BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #746817 przez uniuni
Kasiak chyba jednorazowy. Dostałam go w paczce, bo zamówiłam sobie magazyn 'foreldre og barn' i tam było :) Jeszcze nie zamawiałam drugi raz ;)

Qltoorka też mam muszle ale medeli :laugh: Ponosiłam je jeden dzień i w taki jakiś niefortunny sposób kanaliki mi wokół sutka uciskały, że zrobił się zastój mleczny cała klatka po szyje mnie bolała.

Karolina_p czytałam o tej Twojej 'anomalii' i wiatraku i się ostro zeshizowałam. Pózniej dziewczyny jeszcze dołożyły swoje historie i dziś w nocy wszędzie pozapalane światła zostawiłam :blush:

Karolinap współczuję migreny, szczególnie, że osobiście się z nimi zmagam od lat. Pierwsze 4 miesiące ciąży były dla mnie katorgą i dzień bez bólu głowy był świętem narodowym ;) Pomogły mi trochę warsztaty kontroli stresu - Mindfulness Yoga. Teraz jednak mam je znowu, a na medytacje nie ma czasu ;) Próbowałaś te zimne żelowe plastry APAPu? Mi pomagają zasnąć.

Dziubasku mam nadzieję, że dziś już wszystko wróci do normy i samopoczucie maleństwa się poprawi :)

Agusia gąbka? :laugh: dobre to! Mój nic nie gada przez sen nie pytany. Za to można nim sterować, a on i tak nic rano nie pamięta. Jak mały robocik wypełnia wszelkie komendy typu 'przytul, obróć się, przesuń się' plus odpowiada na pytania 'czy jestem gruba? czy masz kochankę w Trondheim? a ostatnio -gdzie jest smoczek Nilsa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746862 przez patrysia305
karolinap ja wczoraj zdychałam przez bol głowy calutki dzien, wziełam paracetamol i zero reakcji :(

natalia piekne zdjęcia sesja w pełni jak robiona przez profesjonalistę - super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746899 przez magdalenagal
Cześć,

Przepraszam od razu że nie odniosę się do wszystkich postów. Trochę się dziś z rana podziało w mojej Rodzinie (Ojciec konkretnie) i nie mam głowy do ogranięcia wielu spraw.
Pamiętam że KarolinaP pytała jaką chustę mam- womar zaffiro be close. Kupiłam w Smyku zapłaciłam niecałe 160 pln.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746906 przez dorkiszon
DDA ? Dorosłe Dzieci Alkoholików ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746909 przez Qltoorka
Dziewczyny ja tak na szybko, bo Mikołaj śpi, a ja mam sporo do zrobienia, bo goście dziś mają zawitać...(jak mi się nie chce sprzątać.... :ohmy: )
Parę dni temu pisałam Wam, że ściągnęłam apkę na tel z dźwiękami do uspokajania... (suszarka, odkurzacz i woda z kranu...). Wyobraźcie sobie, że mój młodzieniec właśnie po raz pierwszy śpi za dnia w łóżeczku :ohmy: Przy dźwiękach szumu wody... To ja mam teraz telefon bynajmniej nie do dzwonienia ;) Polecam tym, których dzieciaczki mają za dnia problem z zaśnięciem... Spróbujcie, może na Wasze szkrabiki też to podziała kojąco :)

Btw, wczoraj też przy tym razem usypialiśmy w łóżku. I jak zasnęłam to w moim śnie w tle non stop leciała woda z kranu :laugh: Chyba miałam po raz pierwszy coś takiego, że coś ze świata zewnętrznego przedostało się do mojego snu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746912 przez dorkiszon
Tak mi wypadaja włosy, że patrze do lustra czy nie jestem łysa cos okropnego garściami przy myciu i cały czas w ciągu dnia i nocy pomocy !!!
Ide dzis kupić skrzypoVita na wypadanie. No i hemoroidy też masakra do jakiego lekarza się z tym idzie czytałam, że proktolog , ale gdzie tutaj taki przyjmuje to nie wiem.
www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzyn...elegnowac_34936.html po tym sie troche uspokoiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746921 przez magdalenagal
dorkiszon napisał:

DDA ? Dorosłe Dzieci Alkoholików ?


Tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746929 przez dorkiszon
Kiedys miałam pracowac w tym fachu tj. miałam byc terapeutą uzależnień, ale wyjazd do Iralndii wszystko zmienił, a po moim powrocie do PL nie otworzyli tego kierunku, bo ciagle za mało chętnych.
Pozatym brałam udział w konkursie wiedzy o alkoholizmie 3 miejsce zawsze coś :D no i stąd znam tez takie skróty.
Bardzo ci zatem współczuję mam w rodzinie wujka , który chleje juz dobre 20 lat i cała rodzina cierpi przez niego , ale ciągle z nim mieszkają , bo moja ciotka nie jest na tyle silna żeby to urwać także jej dziecko czyli moja kuzynka cierpi całe swoje życie no i co ci będę mówić sama wiesz jakie są skutki ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746974 przez kasiak
Witamy :) u nas noc bez koszmarków :) żadnych przesuwających sie przedmiotów, zapalonego światła itp.
Sebek obudził mnie o 7, pielucha mokra i cieżka, przewinęłam i cyca dałam. Budzę sie znowu o 10 :cheer: a tam pielucha znow napakowana! Myślę co jest, a mój pierworodny zadowolony z siebie robił kupę musującą :laugh: tzn obsrał całą pieluchę i póki ciepła walił bąki B) i jeszcze sam siebie dopingował gadając ciągle. Aguuu, agua, buuu, muuu i bruuum weszło na stałe do słownika. A jak mnie woła robi maaaa :cheer: czyzba maaaa-maaaa? :blush:

Umyję na szybko głowę, śniadanie i zakupy pózniej. O obiedzie na razie nie myślę, a coraz ciężej mi coś wymyślać. Wszystko sie przejadło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747003 przez karolinap
Uni - wiec witam w klubie. Dla mnie też początek ciazy to była masakra. Później bole ustąpiły do wczoraj :( na szczęście koło 4 bol puścił ale umieralam już z bólu :| Migrena to najgorsze co mnie w życiu spotkało - od 10 roku życia się z nią zmagam :( jak byłam mala to mama masowala mi skronie i włączała odkurzacz żebym zasnela i nie czuła bólu. Teraz pomaga mi Saridon ale zawiera kofeine w składzie i nie moge go brać, wiec w nocy wzięłam apap. Trochę potrwalo ale puscilo. Nie próbowałam tych plastrów ale kupie - moze następnym razem pomogą :)

W nocy posiedzialam przy komputerze i naskrobalam posta na blogu. Zrobiłam jakiś czas temu odbicia raczek i stópek Poli, wkleilam w ramce i wrzuciłam zdjęcia jakbyscie chcialy zobaczyc co wymyslilam - zapraszam :) nasze9miesiecyyy.blogspot.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747012 przez asiulek_dolls
hej
ja tylko na chwilę, bo synuś dziś trochę marudny, śpi mi właśnie na rękach i za nic nie pozwala odłożyć się do łóżeczka, no ale zawsze tak jest ze jak mam wenę do sprzątania to mi nie pozwala, wczoraj za to przez wstrętną pogodę miałam meeega lenia a Kacper był grzeczny jak nigdy
miałam za to czas przeczytać calutkiego bloga Karolinyp :kiss: aż się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia

kasiak buhahaha :laugh: kupa musująca to dla mnie tekst roku!!! :lol:

przepraszam że nie odniosłam się do waszych postów ale ciężko tak jedną ręką pisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747046 przez moonia154
Hejka :)
U nas sytuacja powoli się normuje, Patryk dziś już nie odstawia takich szopek jak wczoraj, może dlatego, że mu muzykę relaksacyjną z neta puściłam ;) Usnął grzecznie przy cycu, ale właśnie się przebudził (dobrze, że pozwolił mi z moją matulą pogadać przez telefon, bo do tej pory to nawet smsa nie mogłam w jego obecności napisać :dry: )

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747056 przez osobka85
hej mamuśki!

Młody dalej przeziębiony :/ w nocy nie wiem ile razy odciągałam mu katarek a wieczorem robiłąm inhalacje i smarowałam olejkiem kamforowym.. moz trochę pomogło, ale kaszel dalej nam dokucza trochę :(

kasiak- kupa musująca super sprawa :D mój ostatnio zrobił taką w gęstości i kolorze jak pasta curry tylko o trochę innym zapachu :D a ostatnio zjadłam kalafiora i brokuły i bąki leciały jak szalone o zapachach bardzo intensywnych ;)

karolinap- współczuję migreny... mnie na początku ciąży też dzień w dzień nawiedzały bóle głowy

qltoorka- napisz koniecznie jaka to apka- zaraz ściągnę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747061 przez dziubasek
Madzialenko jedziemy na wym samym wozku :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
trzymaj sie kochana, jestem z toba :)
uuuuu migrena nigdy nie mialam ale moja mama tak(nie raz z powodu migreny ladowala w szpitalu, trzymajcie sie bidulki :kiss:
u nas noc troche lepsza, ale wczoraj wieczorem juz nie wiedzialam jak pomoc malenkiej(dalam jej nawet infacol bo wydawalo mi sie ze sie dziwnie prezy choc ja nbic nowego nie jadlam)mam nadzieje ze dzisiaj juz bedzie lepiej(mieka dupa ze mnie- ryczec mi sie chcialo ja nie wiedzialam jak jej pomoc :( )
Dzisiaj wstalysmy skoro swit i wlasnie wrocilysmy z playgroup, Julcia odsypia a Maja poszla z tatusiem sprzatac garaz:)pogoda dalej dupowata- strach wyjsc z dzieciakami na spacer bo tu nawet z malej chmurki robi sie mega ulewa :angry: ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747066 przez uniuni
Karolinap u mnie było to ignorowane przez lata. Gdy byłam mała mówiono mi, że dziecko nie ma bólów głowy i że zmyślam :(

Madzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl