BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #733080 przez MyMelange
Dobry :)

Jaki mialam piekny sen! Snil mi sie Mikolaj, sliczny, malutki, przystawiany do piersi, Tulilam go i glaskalam :)

Niestety snilo mi sie tez i to 2 razy, ze moja babcia zmarla :(

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733082 przez niagara
Dziewczynki bylam dzisiaj na ktg, tetno Malej zaczelo gwaltownie spadac, jestem teraz w szpitalu, czekam na przyjecie na oddzial, prawdopodobnie beda wywolywac porod, albo ciecie. Odezwe sie jak bede cokolwiek wiedziala. Trzymajcie kciuki za mnie i nasza Malenka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733086 przez agamo
Monia Akina nie przejmuj sie to napewno wina hormonów i obawa by wszystko sie ulorzylo! Ja póki co tak nie mam Ciąża mnie wyciszyla No ogólnie to taka spokojna to ja nie jestem Ale moja znajoma jak miała pierwsza cesarke i wiezli ja juz w szpitalu na cięcie to płakała do męża Bo jak mówiła pózniej wydawało jej sie ze umiera i ze nie zobaczy córeczki! Jak leżała juz na sali i maz był przy niej ( bo tu nawet przy cc Moze być maz) to wzięła go za rękę i zaczęła sie znim zegnac i kazała mu ucalowac córeczkę od niej jak sie juz urodzi! Tak biedna psychicznie przeżyła to cc i poród! Wiec to całkiem normalne grunt zeby widzieć pozytywne strony! Wiec ciesz sie kochana ze mała sie rusza i wszystko z nią dobrze i ze czeka w brzuszku na odpowiedni moment i zobaczysz wszystko sie ulorzy!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733089 przez agamo
Oj Natka trzymam za was kciuki Wszystko będzie dobrze tylko spokojnie i sie tam nie denerwuj! Jak cos bedziesz wiedzieć i dasz rady daj nam tu znać!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733090 przez MyMelange
Iwonka, Kacperek cudowny.
Monika nie przejmuj się to na pewno wina hormonów. Moja koleżanka po porodzie plakala cały dzień zupełnie z niewiadomych powodów.
Niagara, trzymamy kciuki! Wszystko będzie dobrze.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733091 przez akina_zet
Natka trzymam kciuki! Dobrze,że jesteś w szpitalu,tam się Wami porządnie zajmą. Daj znać jak coś będziesz wiedzieć,bo się tu zamartwimy!

Aguniu,Kiniu dziękuję :kiss:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733093 przez nike84
Monia akina nie przejmuj się, tak jak piszą dziewczyny to na pewno przez hormony. Zresztą to juz końcówka dlatego co raz bardiej zaczynamy się martwić, żeby wszystko było dobrze. Pomyśl że już niedługo będziesz tuliła malutką i będziecie razem :)

O rany niagara trzymaj sie i daj znać co z Wami. Czyżby Malutka jednak juz chciała zobaczyć Minnie która jej kupiłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733099 przez Alivva
Dzień dobry :)

Nocka nie przespana ale olać ją :P Może dziś pośpię :P w nocy oczywiście bo w dzień nie mam zamiaru :)
Izulek napisała,że odlicza godziny az jej mąż tak zamontuje kompa,żeby mogła wygodnie usiąść ,wejść do nas,poczytać,obejrzeć fotki itd ;) Że szew ją strasznie ciągnie i bez apapu by nie wyrobiła. 3ma kciuki za kolejne mamusie i przesyła buziaki :)

A tak odnośnie Izy i tych po porodach naturalnych. Ja tego nie doświadczyłam ale moja ratowa tez cierpiała i miała długo problemy z siadaniem bo wciąż ją cos tam ciągnęło i zbawiennym dla niej patentem było siadanie na kole dmuchanym,takim plażowym. Miała je tak do połowy nadmuchane i wszędzie je ze sobą targała ;) Taki podpowiedz jakby któraś miała chęć spróbować PO ;)

Wiecie co? My to już chyba same doszukujemy się objawów porodowych z tej niecierpliwości :)
A nasze dzieci i tak mają to gdzieś heh :)
Ja w każdym razie biore sie dziś za okna i niech się dzieje co chce.
Nie moge już na nie patrzeć a odwracanie głowy nic nie daje :)

Aguś,tak-Alicja to Barta pierwsze dziecię :) Podjarany tym wszystkim straaaaaaaaaaasznie :D
I dobrze :) Lepiej tak niż w odwrotnie :)

Uuuuuuuu to coś czuję,że dziś druga Myszka się pojawi na świecie :)
Natalia....3mamy kciukasy i czekamy na wieści :*

Monia....u mnie tez hormony szaleją.... trzeba qwa przetrwać jeszcze tą "chwilę" a potem zwieńczenie tych 9miesięcy i potulimy te nasze cudeńka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733110 przez akina_zet
Martuś,Ivka macie rację,już niedługo będziemy tulić kruszki :)

Iva Ty piszesz o oknach,ja wczoraj od rana do 19 porządkowałam,przewalałam rzeczy,dziś ciąg dalszy :) Jak usiadłam wczoraj na dupie,to aż mi wszystko pulsowało :huh: A tu tyle jeszcze do zrobienia przed przyjściem Guśki!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733119 przez karolcia1919
Natalko trzymam kciuki!!!!

A ja mialam myc okna ale dostalam ochrzan od tesciowej i jutro ona mi pomyje wiec sie ciesze ;)
A ja dzis pomylam sobie drzwi i szafki w kuchni....

Ale teraz sie polozylam...bo takie dziwne uczucie ze zaeaz cos mi wyleci z pochwy...uczucie b.dziwne.


Akina-ja mam tak samo jak Ty.tez sie boje...szczerze porodu i ze cos nie tak pojdzie ze cos pojdzie nie tak i ze cos zrobi sie dziecku...ale to chyba kazda ma zawsze jakies obawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733126 przez nefeli
Natalka trzymam kciuki,wszystko bedzie dobrze Kochana,jestes w dobrych rekach!!!
Monia ja tez juz bzikuje,to chyba normalne...ja tez mam leki,obawy,zle przeczucia i pragne zeby to zniknelo!!!,musi byc dobrze i musimy wierzyc ze juz niedlugo szczesliwe i usmiechniete ze zdrowymi dzidziusiami wrocimy do domku.
Iva skoro tak mowisz to damy rade Dinku...jesli wczesniej nie zbzikuje...
Fajnie ze Bart szaleje na punkcie malej,jak mowisz lepiej tak niz w druga strone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733130 przez pyzaura
Hej

Natalka 3mam kciuki :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733137 przez malinowa_mamba
dziewczyny mi o 9.40 odeszły wody. teraz jestem na porodowce. Trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733138 przez Nubi
Karolina zazdroszcze Ci tych buleczek i ze Twoj lava po nie skoczyl ;) ja to musze wczorajszy chleb jesc...sama go upolowalam :p

Monia ja tez tak mam, jestem gotowa zycie oddac za Zo,tak jak Serek pisala, milosc bezwzgledna i pytanie czy jak dziecie jest juz w ramionach czy ta milosc i jej bezwarunkowosc jest do ogarniecia... Pocieszajac Cie tez sie juz pare razy pobeczalam w obawach przy P... To chyba normalne ;) oby było .

Iwonka dzieki za zdjecie Kacpra, jest przekochany :) i dobrze ze towarzyszysz Magdzie w nocnym markowaniu, nie mowie tez dzis wstalam o 4 ale wiedzialam ze jak wlacze pada to do rana bede siedziec ;) wiec grzecznie udalo sie zasnac ;)

Natalia trzymaj sie, jestem z Toba telepatycznie ;) informuj nas jak tylko dasz rade, cobysmy sie tu nie goraczkowaly!,

Kinia to byl tylko sen, osobiscie mam taka obawe ze jak Zo sie urodzi to kogos bozia do siebie zabierze w zamian... Ale wynaturzenie z rana :huh:
a snu z Mikim zazdroszcze, mi sie jeszcze Zosienka nie snila! :angry:

Malinowa Mamba trzymam kciuki za pomyslny bezbolesny porod ;) chwal sie jak bedzie po!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733139 przez akina_zet
Oby te obawy migiem zniknęły Kochane!

Pyzaurka u Ciebie wszystko ok? Tak mało się odzywasz :(

Kawałek pokoju Guśki bez mebli jeszcze z naszymi gratami do wyniesienia :huh:

I kawałek mojej czerwonej ściany :)

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl