BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747255 przez emi87
Qltoorka a żebyś wiedziała!! szybciej "Potop" przeczytasz niż te zaległości hehe ;) bede grzeczna i nie bede sobie robić zaległości :)

nala narazie wysypka była tylko po pomidorach i czekoladzie. ogólnie nie widze róznicy po spróbowaniu czegoś nowego,jak ma ataki "chyba" koleczki tak ma. ma koleczki i ten refluks no ale taki jej urok :) ale nie ma aż takiej tragedii, dajemy rade :)
alllle słodzina :D widze maty rządzą - moja też teraz lezy i gada z koteckiem :P

a to moja pyzula dziś :)
a tu w wersji "lewituje i prosze mnie nie dotykac,nie całowac i nie robić zdjęć :D "
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747260 przez nala
Emi, świetna lewitacja :) widzę, że wątki paranormalne są podbijane hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747263 przez moonia154
Mój Cukiereczek znowu śpi :) Odsypia chyba cały wczorajszy dzionek, aż strach pomyśleć, co będzie w nocy B)
Patrizia cudowne wieści! Trzymam kciukasy, żeby wreszcie Wam się udało :kiss: No i jeszcze wizyta za free... :laugh: Taki doktorek to skarb- u nas takich brakuje (i pomyśleć, że od porodu nie byłam jeszcze na wizycie kontrolnej) :silly:
Emi super, że jesteś :cheer: Dzięki za słowa otuchy :kiss: Oczywiście zazdroszczę Ci polowanka w sh- u nas to tylko bodziaki po 2 zeta można w takich sklepach kupić- nic więcej ciekawego się nie znajdzie (chyba, że na bal przebierańców :laugh: ). Co do "skakania", to chyba zostaniemy dziewicami (orleańskimi hehehe)- móże nasi panowie powinni jakiś klub założyć (mężów szalonych dziewic czy cuś :lol: )
Karolinap blog mega sympatyczny- Pola przecudna no i tak fajnie ciepło piszesz- aż chce się czytać :)
Nala super dzidzia- ucałuj ją gorąco :kiss:
Natalia ja również piorę w dziecinnym proszku, bo szczerze powiedziawszy nawet się trochę bałabym zaryzykować :S Bratowa męża od początku pierze synkowi w proszku dla dorosłych i twierdzi, że mały nie ma alergii :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747265 przez moonia154
Emi ta Twoja córcia w wersji lewitacyjnej wygląda jak lalka :laugh:
P.S. Nasze forum to nie "Moda na sukces" i trzeba być na bieżąco (wiem coś o tym, bo też często miewam zaległości z racji zazdrosnego syna :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747291 przez agusiaa26
Pati super ze wszystko ok:) trzymam kciuki za wasze szczescie ;) ehh i koniec blogiego lenistwa, czas wracac do pracy, ciekawe jak ci pojda pierwsze dni w pracy. A powoedz moze nie pamietam, jaka prace wykonujesz, bedziesz miec czas na sciemnianie czy ciezkie zajecia przez 8h?

Monia czemu sie dziwisz, ja tez piore ciuszkki w niemieckim proszku tym samym w ktorym pierzemy nasze ciuszki, jedynie biale pranie piore w loveli do bialego. Malemu nic nie jest, bez przesady ;)

Emi poka jakie lupy upolowalas dla Milci, Dzoany nie ma komu wstawiac zdjec z szopingu :silly:
I witaj w klibie, tez jakos ochoty nie mam na skakanie :\ mezowi robie ta przyjemnosc i nie odmawiam ale jakos iskier u mnie nie ma, zmeczona jestem, alee miejmy nadzieje ze szybko wrocimy do formy i checi powroca :)


Julasek dzis byl cudny, bylismy nawet na dwoch, 2h i 1h spacerkach :) caly dzie nie plakal, zaczal przed sama kapiela jak musialam go zostawic i zajac sie szykowaniem wanienki, teraz sie cysiujemy i widze ze spi. Lece prasowac, jutro przyjezdza moja siostra i kumpelka na kilka dni wiec znowu bedzie sie u nas dzialo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747326 przez pasal
Kurka dziewczyny już chyba piąty raz zaczynam do Was pisać, za każdym razem awantura i zamykam laptopa.

Pati cieszę się, że tak dobrze wszystko idzie, dla mnie jesteś mega wzorem wytrzymałości - tak trzymaj!

Monia- ja dziewczyn ubrania piorę ze swoimi w płynie do prania i płuczę silanem przyjaznym dla dzieci, kiedyś przez przypadek wyprałam tak bodziaki uczulenia nie było i tak zostało. Mi wygodniej a i maluchom wszystko jedno

Ajj i znowu się drą.. do reszty postów odniosnę się później :* nie wiem jak monix daje sobie radę z bliźniakami i jeszcze z starszym dzieckiem. Fotka dla Was.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747328 przez NataliaK
Pati świetne wieści! dobrze, że wszytsko jest na dobrej drodze :woohoo:

Emi lewitacja pierwsza klasa hehe :lol:

Nala śliczny cukiereczek :)

Maluszek już wykąpany i śpi, mąż wybył na stary rynek na spotkanie z kolegami więc sobie leniuchuje :)

U księdza nic nie załatwiliśmy bo była kolejka jakby co za darmo dawali i mężowi nie chciało się czekać :/ więc kiedy chrzciny nadal nie wiemy...

Miałam wczoraj wrzucić ale już nie miałam kiedy: efekty naszych wczorajszych zdjęć :)
(pomyślałam, że może by wywołać takie zdjęcie i z tyłu wydrukować tekst i dac jako zaproszenie na chrzest - co o tym myślicie?)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747329 przez NataliaK
zrobiłam taki zbiór zdjęć bo wszystkie mi sie podobają :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747334 przez NataliaK
Pasal jakie boskie ujęcie! prawie nie do odróżnienia są! Piękne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747342 przez pasal
NataliaK super pomysł z na zaproszenie i fajna pamiątka dla gości :)

Dziewczyny jak ubieracie swoje dzieci w domu? i czy na Waszych matach edukacyjnych zabawki też wiszą tak nisko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747371 przez karolinap
Dziękuję :kiss: :side:

Emi - Mili super wyszła na zdjęciu :) widzę, ze uważnie czytałaś ;)

Zdjęcia maluszków - super!

NataliaK - bardzo dobry pomysł z tymi zaproszeniami :) właśnie, goście nie dość ze zaproszenie to jeszcze fotki na pamiątkę będą mieli :)

Pasal - no te zabawki na macie tak nisko wisza ze mój A. twierdzi ze przytłaczają Pole ;) ale Poli sie podoba widac :)

Qltoorka - dzieki za odp w sprawie chustowania :)

A co do bolu glowy - nad ranem puścił i nie wrócił. Spakowalam się rano do mamy i u niej spędziłam caly dzień w razie czego jakby bol wrócił. Byłyśmy na spacerku, Pola i mamusia się dotlenily i czują się ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747377 przez dziubasek
Qltoorka Julcia lepiej chociaz w ciagu dnia zrobila sobie tylko dwie kilkunastominutowe drzemki, zmeczona jest ale Maja biega i nie daje jej zasnac...
Nala, Emi i Natalka cudne te wasze dzieciaki
[/b]Natalia[/b] pomysl z zaproszenami bomba, sama o czyms takim myslalam
Pasal ale te twoje dziewuszki sa do siebie podobne, co do maty to u mnie zabawki wisza wysoko i Julcia ich nie siegba ani raczka ani nozka... u nas dzisiaj chlodno wiec mezus zapalil w kominku i julcia jest w leginnsach i bodach z dlugim rekawkiem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747427 przez NataliaK
Pasal ja zakładam body z długim rekawkiem spodenki i skarpetki a jak jest teraz juz chłodniej to body z krótkim na to bluzeczka z długim i tez spodnie i skarpetki

karolinap dobrze, że migrena minęła bo to chyba nic przyjemnego

dziubasek znowu będziesz musiała zrobić nalot, żeby odzyskać swoje pieniądze. Jak ktoś ma taki brak szacunku to żeby nie wiem co już bym nie pożyczyła, powinni być wdzięczni, że pożyczyliście a nie prosic się trzeba teraz swoje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747489 przez Patrizia
hejka :)

OOO ile pieknych dzieciaczkow sie pojawilo :* :* wsZystkie do schrupania :*

Qulturka a no wracam kiedys trzeba a tak poza tym to przez wyplate tez wracam mam teraz na l4 80% no i zadnej sobty nie moge zrobic wiec jak wroce to kaski nam przybedzie :)

agusia pracuje w drukarni wczesniej bylo spoko prace swoja zrobilysmy i czasem 5godz na plotkowaniu przesiedzialysmy teraz firma sie rozrosla i nowe systemy pracy wprowadzili tak ze pracownik ma przez 8godz pracowac wiec lenic sie nie bede niestety

U mnie po wczorajszej pieknej pogodzie ani sladu :( zimno szaro brrrr a tu trzeba wyjsc pozalatwiac sprawy

Pozdrowionka i caluski dla dzieciaczow :* :* :* :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747569 przez nala
Pasal, Natalia piękne zdjęcia a jeszcze piękniejsze dzieciaki. Dziewczynki nie do odróżnienia :)

Ja ubrałam dzisiaj Alę w body z krotkim rękawem i na to pajac i skarpetki ale nie wiem czy nie zarzucić jej cieniutkiego sweterka jeszcze bo często kicha i dziś wyciągałam jej gluty z noska.

Dziubasek, może po macierzyńskim zaczniesz pracować w windykacji ;)współczuje użerania się z dłużnikami, nie ma nic gorszego jak jeszcze udają, że nic się nie stało.

Dziewczyny jak u Was z zachowaniem maluchów w trakcie jedzenia. Nadal połykanie powietrza i zachłystywanie się? Ja mam wrażenie, że zamaist u nas być lepiej to coraz gorzej :/ już w nocy nawet pojawiła mi się myśl czy nie przejść na butlę :/

Przypomniałybyście jak się ta witamina C dla niemowląt nazywa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl