BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #860901 przez karolinkanice16
To i my się pokażemy :) skoro i tak mało się tu udzielam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860953 przez magdalenagal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861027 przez kasiak
No magda, powiem Ci, że się rozczarowałam! A gdzie te sławne kanapki z pasztetem?!
karolina fajne te Wasze zdjęcia, jak zawsze zresztą ;) coś się rzeczywiście mało ostatnio odzywasz. I tu i na blogu, na fb trochę częściej. Mam nadzieję, że wszystko ok? :) buźki przesylamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861054 przez MlecznaMama
Magda- dla mnie bomba!!!!

Śliczny Ksawery! jak rośnie!

Uni!!!! wczoraj byłam pobiegać! PODOBAŁO MI SIĘ! Ale zrobiłam tak jak mówiłaś- mieszałam z marszem ! dzięki!
aha... i gdzie nauczyłaś się szyć??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861080 przez dziubasek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Madzialenka miala być jeszcze sałatka :| następnym razem poproszę o jakiś konkretny przepis bo jak zaserwuje Dzejkowi takie kanapeczki to mnie wysmieje ;)
Karolinkanicw ja właśnie się zastanawiam co się z Toba dzieje, kiedy do mnie zawitasz?
Kasiak jak po dzampresce?
Mleczna jak się rozkrecisz to w maratonie pobiegniesz ;) ( jak uni)
A wiecie u nas w maju organizują bieg z wozkiem- jak znajdę w przystępnej cenie wózek to pobiegne.
Buzki
P.s mam nadzieje ze nikogo nie zarazilam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861102 przez karolinkanice16
no Dziubasku nie wiem co w tym jest ale właśnie zaczęło mnie skręcać i chyba czeka mnie posiedzenie ... zawitam ehh no właśnie mam nadzieję że jak najszybciej :).

Ale zrobiłam dziś zajebistą obiado-kolację szaszłyki z kukurydzą w maśle, wszystko to w piekarniku ale jak z grilla :). Pyszne poobjadaliśmy się a teraz umieramy, więc przypuszczam że skręca mnie z przejedzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861164 przez nala
Uniuni, Mleczna, muszę i ja dołączyć do Was z bieganiem.
Mleczna, gratuluje że udało sie wyjść i się nie zrazić :)
Uni, widziałam kombinezon Nitosia :) no rewelka! Gratuluje talentu!

Dziubasku, narobiłaś mi smaka na flaki :) a może to po nich to zatrucie? hehe

Magdalenagal, może mnie pamięć zawodzi ale kojarzę, że kiedyś pisałaś, że prędzej żeby schudnąć przestaniesz jeść, ale ćwiczyć? - nigdy! :) Na bloga będę zaglądać po proste przepisy na obiadki. Najlepiej jednogarnkowe ;)

Qltoorka, nie dziwię Ci się, że Mikołaja nie nosisz. Moja swoje waży, ale ja mam 60 kg a Ty 45 kg, chuchro takie więc mogłabyś się załamać ;)

Karolinap, jak przeczytałam, że skoczyłaś karmić to tak mnie zaczęło korcić żeby i u nas zakończyć. Mam już dosyć tych nieprzespanych nocy, ale jednak nie rezygnuje :) w naszej sytuacji nie chciałoby mi się też latać do lekarza co chwilę po receptę na mleko.


Dziewczyny dziękuje za miłe słowa, w które tak bardzo chce wierzyć!!! Jednak wszyscy mówią, że Alicja jest kopia tatusia :)chociaż moim zdaniem ma moje oczy :)
Alicja ostatnio szaleje w nocy w łóżeczku. Śpi na boku, a że się kręci to za moment śpi w poprzek, wali nogami o bok łóżeczka i się wybudza :) co chwila ja poprawiam. U Was też tak?

A i mam pytanie to mamć, którym wrócił okres. Ja miałam miesiąc temu pierwszy od czasu porodu i powinnam juz mieć kolejny, ale cisza. Czy regularność od razu wraca czy to róznie może być?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861205 przez MlecznaMama
i dziś znów biegałam! jupi!!!!! aaaa nie na maraton jestem za cienka, zresztą nie mam takich ambicji. Chcę zrzucić bzuchol! Nala dołącz do nas! jak się to mądrze rozegna to to miła spawa jest!
Nala u mnie to samo z kręceniem się.. hahaha znajduję małego w zupełnie innym miejscu niż jak go kładłam spać :)
Dziubasku zdrowiej!
co do okresu to różnie może być... spokojnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861224 przez malgosiask
Witam,

Jestem położną. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, która dotyczy okresu połogu :) Wyniki są mi potrzebne do pracy naukowej. Z góry dziękuję.

moje-ankiety.pl/respond-61229/sec-KgcPphD3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861231 przez uniuni
Mleczna cieszę się, że mogłam pomóc :kiss: Ja teraz nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia bez wyjścia by pobiegać. Wczoraj niefortunnie stanęłam i bolała mnie kostka. Najpierw pomyślałam, że dzisiejsze bieganie sobie odpuszczę. Już koło 18nastej nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Posmarowałam stopę bengayem, zawinęłam i wyruszyłam z zamiarem przemaszerowania się. I tak skończyło się na bieganiu. W połowie drogi tylko ściągnęłam bandaż, bo było za ciasno w bucie i skurcz w stopie zaczął mnie łapać :S mam obsesję :S
A szyć się nie nauczyłam. To wszystko co do tej pory uszyłam, to czysta improwizacja, trochę kombinacji i trochę instynktu praktycznego ;)

Dziubasek Biedne wy :( podobno krakersy/biszkopty i banany potrafią zdziałać cuda w takich przypadkach, ale jeśli to wirus, to do 3 dni Was pomęczy :(
A ten bieg z wózkiem, to na jakim dystansie?

Karolinkanice gdzie zniknęłaś, że nie masz dla nas czasu? Ksawery ma zaraźliwy uśmiech :D i dawaj przepis na te swoje szaszłyki :)

Nala dawaj, dawaj! Bieganie jest fajne :)
Nitek też się wierci i pełznie do góry, aż budzi mnie gdy uderza głową o szczyt łóżka. A jak już go ściągnę na dół, to się zazwyczaj budzi :/
Miałam okres do tej pory 3 razy. Raczej regularnie. +/- 4dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861248 przez dziubasek
Kurczaki dalej mnie muli :angry: chyba spedze noc prztulona do kibelka :angry: Julcia lepiej, pila duzo, jadla normalnie, usmiechnieta tylko 3 kupy/godz ale od 18 brak kupy
Nala ja miesiac temu mialam wywolywany okres pigulkami(to byl pierwszy okres ok 3 dni), w tym tygodniu mam dostac ale zobaczymy jak to bedzie
Dobra ide zdychac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861308 przez karolinap
Dziubasku - mi ten sold wyszedl bardso kruchutki jak ciasto francuskie. później sprawdzę mój przepis na kartce i to co napisałam na blogu - moze coś zle przepisalam ;)
No to połączenie białej czekolady i mascarpone wykorzystam w niejednym deserze - rewelacja :)

Nala - mi właśnie ostatnio mama mówiła ze miała okres po pierwszej ciazy bardzo nieregularny i nie mam się tym denerwować jeśli tak bedzie bo tak juz jest, organizm musi wrócić do normy po ciazy i to czasami długo trwa. Ja jeszcze nie dostałam @ ale pewnie niedługo i do mnie zawita skoro juz nie karmie.
Oj ja jestem zadowolona ze skończyłam karmić, to było cudowne 8 miesięcy karmienia, bycia niezastąpioną, patrzenie jak Polcia pije, przytulać ją podczas karmienia ale nie zaluje decyzji. Wieczorem idę Polunie nakarmić, odkładam i wiem ze bedzie spala przynajmniej kilka godzin, wieczor z A. mamy dla siebie, nie muszę się kłaść od razu z Pola zeby się wyspać :)

Magda - super! Będę zaglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861439 przez villcia
Magda! Kurde, znów coś pysznego! I jak tu się odchudzać??? :angry: :) Przyznam, że piwko do kurczaka to u mnie często, ale kurczak na piwku – tego jeszcze nie było! :laugh: :laugh: Spróbujemy!

Karolinap, a napisz jak tam u Was ze spaniem, lepiej? I czy wcześniej dokarmiałaś mm? Mój borsuk to nie chce tego ruszyć! :(

Dziubasku,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


MlecznaMama – dziś wydrukowałam plan biegania. Pierwszy dzień 15 minut. Czekam na K. i lecę! :) :) :)

nala – ja mam okres już od 4 miesięcy. Strasznie nieregularny. Drugi dostałam z dwutygodniowym opóźnienie (w strachu robiłam teścik ciążowy :laugh: ) , trzeci był już dokładnie w terminie, a czwarty znów ze strachem – 1,5tyg opóźnienia. Wcześniej miałam bardzo regularne, dokładnie co 29 dni.
Alanek w łóżeczku również cały poobijany, chociaż szczebelki ma otulone ochraniaczami to i tak zawsze wsadzi gdzieś tę małą główkę i obije! Gapcioch jeden! :laugh:

Julka dostała baletki, niby nic w tym nadzwyczajnego, ale musiałam już jej kupić na damskim dziale. Szok! Jak mi szybko urosła! Rozmiar dziecięcy 36 już mały na moją kuropatwę, dostała damskie 35. A jaka szczęśliwa, że ma buty dla kobiet.! Myślałam już , że będzie w nich spać! :laugh: Dla mnie nie było nic ciekawego, więc dla poprawy humoru – zakupy skończyłam na dziale z …goframi, borówki i bita śmietana. ;) ;) ;)

karolinkanice16 Ksawcio słodziutki i wydaje mi się, że podobny do Ciebie. A włosy masz piękne! :)

uniuni pochwal się co tam wydziergałaś nie ma fejsa, przez co jestem trochę zacofana ze zdjęciami, które tam wrzucacie! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861522 przez magdalenagal
Dzięki Dziewuchy za miłe słowa :-) wiem że miały być pierogi ale te przechrzty w moim domu nie lubią pierogów... Durne pały ;-) Więc musiałam coś ukręcić dla wszystkich. Villcia poza ziemniorami z masłem reszta niezbyt tuczy (wiem po sobie ;-) ) Kasiak do kanapek z paszkwilem muszę dojrzeć ;-) Dziubasek espeszeli for jor Prins Dżejkob wymyślę coś konkretnego ;-) żeby Cię nie przechrzcił ;-)

Misiek skończył 9 miesięcy... Gdzie ten czas??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861603 przez dziubasek
Madzialenkatylko mi nie mów ze ty te kanapczesy serwowalas na obiad :unsure:
Dzyzaz mnie dalej muli, wczoraj na kolacje zjadłam suchego tosta i pol nocy się meczylam, dzisiaj nic nie jem tylko pije, Julcia lepiej( tylko jedna kupa od rana)
A mój jasnie książę Dzejk zlitował się nade mną i mówi " dzisiaj nie musisz gotować obiadu"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl