BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858266 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858403 przez uniuni
Mleczna Dziękuję :* Cieszę się, że odwiedzasz mojego bloga :) Taaak Nitoś jest moją małą-wielką inspiracją :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U mnie dzielenie się jedzonkiem też się kończy skalpowaniem mnie :D Wczoraj J. niósł Nitka, a mały go okładał marchewką i po każdym uderzeniu J. brał gryza. Jak się marchewka skończyła i Nitek się zorientował co się stało tak się wkurzył, że J. nie mógł jego płaczu uspokoić :D Czubki dwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858431 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858447 przez dziubasek
Solidaryzując się z Mlecznamama jestem po treningu pośladków, nóg i abs( Mel B oczywiście) :lol:
Dodam jeszcze tylko ze nogi robiłam z Julka na rekach :angry:
Buzki dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858450 przez MlecznaMama
szok szoków! Ty to jesteś Dziubas żelazna babka!!!!! nóg nie jestem w stanie zrobić!!!jeszcze z Julcią , która pewnie już coś waży :):) JAk tam Maja mała baletnica :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858456 przez nala
MlecznaMama, Robercik slodziachny :) do zjedzenia. Wycaluj Go od ciotki i Alicji :) moja dzis mi klocki podawala. Co raz lepiej idzie jej pelzanie chociaz dzis sie bardziej buntowala niz wczoraj. Pamietam, ze martwilas sie o wage bo byl malutki ale jak widac zueplnie niepotrzebnie. Rosnie chlop ;)
Zaczelam robic brzuszki, ale czasami zapominam. Moze sie zmotywuje dzieki Wam.
Uni, podziwiam Twoje zaparcie do biegania. No i ten maraton! Wow!!! Szapo ba-chyba tak sie pisze? ;) naprawde podziwiam. Ja juz kupilam dres i buty do biegania i ci? I nic. Leza :) pogoda i ranne wstawanie mnie demotywuje.
A co do urlopu to niezle sie cenia. Za taka kwota spokojnie mozna leciec do cieplych krajow sie poopalac, no ale wiadomo chce se i tak odpoczzac. Jednak ceny w wiekszosci nie na nasza, polska kieszen.

Villcia, zazdraszczam wojazy ;) super, ze tak jezdzicie sobie cala rodzinka.
Czy to prawda ze przy dwojce dzieci jest lawiej w tym sensie, ze starsze sie troszke zajmie mlodszym? Nie mowie o przewijaniu i kapieli ;) ile corcia ma lat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858459 przez dziubasek
Julcia malutka szczuplutka 8kg, a Majka odstawila mi.popis pare razy i dalam za wygrana( mówi ze jej się nie podoba to nie bede jej zmuszać, ale w domu wywija)
Te moje córki to takie uparte po mamie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858466 przez MlecznaMama
hehehe Nala nie uwierzysz ale właśnie przeczytałam dokładniej tamten wpis Uni i o tym samym pomyślałam! ciepła kraje... na luzie chyba by były :P ta jednomyślność :) co do biegania również podziwiam, kiedyś miałam medale za bieganie, dzisiaj przebiegnę kawałek i mokra jestem jak pies, i nie sprawia mi to przyjemności- a chciałabym bo nic tak nie działa na ciało jak trening aerobowy!
Mój mały około 8,5 kg ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziubasek ah ta uparta Maja :) na pewno po Tobie, ale to dobra cecha zazwyczaj i przydaje się w życiu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858471 przez dziubasek
Mleczna u mojego męża to samo dzieciak czteromiesięczny wazy więcej niż Julka i oni się tym szczycą i cieszą, a dla mnie to biedny gruby chłopczyk którego cały czas boli brzuszek( matka mu daje co 1,5 godz 180ml mleka, mały ryczy non stop chyba z przejedzenia, mama twierdzi ze mu zabki idą)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858486 przez uniuni
Mleczna chyba faktycznie z kimś Cię pomyliłam :blush: Pamiętam, że któraś miała mięśniaka i uciskał na malca. Nie wiem dlaczego wbiło mi się w głowę, że to Ty. Przepraszam :blush:
Nitek wagowo podobnie z Robertem. Na kontroli 2 dni temu było 8700 :)
Nala o tak! ceny kosmiczne i też myślałam, że spokojnie moglibyśmy za tą cenę w ciepłe kraje się wybrać. Niestety, oboje jesteśmy zakochani w Krakowie. Stało się to naszą urlopową tradycją by się tam raz w roku wybrać i jedziemy się też rozejrzeć za salą na wesele.. jeśli wszystko dobrze pójdzie, to za rok w Krakowie z panny U zmienię się w panią J. ;)
A maraton? To tylko tak poważnie brzmi. Ja pobiegnę na najkrótszym dystansie :lol:
Dziubasek Julcię na klatę, Majkę na plecy i za miesiąc z Pudzianem możesz się porównywać :D Mi się zdarza przysiady z Nitkiem na barkach robić, ale po pierwsze nie regularnie, po drugie raczej dla zabawy. I to ja podziwiam za upór w ćwiczeniach - Chodakowska, Mel B itd. No ja odpadam po tygodniu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858510 przez dziubasek
Uni ja wiem o kim mówisz to AgnieszkaB, rozmawiam z nią czasami na fb( nie pamiętam jaki miala nick)
Ja tak tylko dzisiaj z Julja na rękach bo plakusiala, ja nie ćwiczyłam ze dwa miesace( odkąd waga mi spadla do 52) teraz troszkę przytyłam mężu kupił mi jakieś drinki na silce żebym wagi tak nie traciła. Chodakowskiej nie lubie, ona nawet jako kobieta wydaje mi sie jakas dziwna ;) melb bardziej mi pasuje.
Co jutro na obiad proponujecie kobitki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858513 przez MlecznaMama
Dziubasku ojeeej to aż mi się żal zrobiło tego chłopczyka.... biedny... niby matka wie najlepiej , chociaż jak tak czasem patrzę.. to nie zawsze w to wierzę
Uni też szaleję za Krakowem i nie dziwi mnie Wasza fascynacja. A jeszcze ślub w tym miejscu... mmm romantycznie!
Dziubasek Nala! a może wy dodałybyście zdjęcia maluchów! Dawno nie widziałam Waszych Skarbów a chciałabym zobaczyć. Nitosia cały czas śledzę na blogu :):) więc widzę tego Siłacza jak się tam wspina w łóżeczku!
Uni miałaś na myśli Gold Butterfly :) ona miała taki problem ale się wszystko dobrze skończyło

Dziubas.. no ja się muszę pilnować, mamy pieczonego kurczaka i pieczone ziemniaczki z przyprawami.... włączam sobie coś a la dieta chilli 3d... czyli daję swoje ukochane przyprawy do wszystkiego.... ponoć to coś daje.. A Ty co pichcisz? Ucałuj Julcie, ciekawe czemu płakusiała, może gorszy dzień...
Zeszłaś do 52 kg!!!?? ale Ci zazdroszczę.. a jaki masz wzrost?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858554 przez nala
Mleczna, jutro postaram sie wrzucic fotke :)
Dziubasek, u nas skromnie. Na obiad klopsiki w sosie pieczarkowym, do tego kasza gryczana i kiszak ;)

Alicja wazy 8800 i wcale to nie jest malo. Ma troszke tego cialka, najwazniejsze ze zdrowa :) mmysle ze jak pojdzie na nogi to zrzuci. Ona na cycku przybierala kg na miesiac wiec bardzo duzo. Niewiem czemu tak. Zqpewniam, ze czekollady nie dawalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858575 przez dziubasek
Walcze teraz z Julka, sama próbuje usnac wiec ja jej nie przeszkadzam ;) jak tylko usnie to postaram się wstawić coś spiecial for u Mleczna :) te 52kg to nie była dobra waga ja mam 167cm wzrostu i zanik cyca, na dodatek szerokie biodra i z 55/57kg czuje się o niebo lepiej.... Lubię mieć sprężyste ciałko a w moim wieku(32 :angry: ) to nie latwa sprawa do osiągnięcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858588 przez dziubasek
Tak sie bawimy
moja niedoszla tancereczka

i nasza mala kradziejka paluszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl