BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586289 przez kasiak
Kamilka22 napisał:

Karolina dziekuje bardzo:)

Co do znieczulenia to tez sie naczytalam o tym i w wiekszosci negatywne opinie takze ja sprobuje bez niego urodzic.


Też dużo czytałam i wiem jakie jest ryzyko. No i wiem też, że na mnie znieczulenie np.dentystyczne działa z dużym opóźnieniem. Zwykle już jest po leczeniu a zaczyna działać jak dojadę do domu. Jak już się poród zacznie to ciężko będzie określić kiedy mi podać leki żeby zadziałały w porę. Zreszta jest jeszcze trochę czasu i zdażę podjąć decyzję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586292 przez Lacrijka
Qltoorka - super ta stronka...Dzięki :laugh:

Ja chyba będe sie starac o CC po tej ostatniej akcji z bliźnietami w Opolu.. Mam fajnego gina który pracuje w szpitalu gdzie są super porody i 19 marca na wizycie zamierzam poruszyc z nim ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586355 przez nadia
Dzięki dziewczyny za rady :-) Lekarz zalecił mi, bym na moje bolące kolana stosowała zimne oklady kilka razy dziennie. Nie wspominał o żadnych nmaściach. Idę do niego na kontrolę 20 marca i zobaczymy co bedzie dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586411 przez Kasik88
nadia radzę iść do fizjoterapeuty, bo lekarze ortopedzi często nie wiedzą jak pomóc w sposób niefarmakologiczny, bądź bez operacji.
Sprobuj też może ciepłych okładów, bo może Twój organizm lepiej tolerować ciepło niż zimno, a co z tym idzie zimno będzie powodować większy ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586480 przez dorkiszon
Np. ja bardziej toleruje ciepło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586638 przez agusiaa26
hej mamuśki chwile mnie nie było a tu tyle postów;)
askan2,jabluszko, agniesia, emi87 boskie brzuszki każdy inny :laugh:
NataliaK następna sexi mama, co do usg to ja będę miec połówkowe dopiero 20 marca to bedzie 22 tc więc
kasiak świetny ten wózek, wygląda na malutki i zgrabniutki;)
karolinkanice16 boskie bodziaki :) , fajnie że już masz tyle ciuszków, do lipca troche uzbieracie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586769 przez karolinkanice16
Hej kochane ale mało postów dzisiaj. U mnie wieje strasznie i przez to jest taki mróz, że masakra. Nawet śnieg jakiś prószył.
Kupiłam sobie kwietniowe wydanie gazetki mamo to ja nawet ciekawe i fajne rzeczy piszą :*

emi87 śliczny brzuszek :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586784 przez siwa342
Kurcze 2 dni mnie nie było i ponad 20 stron!!!

karolinkanice16 śliczny brzusio u mnie z przodu jak stane to nie widać jeszcze a ty masz taki fajny kształt :)

Mojemu kuzynce na dzień kobiet urodził się syn 4,20kg 58cm-naturalnie-masakra

MlecznaMama ja wymiotowałam i miałam mdłości do prawie 18 tyg potem już jakoś lepiej i schudłam na początku prawie 4 kg

Nikaa gratulacje 6 miesiąca :)

magdalenagal Qltoorka super fotki

bisbas Gratulacje córci :)

gold_butterfly śliczna córcia i jak różówo :)

Patrizia no to lipa lekarz,ja też chodze prywatnie ale nawet jak ona przychodzi a jest juz z 10 babeczek (a potem dochodza nastepne) to nie patrzy na zagarek itd. Bada jak zawsze,popyta czy coś wytłumaczyć i wszystko co pokazuje usg tłumaczy

Nikaa moja córcia ma chyba focha na tatusia bo jak ręke przykłada to nie chce kopać,a biedak rzadko w domu jest tak 2-3 razy w miesiącu tylko na weekend a nasza kruszynka go olewa

askan2 gratulacje synusia :)

emi87 ja ma używany z avent ręczny-dostałam na "graty z chaty" mam sterylizator więc spoko,mam nadzieje że będzie się sprawdzał

gold_butterfly no to jest brzusio ciążowy :)

NataliaK sliczna fotka :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586997 przez patrysia305
witam mamuśki z rana - mnie zasypało śniegiem brrr

emi śliczne masz kształty :)



Powiedzcie kiedy glukozę trzeba zrobić - ja mam zlecenie wizytę mam 25 i nie wiem kiedy iść
najlepiej

a Taka jestem ja i Tymoteusz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587021 przez emi87
witam ciężaróweczki w ten moze niezbyt piękny poranek :)
ale w tym tygodniu przyjdzie mi kilka zamówien w tym łóżeczku więc nawet śnieg i mróz mi niestraszny :D
dziękuje w imieniu swoim i Mili :P

Qltoorka o to masz w czym wybierac!! fajnie,człowiek zaoszczędzi i bedzie mógł wydac na cos innego :)
ja wczoraj dostałam od siostry siatke ciuszków i tez cos tam sobie wybiore :)

patrysia piekny tymusiowy domek :) i jaka szczęśliwa mamusia-tak trzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587058 przez gold_butterfly
A ja muszę dzisiaj ochłonąć - wdech, wydech, wdech , wydech. Czy nade mna jakieś fatum ciąży?

Wczoraj nas zasypało - dosłownie. Potrzeba było pługa,aby odśnieżył gigantyczne zaspy. Giełda odpadała - śnieg sypał z każdej strony, mróz 7 stopni. Postanowiliśmy jechać do kochanej rodzinki - ok.80km dalej. Ledwo dojechaliśmy na miejsce, Ola dostała gorączki - dobrze,że zawsze zabierem ze sobą czopki przeciwbólowe i na gorączkę. Kilka goodzin była bardzo markotna i leżała w łóżku. Później nieco ożyła. Dzisiaj męczy ją delikatny kaszelek, mam nadzieję,że się nie pogorszy.

Rano mąż przyszedł w nie najlepszym humorze. Znajomy zarąbał oponę z busa. Zastanawiam się,czy na tym świecie są jacyś uczciwi ludzie,ale mam spore watpliwości. Mam zszargany humor, boli mnie głowa od tych wszystkich zmarwień, nieporozumień i kłótni.

Na męża też jestem wściekła. Wolałabym,aby zachowywał takie rzeczy dla siebie. Czyżbym miała za mało zmartwień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587062 przez magdalenagal
gold_butterfly
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587098 przez kaska1982
Witam w ten mroźny i zimowy poranek :)

Byłam dziś na usg na które kierował mnie lekarz prowadzacy i powiem Wam ze jestem strasznie niezadowolona. Było bardzo szybko,w sumie to nic sie nie dowiedziałam, tyle tylko ze lekarz który je wykonywał (dodam ze był to sam ordynator oddziału szpitalnego) stwierdził na koniec "Wszystko jest ok". Niby to powinno byc połówkowe ale skonczyło sie tylko na zmierzeniu główki, brzuszka i kości udowej. Gdyby nie fakt że byłam prywatnie tydzień temu to bym chyba ryczała ze złości. A tak to poszłam tylko dla świetego spokoju. Chciałam iść dopiero w środę, bo wówczas robił by mi usg mój lekarz prowadzący, ale wczoraj i w sobote wiecczorem strasznie twardniał mi brzuch wieczorem i bałam sie że cos sie dzieje. Powiedziałam dziś że tak sie dzieje, na co pan doktor "Proszę przyjść jutro do przychodni jeśli dziś znowu sie powtórzy to wypiszę skierowanie do szpitala" mam nadzieje zę dziś już nie sie nie bedzie działo bo nie uśmiecha mi sie leżenie na oddziale :(
Trzymać kciuki żeby było ok :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587181 przez pasal
Lacrijka jak to jest w ciąży bliźniaczej, czy ze względu na bezpieczeństwo tego drugiego dziecks nie możemy sobie po prostu wybrac cesarki? czy o tym decyduje tylko lekarz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587243 przez Lacrijka
pasal napisał:

Lacrijka jak to jest w ciąży bliźniaczej, czy ze względu na bezpieczeństwo tego drugiego dziecks nie możemy sobie po prostu wybrac cesarki? czy o tym decyduje tylko lekarz?


Z tego co ja czytalam, to to jest tak..Że jak oba dzieciatka sa ułozone prawidłowe - glówka w dół to nie ma wskazań do CC.. Jeżeli jedno dziecię jest ułozone nieprawidlowo to juz raczej kieruja na cc..Dlatego ja chce isc zagadac do mojego gina, zeby on mi zrobił ja tak czy siak.. bo zawsze jest ryzyko że przy drugim dziecku moze cos pojśc nie tak.. a nie chce sobie pozźniej wyrzucac w razie W ze sie upierałam na poród naturalny..

Więcej sie dowiem 19 marca na wizycie to Ci napisze :)

Tez macie takiego lenia dziś jak ja ?? W sumie to mnie od soboty trzyma :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl