, będę pisać w miarę możliwości, bo przy trójce dzieci to bywa trudne :P W sumie to jakby nie patrząc też jestem lipcówką :) sierpniówki praktycznie opuściły forum, bo przeszły na FB, a tam nie piszę z wiadomych względów :P :lol: Potem Wam napiszę czym mi podpadła Dżoana :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #745780 przez dziubasek
Monix wie masz trójke? Jaka różnica wieku między nimi? Pisz mi tu szybko jak to jest z trojka bo ja zainteresowana dalszym rozmnażaniem :laugh:
Emi no wreszcie :) buzki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl