BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #709642 przez klauduska89
duży duży :) 107cm ale to już końcówka, zostało 14 dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709645 przez patka1603
joanna napisała że urodziła o 18,35 Alusia waży 3100 i ma 53 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709648 przez Niesia
ziii, klauduska, Patka piękna zdjęcia :)

Co do tej pralki... rozmawiałam z koleżanką i ona taką ma. Ma też 7 miesięcznego brata. Ta pralka sprawdza się tylko w przypadku gdy trzeba wyprać coś delikatnego. Wrzuca wtedy sweterek czy bluzeczkę samą i nie trzeba prać ręcznie ani włączać wielkiej pralki. Tak, jeśli chodzi o pranie rzeczy dziecka... porównała to do gotowania ziemniaków po 2-3 w małym garnku bo szybciej się woda zgotuje, ale trzeba będzie robić to na kilka razy bo rzeczy do prania zbiera się w mgnieniu oka, jak napisała bodajże imbryczkowa, tu się uleje tu się obsika... także babcia sobie może. Z resztą... ona potrafi cały kosz prania ręcznie w misce wyprać, bo uważa że tak oszczędza.

Stópki zrobione, pazurki piękne. Teraz K może mnie po nich całować ;)

Gratulacje dla Joanny!!!
[/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709671 przez wunia1984
Gratulacje dla Joasi no i witam Alicję! Ciekawe która kolejna :) do wypaku ;) Klaudu§ka zgrabniutki brzuniuś. Zii zdjęciucha w plenerze bosskie. Na szopingu wychaczyłam szlafroczek w cubusie przeceniony, na złotówki ok 50 zł więc cena spoczko. Kupiłam kosmetyki do szpitsla dla siebie. Kosmetyki i pieluszki dlaa Zuzinki i w hm skarpeteczki dla kruszynki. Jutro spakuję torbę i będziemy gotowe do akcji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709674 przez asiulek_dolls
hej sierpnióweczki :kiss:

Joanna gratuluje!!!

wypuścili mnie w środę, niestety Kacperek nadal w szpitalu, cały czas w inkubatorku(otwartym) leży na patologii noworodków, okazało się że ma wrodzone zapalenie płuc ale jego ogólny stan jest dobry, dostaje antybiotyk i dziś ostatni dzień mieli podawać mu kroplówki, po weekendzie może coś bliżej określą kiedy będzie mógł wyjść do domku

miałam chwile słabości w środe jak wychodziłam ze szpitala, ryczałam bo smutno mi było że mały musi zostać ale już jest ok, wiem że ma tam najlepszą opiekę i z dnia na dzień jest poprawa, ciężko tylko trochę bo odwiedziny ograniczone tylko od 12-15

Monix trzymaj się kochana :kiss: damy rade!! nasze chłopaki nabiorą sił w tych inkubatorkach i jeszcze dadzą nam popalić

aaaa i przepraszam ale tak się rozpisałyście - jak zwykle zresztą :P że nie jestem w stanie nadrobić postów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709679 przez MamaBąbelka
Asia, gratulacje dla Was i sto lat dla malutkiej Ali :) i czekamy na relację z porodu :).

Bea, ściana jest gładka w kolorze takim pomiędzy szarym a fioletem i nic więcej by na niej nie było, tylko komoda tam stoi. No nic, zaprojektujemy to sobie z mężem i zobaczymy, choć widzę, że pomysł z rozbiciem imienia mu się nie podoba, więc chyba skończy się na ramce.
Mnie do tej pory leń mocny trzymał, dopiero dziś się zmobilizowałam, teraz się koleżanki śmieją, że to objaw zbliżającego się porodu, uwierzyłabym, gdyby przyszło samo, ja musiałam się zmusić ;).

Patka, Asia przecież jeszcze rano komentowała u nas coś. Sesja urocza :)

Zii, super fotki :). Nie martw się, ciązowe rozptrzepanie mija :). Ja też nie mam skurczy, a przynajmniej nic do tej pory nie kojarzę, co mogłabym w ogóle za nie brać :).

Cukiereczku, trzymaj się tam cieplutko i daj jutro znać, czy pomogło coś.

Klauduśka, śliczny brzunio, mój się popsuł ;(.

Asiulek, fajnie, że jestes, mam nadzieję, że szybko Kacperka będziesz mogła mieć w domu :).

A ktoś wie, co u Kingi, może to ona będzie kolejna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709681 przez Niesia
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę już maluszków. Jedne już mają je przy sobie, inne do terminu mają już niewiele a u nas jeszcze miesiąc! Niech szybko zleci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709697 przez mami_nka
No ja dostałam sms jak byłam na Baby Shower wiec was odrazu poinformowałam na fb :)

My juz w domku bylo super zdjeciami pochwale sie pozniej :) Dostałysmy mate edu, zawieszke do foteliczka i rzeczy do odlewu brzuszka!! super!

mała cos mało aktywna a ja jestem opita kolorowymi drinkami bez alkoholu !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709720 przez patka1603
asiulek fajnie że już cie wypuścili szkoda tylko że bez synka no ale najważniejsze żeby wyzdrowiał więc dużo zdrówka dla niego!!!! a skąd to zapalenie???, moja siostrzenica miała od zachłyśnięcia się zielonymi wodami

maminka widzę że bardzo miło spędziłaś wieczorek, ale ci zazdroszczę tej imprezki zawsze o takim czymś marzyłam!
no i w ogóle chętnie bym się wyrwała z domku u nas ostatnio tak kiepsko z kasa że się zaczęłam śmiać że jakiś "wypad" z okazji rocznicy ślubu to chyba będzie trzeba przełożyć na przyszły rok. Jedyna atrakcję jakie nam pozostały to spacereki bo na wydatki nie ma kasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709725 przez mami_nka
Gdyby któras z was chciala zobaczyc pare zdjęć zapraszam ;)

pokazywarka.pl/544hph/ nasz baby shower :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709738 przez cukierecek27
Witam my już mamy robione ktg mała ma teraz sporo czasu na aktywność więc szaleje, znów zaczęłam krwawic ale bez bólu dostałam już no spe w zastrzyku więc dziś znów zakaz wstawania.przeliczylam w domu siły nad zamiary... Więc kobietki uważajcie! Super wszystkie fotki.:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709742 przez wunia1984
Cukiereczku leżakuj twardo :) będzie dobrze Kochana ! Asiulek Twój malutek wydobrzeje i będzie Ci jeszcze dawał w kość;) Maminka sorki, że nie dotarłam na baby shower ale z moim bebzolem na pokład samolotu by mnie nie wpuścili ;) prezenciki super a drinki smakowicie wyglądały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709744 przez cukierecek27
Lezakuje lezakuje w ktg wyszły napięcia a ja nie czuje żadnych skurczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709748 przez Bea111
mami_nka Impreza pierwsza klasa !!! :laugh: sama bardzo przywiązuje uwagę do wszelakich szczegółów, jak kolorystyka, ułożenie, gadżety, menu.. = generalnie wystrój :woohoo: Masz wspaniałe i twórcze koleżanki !! :) Naprawdę super to przygotowały w każdym detalu :)
No może przesadziłam, tylko jeden z nich przypomniał mi o pewnej niezbyt uroczej kwestii :) Hih.. już o niej zapomniałam, bo nasza 3 latka już dawno wskakuje sama na toaletę :silly:

cukiereczek Niestety na kobietę w ciąży ma wpływ wszystko.. Coś o tym wiem niestety. Trzymaj się dzielnie i postaraj się zapchać głowę samymi pozytywnymi rzeczami, choć wiem jakie to może być trudne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709749 przez asiulek_dolls
Patka mi wody odeszły czyściutkie, nie były zielone a przezroczyste i bezwonne jak woda z kranu więc na pewno nie od wód to zapalenie, lekarz powiedział że mogło być tak że ja też się mogłam pochorować, tak zwyczajnie gdzieś coś złapać, zarazić się od kogoś itp. no ale mój organizm się obronił i nic nie odczułam, czasami tak jest że mama się nie pochoruje a dzidza tak...

Mami_nko ale super przyjęcie!!! a i przy okazji dziękuje za przekazywanie informacji :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Niesia ja sobie tak pomyślałam, że jeszcze miesiąc... a kilka godzin później moje wody zaczęły robić kap.. kap.. kap.. :P czekaj cierpliwie kochana najlepiej do terminu!!
jeszcze zdążycie się poprzytulać i nacieszyć sobą a im dłużej Laurka siedzi w brzuniu tym lepiej dla niej :)

Cukierecku trzymam za Ciebie kciuki!! musze Ci powiedzieć że jestem z Ciebie dumna, taka jesteś dzielna pomino tego że trudne momenty w Twoim życiu zakłuciły trochę radosne oczekiwania na Nikole... leż, zaciskaj nóżki i odpoczywaj dużo!!! :kiss: :kiss: :kiss:

postów nie nadrobiłam ale widziałam kilka fotek.. WSZYSTKIE BRZUSZKI CUDOWNE!!!
i witam nową mamusię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl