BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #848503 przez jorgus_krk
Uuuu jakie tu pustki...

Kasiak niezłą masz tą szwagierkę, współczuje i podziwiam twoją cierpliwość

nasz synek z dnia na dzień nabywa nowe umiejętności, raczkuje jak szalony po całym domu, sam siada, progi, nogi mamy czy inne przeszkody już nie są przeszkodami :laugh: wstaję przy wszystkim jak tylko ma się czego złapać w związku z czym nie da się go zostawić nawet na 5 sekund nauczył się pięknie "mamamamama"i w ogóle jest kochany mój urwisek :P

a i też byliśmy ostatnio na zakupach i młodego wsadziliśmy do koszyka dużego i jaką miał radochę siedział grzecznie wszystko oglądał był po prostu zachwycony polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848711 przez nala
Kasiak, współczuje. Uciekaj stamtąd :) ja bym nie wytrzymała i grzecznie powiedziała parę słów ;)

Jorgus, i jak idzie robota na 2 etaty, w domu i w pracy? Szczerze podziwiam, ja w tej chwili nie dałabym rady wrócić do pracy. Jak nocki? Kubuś przesypia czy chodzisz do pracy z zapałkami w oczach? ;)
Gratuluje nowych umiejętności. my nadal czekamy na samodzielne poruszanie się :)

Mleczna, i jak zdrówko? Jak się czujesz? Rodzinka już wie?
Dołącz do nas na FB. Kiedyś Qltoorka Ci pisała, że możesz założyć sobie konto jako mlecznamama jeśli chcesz być incognito. Tam teraz więcej się dzieje i szybciej jakąś poradę można uzyskać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848824 przez MlecznaMama
Cześć Dziewczyny!

Dzięki Nala za zainteresowanie.... :( u mnie fatalnie... w sobotę dostałam krwawienia, pojechałam do szpitala, zrobili bete wyszła 56... niestety.. Tyle się słyszy o poronieniach i człowiek myśli że go to nie dotknie... :( jestem załamana... nie da się tego opisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848858 przez karolinap
Witam!

Mleczna - tak mi przykro :* trzymaj się kochana :* :* :*

U nas zmienne nastroje - w końcu jestesmy z Polcia kobietkami :)

W czwartek tak mi dala z rana popalić, ze nosiłam ja na rękach, ona płakała a ja razem z nią. Te zeby nas wykoncza, taka byla marudna, dopóki nie zasnela, po drzemce najkochansze dzieciątko! Jakby chciała wynagrodzić mi ten poranek, przytulala się, obejmowala- moze i nieświadomie ale było to bardzo mile :) chodziła za mną krok w krok, znaczy ja krok a ona raczek ;)
W piątek rano też nie było za ciekawie, ale czekałam na wieczor bo byliśmy z mężem na imprezce. Pola została u babci a my na 19 na imprezke - ciężko było się rozstać z Polcia ale jak juz dotarliśmy na miejsce i muzyka zaczela grać - nie odpuscilam chyba żadnego tańca! Polecam baaaardzo takie oderwanie od codzienności! I choć impreza na trzeźwo to było super! Pola dala rade a mama odreagowala :)
No i od soboty walczymy z przeziebieniem/zabkowaniem/trzydniowka, nie wiem co to?
Właśnie czekam w kolejce do pediatry - zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848861 przez dziubasek
Mleczna kochana tulam cię z całych sił :kiss: wiem co czujesz, jak tylko będziesz miala ochotę się wygadać, wyżalić, wypłakać albo pomilczec razem ze mną to daj znac a Dziubas zadzwoni z deszczowej krainy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849065 przez jorgus_krk
MlecznaMama bardzo mi przykro trzymaj się

nala mały w nocy generalnie śpi, przebudza się 2-3 razy ale zazwyczaj przez to że wypluł smoczka i jego podanie pomaga a czasami po prostu muszę go wziąć do nas bo cwaniak chce się po przytulać :laugh: i wtedy śpi z nami. Ja wychodzę z domu koło 7 to on jeszcze raczej śpi a jak wracam ok 16:30 to zawsze czeka na mnie z tatą w oknie i jak tylko mnie zobaczy to skacze z radości i tak pięknie się śmieje radość dziecka nie do opisania.

karolinap zdrówka życzymy i wytrwałości daj znać co lekarz powiedział

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849084 przez MlecznaMama
dzięki dziewczyny.....
Dzięki Dziubasku, doceniam to....
juto odbieram wyniki kontrolnej bety...... mam jakąś nadzieje, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi że nic z tego.... ból jest ogromny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849140 przez nala
Mleczna, strasznie mi przykro. Nie wiem co to ta beta ale trzymam kciuki i wirze ze bedzie dobrze. Jestem z Toba calym sercem. Musisz byc dobrej mysli i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze z malenstwem. TULAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849161 przez Nikaa
MlecznaMamo tak mi przykro :( ale może jeszcze będzie ok? u kuzynki mojego męża też lekarz powiedział, że już po sprawie - poszli do innego i .. teraz ich synek ma ponad rok :) daj znać jak tam wyniki - 3mam kciuki by wszystko się ułożyło

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849644 przez Nikaa
Ciekawe jak tam MlecznaMama i jej wyniki? mam nadzieję, że jednak będzie dobrze

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849691 przez MlecznaMama
Cześć

Beta 20.... niestety :( :( :(
dziękuję za wsparcie moje Kochane Lipcówki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849705 przez dziubasek
Mleczna pamiętaj nie jesteś sama, kupę z nas zna ten bol :( tulam cię mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849710 przez nala
I ja tulam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849749 przez Nikaa
MlecznaMamo Oj przykro mi :( :(

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849773 przez magdalenagal
Mleczna Mamo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl