BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #725959 przez asiek89
Serku, my materacyk kupimy chyba gryka-kokos, myślę że będzie dobry, a fotelik mamy maxi cosi citi, bo w aucie nie mam iso fixa - jak pisała Niagara ze względów bezpieczeństwa, chciałam fotelik, który w testach ADAC miał minimum 4 gwiazdki - planowałam kupić Mimas Safety 1st, bo jest od tego samego producenta, tylko tańszym odpowiednikiem za ok. 200 zł, ale znalazłam świetną opcję i odkupiłam za 80zł maxi cosi.:)

Akina, jeżyk jest genialny :D Faktycznie kojarzy się z jesienią :))

Monia, śpiworek świetny! My mamy bardzo podobny taki cieplutki tylko bordowy od mojej siostry :)

Niagara, dobrze, że ktg wyszło pozytywnie :)
Jejku, ale się niedługo posypią Maluchy... :)

Patryś dzisiaj szaleje mi pod żebrami nieziemsko, brzuch mam twardy już prawie cały czas, ale nie ma bata, biorę się za prasowanie, póki jeszcze się trzymam jako tako na nogach :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725982 przez SerekWaniliowy
O kurczaczki ale sie zagapiłam, skleciłam zdjęcie z netu zakupów dla Boguni i zmykam się szykować do lekarza a podczytam Was po powrocie ;) aaa kolory są troszkę jaśniejsze niż na zdjęciach, a wybierał je mąż :D

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725986 przez nefeli
Dona mialam zrezygnowac wlasnie dzis z tego jednego i mu o tym powiedziec,ale nie wiem jak to sie potoczy w obecnej sytuacji??? mam go na miejscu,ale za porod bierze duzo wiecej i nie czuje sie z nim tak zzyta jak z tym drugim,okaze sie wieczorem co i jak? ten drugi przez telefon powiedzial ze nie wie czy nie bedzie trzeba przyspieszyc porodu ze wzgledu na wyniki,a i kurcze musze na pobranie czekac do poniedzialku rana,zawiezie mnie kolezanka do szpitala...mala sie bardzo slabo rusza,a ja od rana odlatuje,slabo mi ze hej... i nie moge sie zasilic jakas czekolada :(
Bardzo fajne kompleciki,wozeczek tez..ale najbardziej podoba mi sie tapeta :)
Hm co moge jesc zeby nie umrzec z glodu na sniadania? bedac na diecie ...fajnie mi 5miesiecy wymioty to jedzenia nie bylo,teraz jak apetyt wrocil znow zakaz jedzenia...a w lodowce ciastka stoja,napoleonki pyszne...
Serku wlasnie nie wiem jaki rozmiar tych sledzi kupic ;)
Natalia,Serku powodzenia na wizytach!!!! My pozna nocaaaaaaaaaaa jak zwykle ;)
Monia pokochalam Jurka od pierwszego wejrzenia,uwilbiam zabawki z nici a tu nie ma oczywiscie ....buuuu,w ubieglym roku mieli smieszna poduche jakiegos owada juz nie pamietam i czulki mu w nocy swiecily...droga ze hej,ale piekna byla.
Monia spiworek pierwsza klasa i naturalny,super,co do malin,to masz i pestki z malin w tym soczku,a a ja bym chciala wiesz sam soczek.
Paulinka mi pediatra ostatnio powiedzial ze najlepszy spirytus i nie ma co kupowac innych bajerow
Villemo dobrze ze przeszlo,te rozne bole pod koniec ciazy sa okropne :(
Iwonka moze jak sie zle czujesz przedzwon do lekarza i jednak przyspieszy cc ???
Ja zupelnie nie okielznana z zakupami i tak chyba juz zostanie,mojemu mezowi po prawie 2 miesiacach pracy powiedzieli ze moze za pol roku zaplaca,wiec tak jakby wogole tam nie chodzil,teraz szuka czegos nowego,,,ja stres bo nadal nie wiem czy tesciowa da i kiedy pieniadze na porod...a reszta rzeczy ??? hmmm( brak termometru-bedziemy wode lokciem sprawdzac ;),brak ciuszkow bedziemy prac recznie codziennie te co mamy :),no a rzeczy typu pieluchy,butelki,czy mleko juz na bierzaco ktos kupi jak beda potrzebne....wiec znalazlam wyjscie z sytuacji )
Uciekam Kochane moje trzymajcie kciuki za Nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725987 przez nefeli
Serku przesliczne,hmmmm maz ma dobry gust Kochana :) duze gratulacje dla meza,mozesz byc dumna,mnie sie bardzo podoba wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725998 przez kocham_cie
hej kruszynki... ja dziś chodzę jak zombi :dry: ta bezsenność mnie wykończy...a w dzień nie chcę odsypiać bo potem znowu noc zarwana... sama już nie wiem co robić :dry: Iwonka po takich przejściach wstawanie nocne do maluszków to będzie dla nas pikuś ;)

Izunia fotki z wypadu, pierwsza klasa... a powóz- marzenie- zazdroszczę

Nefeli ojć znowu się coś przyplątało... kurcze ja nie wiem jak to jest możliwe żeby na jedną osobę aż tyle złego się zwaliło... kochana ty po tych 9 miesiącach to powinnaś dostać jakiś medal od organizacji pro rodzinnej za tak wytrwałą walkę...aż mi momentami wstyd że marudzę że mam dosyć... a ty co masz biedna powiedzieć :unsure:
Powodzenia na wizycie

serku no a wy w końcu na jaki wózek żeście się zdecydowali??? powodzenia na wizycie, no i pościel prześłiczna... :lol:

Paulinko jak to się stało że waszą psinę pociąg przejechał... ojejku okropnie mi przykro :(

Jeśli chodzi o pępuszek to ja mam octanisept, a także mydełko z nanosrebrem (w płynie)- w szkole rodzenia położna powiedziała że można stosować i jedno i drugie zarówno dla maleństwa jak i dla nas na ranę poporodową :) a dodatkowo mydło z nonosrebrem można traktować jak zwykłe mydło dla dorosłych zarówno do kąpieli jak i mycia rąk przed podejście do szkrabka, bo działa antybakteryjnie

Kurcze ja znowu czuję rozpieranie w pochwie i pachwinach... jest to naprawdę bardzo nieprzyjemne, a wręcz bolesne.. najchętniej to załapałabym się za krocze i tak chodziła, bo mam wrażenie jakby mi mały miał zaraz wylecieć :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726002 przez pyzaura
Hej laseczki :)

Odzywam sie ze jestem w dwupaku narazie wczoraj dosc pobolewal mnie brzuszek i dzis takie mocne pobolewanie w okolicy pepka i nie wiem wszyscy mowia ze chyba mi lekko opadl juz brzuszek takze Serku oby Twoj sen nie byl proroczy :D a fakt porod w milym towarzystwie nie jest zly :D teraz sie wykapalam i lekko przestalo mnie bolec w okolicach pepka wczoraj caly dzien odpoczywalam ladowalam akumulatorek na jutro a dzis jedziemy na tluczenie ale bedziemy tyle ile wytrzymam maja na 17:30 takze do 20:00 powinnam dac rade :)
Akina u mnie juz w miare ok a bylam podlamana skracajaca sie szyjka nadal jak mnie boli to placze i nie mam na nic sily ale jakos musze dac rade dla malej :) poza tym mojego K. mama mowila ze ona go tez urodzila 6tyg przed terminem i wazyl 2kg i jaki byk teraz a moja malenka ma juz 2200g takze w razie co bedzie ok ale i tak mam nadzieje ze dotrwamy do konca ...

przepraszam ze nie odpisze na posty ale przez te pare dni bylam odcieta od swiata a teraz wszystko mi sie miesza


zdjecia przesliczne no i WITAM NOWA MAMUSIE :)

BUZIAKI laski i 3majcie kciukaski a powiem wam ze jak wczoraj mnie tak pobolewal brzuch to odrazu wzielam sie za pakowanie torby bo 2 razy snilo mi sie ze z wesela jechalam do spzitala :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726011 przez paulinka.k22
Pyzaura oby Twój sen nie był proroczy :) dopiero byś zrobiła atrakcję na weselu takim niespodziewanym porodem :laugh: ciekawe czy para młoda byłaby zachwycona, że to Michaśka gra pierwsze skrzypce na ich weselu a nie oni :lol: trzymaj się tam jakoś i najedz za nas wszystkie :lol:

Serku widzę że wyprawka prawie gotowa. Pościel bardzo mi się podoba. Moja też już przyszła, nareszcie :) Nie będę wstawiać zdjęcia, bo już kiedyś pokazywałam co wybrałam. A z tym pępuszkiem to muszę się dowiedzieć, czym przemywają u nas w szpitalu, ale pewnie spirytusem ;)

Madzia u nas za ogrodem są tory kolejowe i tam nasza Saba wpadła pod pociąg. Nie wiem co ją podkusiło, żeby tam biegać, musiała się chyba jakoś zagapić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726017 przez pyzaura
najem najem paulinka nie no zartuje :) oby to tylko sen :P a pewnie by sie nie obrazili :D sami maja synka 3 miesiecznego i sa za Michasia juz :D ale by byla akcja :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726031 przez karolcia1919
W grudziadzu duszno ..leze ..ledwo zdycham...troche ogarnelam na jutro zrobilam troszke jedzenia...posprzatalam...jutro reszta....dobrze ze moj mi pomogl..teraz leze i odpoczywam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726047 przez Alivva
Madzia....ja chyba pominęłam o co pytałas z tym materacem i resztą :/ Wybacz. Ja mam materac z wypełnieniem gryka,pianka,kokos.... Ktoś mi polecił i taki kupiłam dla Fila.
FFotelik z kolei mam Bebe Confort Creatis,bo taki był w zestawie jaki kupiłam-oceny ma dobre ;)

Ja dzis odebrałam paczkę z apteki...dokupiłam tam jeszcze to o czym zapomniałam czyli gaziki,linomag,octenisept.....(paulinka to właśnie TO na pępuszek ;))
z netu jeszcze zamówiłam gąbkę do kąpieli i chusteczki W pudełku (o te pudełko mi chodziło) i naklejki z imieniem małej nad łóżeczko :)

Byłam tez dokupić 2 staniki sportowe do spania :/

Monia no tak tak.....akcja aktualna tylko pisz co,gdzie i kiedy :D
Majty kupiłam właśnie w tej aptece int....1 paczkę siatkowych wielorazowych (2 sztuki) i jedną paczkę 7 sztuk takich jednorazowych ;)
Jerzyk fajniuśny :) U nas zawsze w sezonie się kręcą jeże odkąd mi pani w zoologicznym powiedziała,że lubią kocią karmę i zaczęliśmy je nią podkarmiać :D
A Filip znów mnie namawia na jeżyka pigmejskiego,żeby mu kupić bo w tym zoologicznym właśnie pani mu pokazała i na rękach trzymał i teraz męczy :)

No Monia,śpiworek super prezent :) faktycznie masz z głowy :) a takie śpiworki to mają ładne ceny w sklepach :/

Daga,ja też nie mam termometru,przewijaka stojącego i stelaża do wanienki.... Może ktoś kupi :P a jak nie to kupię jak dostanę kasę po urodzeniu ;)

Madzior....pościel pikna :) No popatrz są faceci,którzy mają gust :P :P :P

Ania-baw się cool ale z akcja to jeszcze zaczekaj :)

Ja bym sie mogła spakować.....bo już wreszcie mam co zapakować ale wpakowałam wsio do szafy i niech se leży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726077 przez kocham_cie
Iva
oj ktoś tu ma zakręcony dzień ;) o materac i fotelik pytała Aga Serek a z resztą cudna pościel też Serkowa :silly: hihihihi

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726078 przez donata
SerekWaniliowy napisał:

O kurczaczki ale sie zagapiłam, skleciłam zdjęcie z netu zakupów dla Boguni i zmykam się szykować do lekarza a podczytam Was po powrocie ;) aaa kolory są troszkę jaśniejsze niż na zdjęciach, a wybierał je mąż :D


Bardzo ładna pościel. A masz link do niej? Oglądałam podobną na allegro. A jak z jakością i ceną? Też muszę kupić pościel, ale jeszcze nie wiem jaką...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726082 przez izula
Serku dziękuję za komplementy ehh jesteście kochane przy was dzień jest od razu jakiś lepszy mimo iż wiem, że przydał by się mi pożądny fryzjer. A mąż jest pomysłowy to fakt :)) powiesił by mnie za to ale właśnie wykorzystał podstawkę taką z twardego styropianu, płaską wykorzystał do zamocowania telewizora na ścianie :))) On jest po prostu jednorazowy. Nie pytajcie po co - żeby telewizor się nie obdrapał o te metalowe zamocowania :))))

Serku pościel i cała wyprawka cudna.

Zaraz odpiszę dalej ale muszę doczytać posty.

Tylko się pochwalę, że ja też dziś odebrałam swoją pościel razem z falbanką, prześcieradełkiem, rożkiem i przewijakiem miękkim :))) I jestem zachwycona bo idealnie będzie pasować do naszego pokoju i do łóżeczka.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726083 przez Alivva
kocham_cie napisał:

Iva
oj ktoś tu ma zakręcony dzień ;) o materac i fotelik pytała Aga Serek a z resztą cudna pościel też Serkowa :silly: hihihihi


Ups.....no faktycznie....słonko znów za bardzo przygrzało chyba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726084 przez kocham_cie
Iwonka ty mi pisałaś o tym że te bóle pochwy to norma... to może jeszcze mi powiedz czy one przechodzą czy już tak zostanie :unsure: kurcze dziś to jest nie do zniesienia jak tylko się podnoszę to łapię się za krocze bo mam wrażenie że zaraz coś zgubie :dry:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl