BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585970 przez karolinkanice16
Tak przeglądałam ciuszki które nabyłam dla synka to i ja się pochwalę co już mamy.

Komplet z żabką do niego dokupiłam jeszcze skarpetki.
I komplet I love mum & dad







I reszta

















Tu zestaw już na pół roczku na święta :)



I śliniaczki



Prócz tego mamy jeszcze te pieluszki tetrowe kolorowe kosmetyki i inne pierdoły ale nie mam zdjęć i tak także to na razie tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585971 przez kasiak
Szlag by to, było mamy nie słuchać i brać ten żółty :angry: jak zwykle mi zryła mózg, że to jasne, niepraktyczne, brudzące się szybko itd...a mi się ten słoneczny kolor po nocach będzie śnił...od razu mi się spodobał jak go tylko zobaczyłam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585994 przez dziubasek
Karolinkanicesuper te ciuszki, ja moze w nastepnym tygodniu skocze uzupelnic garderobe mojej ksiezniczki ;) ja to wogole jakas dziwna jestem- nie lubie chodzic na zakupy za czesto(jak ide do raz a konkretnie ;) )
Kasiakdont wory ;) dla nastepnego bobasa kupisz zolty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586005 przez karolinkanice16
Dziewczyny znalazłam łóżeczko które z dopłatą ma opuszczany bok :) i chyba je kupie bardzo mi się podoba :)

allegro.pl/lozeczko-tapczanik-z-szuflada...ydg-i3055464584.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586009 przez kasiak
karolinkanice16 napisał:

Dziewczyny znalazłam łóżeczko które z dopłatą ma opuszczany bok :) i chyba je kupie bardzo mi się podoba :)

allegro.pl/lozeczko-tapczanik-z-szuflada...ydg-i3055464584.html


Ładne to łóżeczko :laugh: i nie takie tragicznie drogie, i tapczanik mozna zrobić :) fajny bajer ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586017 przez karolinkanice16
no właśnie wiem nie ma tragedii z ceną :) a mi się bardzo spodobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586020 przez karolinap
Kamilka22 bardzo ładne zdjecia na fb :) widać ze szczęśliwa z Ciebie przyszla przyszła :)

Dziubasek laurka śliczna :) zdolna Twoja Miss :)

Kochane, właśnie rozebralam się do kąpieli i... na moim staniczku po jednej plamce z każdej strony. To chyba siara ;)

Karolinka nice cudne ciuszki! Takie żywe kolorki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586022 przez karolinkanice16
karolinap mi już siara leci chyba od 18 albo 17 tygodnia ciąży a teraz masakra rano wstaje i mam plamy na koszulce ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586077 przez emi87
jabłuszko juz sie twój portowy brzuszek uwypukla :) niedługo zamienisz sie qw piłeczke ;)

goldi o jej dzięki :* bardzo chętnie :) :kiss:
wow!!!!!! ale masz brzuszek piekny o ja cie!! chyba najbardziej ciążowy z nas wszystkich :D jestem pod wrażeniem :)

NataliaK ale sliczna z ciebie ciężaróweczka :) i masz piekne włoski!

słoneczko to czekamy w pon na wieści :)

mycha ja sie zdaje na bieg zdarzeń - zobacze jak wyjdzie w praniu bo nie wiem jak zareaguje na ból no i ile bedzie trwał poród. chciałabym bez i naturalnie ale wiemy dobrze ze porody sa nieprzewidywalne :)

karolinka nice pewnie to dziecko! mnie tez w nocy raz złapało iu potem nad ranem, własnie taki ból z prawej pod żebrami :D i po 5 min przeszło :D a niżej wypinała dupcie wiec stawiam na raciczki hihi

kasiak piękny ten wózek!!bardzoooo mi sie podoba i cena przystepna :) i ten żółty własnei mmm oj współczuje tego zeba - nie ma nic gorszego :dry:

agniesia ach ten twoj Seweryn hehe sie zawsze gdzies wypina hihi

karolinkanice piekna żabcia!! :D nie moge sie doczekac jak w lipcu pokażesz na modelu ;)cudne ciuszki - uwielbiam takie rzeczy oglądać :)
ooo łóżeczko tez przesłodki :) normalnie mały książe dobrze bedzie miał :P
a siara mi leci jak przyucisne sutka a tak sama jeszcze sie nigdzie nie wybiera hehe

dziewczyny co do miesiecy!!!!! liczcie sobie od 1 dnia ostatniej miesiaczki!! po co to sobie głowe zawracać tygodniami.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586098 przez kaska1982
A niech to szlag :angry: już myslałam że wiosna za oknem, a tu klops :( spadł śnieg i to tyle że masakra, mój S znowu niedziele ma w dupie i pojechał do pracy :angry:

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586200 przez emi87
kaska u nas tez zimmmmmma buuuu ale juz tylko tydzien i bedzie pieknie :)
a taki zestaw Milcia dostała wczoraj od cioci :D sweeet

pozdrawiamy z Milunią i życzymy miłej niedzieli :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586214 przez Qltoorka
Hej dziewczyny :)
co do znieczulenia to sobie sprawdźcie w swoich szpitalach (na stronach internetowych szpitali są te informacje albo tu: gdzierodzic.info/placowka/szukaj ) czy mają dostępne znieczulenie zewnątrzoponowe, jakby któraś chciała. Nie zawsze trzeba decydować się na płatny poród. Coraz więcej szpitali ma dostępną tą usługę na NFZ. U mnie np. w jednym ze szpitali (dodam, że państwowy) jest ogólnodostępne darmowe to znieczulenie i nie ma problemu z umówieniem się z anestezjologiem przed (no chyba, że się będzie miało pecha i wszyscy będą akurat zajęci). Wcześniej trzeba zrobić badania na krzepliwość krwi.
Dlatego właśnie ja decyzję o wyborze szpitala uzależniam od tego czy zdecyduję się na to znieczulenie czy nie. Bo w drugim szpitalu w Kato, który ma świetne opinie i do którego będę miała po przeprowadzce bliżej niby też jest i też darmowe, ale ciężko je dostać, ze względu na to, że anestezjolog jest chyba tylko jeden... A tak na stronie internetowej chwalą się, że mają TENS.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586219 przez Qltoorka
Ale świetne zdjęcia wrzucacie :) Widzę, że wenę macie ;)

Ja dostałam wczoraj dwa ogromne wory ciuchów dla chłopczyka od koleżanki i właśnie zabieram się za ich przeglądanie i segregowanie-nie wszystko raczej wykorzystam. Jeszcze jedna koleżanka, która miesiąc temu urodziła chłopca zapowiedziała się, że da nam ciuszki, tak więc ja chyba już nic nie kupuję, bo nie ma sensu. Cieszę się ogromnie, bo myślałam, że będę musiała wszystko sama kompletować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586240 przez dorkiszon
Qltoorka fajnie, że macie taki szpital co to znieczulenie podają u nas istnieje tylko w teorii nawet jak chcesz za nie zapłacić :)dlatego ja ide do tej kliniki i na szczeście, że taka istnieje w moim mieście niestety jeśli nie podpisza do lipca kontraktu z NFZ to zapłace za poród naturalny plus znieczulenie 1500 zł za cesarke 2000 zł.
Cały czas śledze na bieżąco informacje czy może juz podpisali i te dziewczyny które tam rodziły sa tak zadowolone, że mówią choćby miały pożyczyć ta kase to zawsze chcą tam rodzić :)
Nie jestem tak odważna żeby rodzić bez znieczulenia jak wiem, że moge je dostać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586277 przez Kamilka22
Karolina dziekuje bardzo:)

Co do znieczulenia to tez sie naczytalam o tym i w wiekszosci negatywne opinie takze ja sprobuje bez niego urodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl