BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #859439 przez magdalenagal
Bredzisz :P dobrze się ćwiczy i daje efekty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859528 przez karolinap
Ja też chce do Was do Krakowa! Czemu ta Polska jest taka 'duza' ze tak ciężko się Nam spotkac? :(

Podziwiam Was z tymi ćwiczeniami! Ja ćwiczyłam z melB kilka dni i ćwiczyłam jak za kare :| zero przyjemności z tego miałam :| pobiegać też bym niby chciała ale ciężko się zabrać...
Uni - kiedy ten maraton? Będziemy trzymać kciuki!!
No a Polcia rzeczywiście dość grzeczna :) choć teraz ciekawa wszystkiego i muszę mieć oczy dookoła głowy bo wszędzie staje.
Wczoraj stanęła przy rogowce i chciała przejść do drugiego boku gdzie rogówka zakreca ale się jej nie udało ;)

U nas małe zmiany :) skończyłam karmić :) poszło w miarę gładko :) pojechałyśmy do mojej mamy na 3 dni i pierwszego dnia dałam jej cycka wieczorem i zostawiłam ją z mama zeby ja uspila, zrobiłam mm i dałam im butelkę, obudziła się w nocy i za pierwszym razem nie chciała, za drugim też i mama ja ululala :) ale o 3 w nocy wypiła 80ml.
Następnego dnia juz jej nie dałam do snu cycka, tylko mama mm jej dala, wypiła 200ml! I w nocy 80. Przedwczoraj wrocilysmy do domku, bo nam bylo tęskno do tatusia i wypiła wieczorem 120, później 80 i 80 i bałam się ze jak bede jej dawała to jej się cycus przypomni ale nie - wypiła z buteleczki :) teraz niech się tylko unormuje i wprawi w to mm i bedzie git :)
To byla moja decyzja bo budzilam się juz w nocy po 8 razy wiec powiedziałam dość. Trochę mi bylo przykro bo widzialam jak chciała cycusia i jak sobie przypomnę jak uni walczyła o laktację to mi tak glupio/przykro ze mając pokarm zakończyłam ale widzę ze ten pokarm nie jest juz taki wartościowy, Pola pila juz tylko w nocy, no i w końcu chce zacząć się wysypiac, nie martwic się ze mi mleczko wycieknie bo teraz musiałem chodzić z wkładkami. Decyzji nie żałuję - na początku chciałam karmić 3 mce, później 6 a tu pojutrze 8, wiec starczy :)

Qltoorka - ale się usmialam;) jakbym jakas własną osoba byla ;)

Magda - no co tam te Twoje raczki tworzą, bo coś zaczęłaś ale chyba nie zalaczylas linku czy zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859597 przez MlecznaMama
Witajcie!

Aaaaa Dziuuuuubas! są gusta i guściki.Ja ją bardzo lubię, ale y lubienie lubieniem... Eekty są piounujące!miałam bardzo "boczastą "koleżaneczkę. Dziś nie ma śladu. To są skuteczne ćwiczenia na boczki :) i od nich zaczęłam całą przygodę z ćwiczeniami :)
Kaolinap świetnie że tak gładko poszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859657 przez villcia
karolinap gratuluję wytrwałości, ja to za miękka faja jestem na takie numery. Też wstaję w nocy co 1,5h, ale do wszystkiego można się przezwyczaić. Kiedy Alanek budzi mnie na nocne karmienie, przytulam go i mówię do niego, że nie każdy ma takie szczęście, że może tulć tak małą cudowną istotkę. I nie jest mi już z tym ciężko, zwyczajnie się przyzwyczaiłam. Ja chcę mu dać pełen rok na wypasie. Odwyk planuję na czerwiec/lipiec.

Wypad do Krakowa też mi się marzy, ale dokładnie w tym samym terminie kiedy Ty Uniuni będziesz bawić na Wawelu, ja będę okupowała angielskie sklepy (13-20maj). Więc może innym razem… ;) ;) :) . Z Poznania trochę mam daleko, a że z mężem uwielbiamy weekendowy wypady, do dla nas żaden problem. Z wielką przyjemnością bym Was poznała i uściskała wasze łobuziaki! :laugh: :laugh: :laugh:

magdalenagal ćwiczenie rzeczywiście lajcikowe, w sam raz dla mnie ;) . Ostatnio próbuję ZUMBĘ na xboxie, ale Alan się denerwuje kiedy mama skacze jak pajac do telewizora ;) . Pewnie woli, żeby koło niego pajacować :) ! Oj, chyba nie poćwiczę za długo.
A Michaś jest śliczny, cudne oczęta! :) :) :)

Mały śpi na ogródku, na płotach suszy się pościel. Dom posprzątany – z grubsza ;) . ;) ;) Na obiad dziś wychodzimy nad jeziorko na rybulkę z frytkami. Wczorajsze spaghetti pewnie jeszcze jutro pożre mój K. A do mnie zawitała dziś prawdziwa wiosna:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859721 przez Marta27
villcia to Ty jesteś z Poznania?

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859770 przez kasiak
Dziecko moje własne prywatne mnie olewa. Nie chce sie ze mna bawić. Przychodzi na chwilę sprawdzic czy jestem i idzie dalej rozpierduche robic. Jak przyjde go pozaczepiac to się zacieszy i tyle. A jak bawi sie sam to sie smieje, opowiada cos, biega co calym mieszkaniu i wszedzie go pelno. Ja mu do tego nie potrzebna jestem. Dobrze, że chociaz pamieta o mnie jak cycka chce :P choc z drugiej strony fajnie, że sam sie umie soba zajac.
Takie dylematy ma matka w ten piekny wiosenny dzien :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859800 przez villcia
Oj, kasiak kasiak to Ty się ciesz i nie pokazuj Sebkowi, żeby mu się za szybko nie odwidziało. Korzystaj z chwili dla siebie. Mój dziabąg zajmuje się sobą wyłącznie jak śpi, a za wiele nie śpi . ;) ;) ;)
Marta27 dokładnie to razem z Białą Damą straszę w Kórniku :laugh:
Magda zapodj jakiś przepisik, gdzie można dużo jeść i nie patrzeć jak dupsko rośnie ;) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859873 przez Qltoorka
Nie no, Was za duzo mieszka w tym Poznaniu... :P <zazdrość>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859881 przez uniuni
Płodny Poznań :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860329 przez kasiak
Hellllllooooooł :) dzień słoneczny choć wietrzny. Młodzież robi codzienną pobudkę ok 7, więc teraz już ma pierwszą drzemkę...zjadłam, popijam herbatę i oglądam dzien dobry tefałen :P
Miałam myć okna, ale umyłam głowę i nie mogę wyjśc na zewnątrz. Dziś jedziemy na urodziny do znajomej. Wczoraj kupiłam chabazia...do tego kasiura, bo nie chciała prezentu tylko kasę bo na cos tam zbiera...

Miłego dnia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860382 przez villcia
JOŁ LOL!
My też ju po TV śniadaniowej, mały ucina drzemkę, Julka robi porządki w swoim pokoju, K. na siłowni, a ja szykuję facjatę na wyjście do sklepu. Robi się ciepło i muszę wyruszyć po jakieś buciorki dla córy…może i mi coś wpadnie. Choć z moimi dodatkowymi kg i wielkimi cycami w niczym nie czuję się dobrze.
Wczorajszy wypad nad jeziorko udany, poza rachunkiem z tawerny :angry: :ohmy: . Mimo braku krzesełek do karmienia Alanek spisał się na medal. Trochę posiedział u nas na kolanach, trochę w spacerówce – ogólnie zachował się chłop jak trza ;) !

Kaśka - udanej imprezki :) !
Miłego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860396 przez dziubasek
Buenos dios kobitos :laugh:
Ja cały weekend sama z moimi pannami( pan maz pracuje od 8-20:30).
Nocka w połowie z moimi piczkami(Julke wzięłam sama koło 1 bo budziła się z placzem- idzie jej druga Górna dwójka)( a Majka koło 4 po cichutku wslizgnela się pod kołdrę ;) )
U was taka piękna pogoda a u mnie wieje, leje i zimno( od czwartku kosze się z dziewuszkami w domu :( )
No i zeby nie było ze mam takiego super męża to mój wczoraj ostro mnie wqrwil- wracam ze szkoły a w domu syf, brud i ciul wie co jeszcze- zjebalam jak psa i powiedzialamzeby się pakował i wypier....( tylko taki hardcore na niego działa), wieczorem juz cukrowal.

Ugotowalam flaki( zupę) - ja lubie zjeść raz na jakiś czas choć wiem ze ludzie się brzydza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860448 przez kasiak
Pogoda dziś tak swiruje, że chyba tylko sniegu brakuje. Rano słonko, potem wietrzysko nawiało chmur, spadł deszcz, a na koniec dobiło gradem. Piękna wiosna :P dziubasie nie narzekaj :P
dziubasie bleeee flaki, mój koszmar z dzieciństwa! Ale smacznego skoro lubisz :laugh:
villcia udanych zakupów :)

Posadziłam nowe roslinki i niedługo sie bedziemy zbierac na imprezę. Nie chce mi się tam jechac, ale liczę na syna, że bedzie chcial szybko do domu wracać. A jak nie to go uszczypnę, rozwyje się i uciekniemy na szybko B) zartuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860451 przez dziubasek
Kasiak ja specjalnie napisałam o tym moim dupku ;) żebyście wiedziały ze mój zapylacz też czasami( często ;) ) potrafi mnie podkurwic.... Zresztą ostatnio wszystko mnie wnerwia- chyba muszę piguly zmienić bo jakbym mogła to bym pokłóciła się z sama soba ;) baw się dobrze... Wrócił twoj maz marnotrawny?
Karolinap zrobiłam tarte z biala czekolada z twojego blogu, tylko coś mi ciasto twarde wyszlo ;) no ale to była moja pierwsza tarta... Ale pyszne( no muszę jeszcze poćwiczyć te ciasto bo dzisiaj wyszło twarde jak skala ;) ) no i tak sobie myślę ze zrobie naleśniki z biala czekolada i serkiem, dodam tylko jakieś owoce zeby nie byli za slodkie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860452 przez kasiak
dziubasie mój marnotrawny ma w poniedziałek pierwsze podejście do egzaminu i na razie sie nie zanosi ma powrót...niestety :P

Wczoraj mężu mówił, że spotkał naszą znajomą...szła na spacer z synem, który jest o tydzień młodszy od Sebka.
Takie drobne pitu pitu o pierdolach i zeszło na temat dzieci.
A ona z tekstem: "Nasz już przegonił Waszego. Próbuje sam wstawać i chodzic przy meblach"
Pomijając fakt, że może i wstaje sam, ale za to nie siedzi ani nie raczkuje...to nie wiem co ona miała na celu?
Mam rwać włosy z głowy, bo czyjeś dziecko "przegoni" moje?

A Sebek nie dość, że raczkuje, sam siedzi, wstaje, stoi i chodzi przy meblach, nawet juz próbuje stania bez trzymanki...dobrze, że jej mężu tego nie powiedział bo by jej piękny świat pękł jak bańka mydlana...

Dzieci się porównuje i porównywać będzie, ale walic prosto z mostu "bo mój syn jest lepszy, bo przegonił waszego" to porażka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl